Κομόρες Τανζανία Πάμε κάπου που δεν έχουμε πάει (Κομόρες-Τανζανία), μόνο μη κάτσουμε άλλο σπίτι…

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
τοσες ιστοριες για απιθανα μερη που ξεκιναει το φιλτατο ροζ γουρουνι εχουμε χασει τη μπαλα.....καποια μερα δε θα αντεξουμε αλλο να διαβαζουμε, θα σκασουμε απο τη ζηλεια μας :bleh:
Δεν θέλω να μου πάθετε και τίποτα :haha::haha::haha: Μαζί θα το απολαύσουμε όταν θα το ξαναζώ μέσα από τα κεφάλαια της ιστορίας
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Nα εγκατασταθεις,να εγκατασταθεις!!!!!
Και θα ρθω κι εγω να εγκατασταθω...λιγο πιο περα,σε αλλη καλυβα....να ανταλλαζουμε και βιζιτες βρε αδελφε!!!!!
Να περασετε ξενοιαστα,να φατε ολους τους αστακους,να τεντωθητε στις αιωρες,να...να...να...και αφηστε με εμενα εδω να βριζω χειροτερα απο λιμενεργατης!!!!!1
Σε πήρα χαμπάρι καθυστερημένα :haha::haha: πάω για επιτόπια διερεύνηση να επιλέξουμε τις καλύβες. Αν όλα πάνε εδώ από το κακό στο χειρότερο τουλάχιστον εκεί και με τα λίγα της Ελλάδος θα περνάμε μια χαρά
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Σε πήρα χαμπάρι καθυστερημένα :haha::haha: πάω για επιτόπια διερεύνηση να επιλέξουμε τις καλύβες. Αν όλα πάνε εδώ από το κακό στο χειρότερο τουλάχιστον εκεί και με τα λίγα της Ελλάδος θα περνάμε μια χαρά
Έχεις αποστολή: να διερευνήσεις αν με 80 ευρώ το μήνα τη βγάζουμε... :D
Γιατί για κάπου εκεί μας βλέπω...
Α ναι και κάτι άλλο: μετανάστες δέχονται ή θα πέσουμε στην ανάγκη των δουλεμπόρων;
 

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ταξίδι-Όνειρο
Αγιο Ορος
Έχεις αποστολή: να διερευνήσεις αν με 80 ευρώ το μήνα τη βγάζουμε... :D
Γιατί για κάπου εκεί μας βλέπω...
Α ναι και κάτι άλο: μετανάστες δέχονται ή θα πέσουμε στην ανάγκη των δουλεμπόρων;
Ερση,ξερεις απο ψαρεμα?:lol:
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Έχεις αποστολή: να διερευνήσεις αν με 80 ευρώ το μήνα τη βγάζουμε... :D
Γιατί για κάπου εκεί μας βλέπω... Α ναι και κάτι άλο: μετανάστες δέχονται ή θα πέσουμε στην ανάγκη των δουλεμπόρων;
Η επιτόπια έρευνα θα δείξει. Λες να δημιουργήσουμε αποικία τραβελστορική; :haha::haha: Λες να αποκτήσουν οι πάμφτωχες Κομόρες κύμα εισερχόμενων μεταναστών :shock:
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
εχω την εντυπωση οτι ολοι εμεις που ζηλευουμε ( κρυβε λογια :bleh: ) θα μπορουσαμε να ιδρυσουμε ενα μικρο χωριο σε πληθυσμο ...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
ευχομαι καλο ταξιδι με ωραιες εικονες και νεες εμπειριες .....:clap:
 

maria30

Member
Μηνύματα
238
Likes
734
Επόμενο Ταξίδι
??????
Γιατί από τρελά ευτυχισμένη έχετε βαλθει να με κάνετε τρελά δυστυχισμένη? ΖΗΛΕΥΩΩΩ... αλλά επειδή και είμαι καλό παιδί να περάσετε τέλεια
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.039
Ευτυχώς που φεύγουν και κάποιοι και έτσι θα έχουμε και 'μεις κάτι να διαβάζουμε και να ονειρευόμαστε!!!
Παιδιά, να περάσετε τέλεια!!!!!!!!!!!!!! :)
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Ευτυχώς που φεύγουν και κάποιοι και έτσι θα έχουμε και 'μεις κάτι να διαβάζουμε και να ονειρευόμαστε!!!
Παιδιά, να περάσετε τέλεια!!!!!!!!!!!!!! :)
Ευχαριστούμε αν και με τη κατάσταση που επικρατεί έχω μια αγωνία τι θα βρούμε πίσω... Το μόνο καλό ότι εκεί στα χαμένα δεν υπάρχουν περιθώρια για έννοιες.
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.223
Likes
5.763
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Νομίζω δεν το είπε κανείς άλλος και θα πρωτοτυπήσω: ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩ!!!! :haha::haha:
Να έχετε ένα τέλειο ταξίδι και μεις εδώ θα είμαστε να σας περιμένουμε να μας τα πείτε αναλυτικά!

(Βρε hydronetta για πόσα νησιά ταυτόχρονα θα γράφεις ιστορίες; )
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ειναι νησιωτικος τυπος γιαυτο τον παω!!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.224
Μηνύματα
884.326
Μέλη
38.917
Νεότερο μέλος
drsofika

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom