Κομόρες Τανζανία Πάμε κάπου που δεν έχουμε πάει (Κομόρες-Τανζανία), μόνο μη κάτσουμε άλλο σπίτι…

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Κανονικά για να κερδίσω τον χαμένο χρόνο (10 μήνες εντός συνόρων!!!!!), έπρεπε να λείπω επ' αόριστον! Ή ανα πήγαινα Κομόρες-Τανζανία.... λέω τώρα!! Απίστευτο θα ήταν!!!!!!!
Μπράβο Αντώνη, μολυσμένος με pleonexius travelensis και σύ. Εύγε νέε μου :clap:
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
πρωτοτυπη αντιστροφη μετρηση.....να περασετε τελεια!!!!

κανονιστε αν δεν εχετε ρευμα να εχετε μπολικες μπαταριες για τις φωτογραφικες! το κοινο σας θα ειναι πολυ απαιτητικο οταν επιστρεψετε!!!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Τι διαμαντακι εσκασε μολις τωρα?
Πω πω πω ..πω πω πω....τι ταξιδι ειναι αυτο!!!
Πω πω πω ..πω πω.πω..τι ταξιδι ειναι αυτο!!!!

Γουρουνι η εισαγωγη σου τσακιζει..τα εδωσες ολα και γελασα πολυ.
Αντε να δω σε ποιου τη βαλιτσα θα πρωτομπω...
Αλλος για Βενεζουελα τραβηξε κι αλλος για Κομορες...
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Κρίμα που δεν μπορώ να έχω live ανταπόκριση.
Βλέπετε είναι αμφίβολο αν και ρεύμα θα έχουμε όλη τη μέρα πόσο μάλλον ίντερνετ. ...)
Και καλύτερα. Όχι άλλο ιντερνετ! Φτάνει στην καθημερινότητα μας! Από τα ταξίδια πρέπει να λείπει εντελώς..
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
Αχχχχ.... τι καλά!!!
Η ιστορία άρχισε να γράφεται ήδη πριν από την αναχώρηση! Ωραιότατα!
Μήπως σε επόμενα ταξίδια να στέλνουμε και συνεργείο μαζί να έχουμε και live αναμετάδοση εικόνας και ήχου? Ίσως βλέποντάς σας σε πραγματικό χρόνο, ξεπρασινίσω από τη ζήλια μου που δεν είμαι κι εγώ στην ομάδα σας!
Άλλη φορά παρακαλείσθε όπως κάνετε ευρύτερα γνωστές τις προθέσεις σας, κύριε Γουγούνι... θα κακόπεφτε τους κομοριανούς ένα γκρουπ 50+ ταξιδιωτών? (Δεν αναφέρομαι σε ηλικίες, φυσικά)
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Αχα! Βλέπω κανείς δεν ζηλεύει αυτό το ταξίδι.. Και κανείς δεν θα διαβάσει την συνέχεια! :D
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
κανονιστε αν δεν εχετε ρευμα να εχετε μπολικες μπαταριες για τις φωτογραφικες! το κοινο σας θα ειναι πολυ απαιτητικο οταν επιστρεψετε!!!
μέχρι και με υποβρύχια εφοδιάστηκα για να σας έχω βιντεοφωτορεπορταζ αποκλειστικό από το θαλάσσιο πάρκο του Moheli, ευτυχώς υπάρχει γεννήτρια για να φορτίζουμε.

Γουρουνι η εισαγωγη σου τσακιζει..τα εδωσες ολα και γελασα πολυ.
Αντε να δω σε ποιου τη βαλιτσα θα πρωτομπω...
Αλλος για Βενεζουελα τραβηξε κι αλλος για Κομορες...
merci το διασκέδαζα κι εγώ που το έγραφα ομολογώ. Αν και οι διαλογοι γράφτηκαν στο πvεύμα του τραγουδιού - συγγραφική αδεία, εντούτοις είναι απόλυτα μέσα στο πνεύμα και τον ενθουσιασμό της ομάδας
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Και κανεις δε θα ηθελε να παει μαζι με τη malysa και τα κατοικιδια της;)
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Εδώ η μόλυνση εξαπλώνεται!!! Ευτυχώς που το φάρμακο είναι η ομοιοπάθεια, να ταξιδεύεις δηλαδή...

Ζηλεύωωωωω!! :D
Έχουμε τον ιο σε φιαλίδιο να κολλήσω και το αφεντικό να δείχνει κατανόηση να με πληρώνει και να μη δουλεύω??? Α και ελπίζω οτι αφού θα είστε 3 άτομα από το φόρουμ η εξιστόρηση των γεγονότων να γίνει άμεσα, άκρως αναλυτικά και κυρίως ολοκληρωτικά...όχι να μας βγει η ψυχή από την αναμονή:haha:
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
μέχρι και με υποβρύχια εφοδιάστηκα για να σας έχω βιντεοφωτορεπορταζ αποκλειστικό από το θαλάσσιο πάρκο του Moheli, ευτυχώς υπάρχει γεννήτρια για να φορτίζουμε.
Πολλές κάρτες μνήμης να έχετε, ε;;;;

Εμένα με έσωσε το νετμπουκ που είχα πάρει μαζί, είχαν γεμίσει και έπρεπε να τις αδειάζω!!
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Αχα! Βλέπω κανείς δεν ζηλεύει αυτό το ταξίδι.. Και κανείς δεν θα διαβάσει την συνέχεια! :D
τοσες ιστοριες για απιθανα μερη που ξεκιναει το φιλτατο ροζ γουρουνι εχουμε χασει τη μπαλα.....καποια μερα δε θα αντεξουμε αλλο να διαβαζουμε, θα σκασουμε απο τη ζηλεια μας :bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.445
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom