Γερμανία Νορβηγία Σουηδία Πάσχα στην Σκανδιναβία!

MariEmma

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Δε θυμάμαι να μας φάνηκαν κάπου μικρά τα κρεβάτια, κανονικά ήταν.. Δε νομίζω σε κάποιο ξενοδοχείο να έχουν κρεβάτι με μήκος κάτω από 2 μετρα. Τώρα για το πλάτος 1.30 είναι πολύ λίγο για διπλό.. Πριν κλείσεις καλό είναι να στείλεις ένα email να ρωτήσεις..
Και εμένα πολύ περίεργο μου φάνηκε, αλλά στην έως τώρα αναζήτηση μου σε όσα ξενοδοχεία έχω κοιτάξει τόσο έγραφε... Άντε στα υπέροχα πλωτά ξενοδοχεία να το καταλάβω, αλλά στα άλλα μου φάνηκε πολύ περίεργο! Ευχαριστώ πολύ πάντως για την άμεση απάντηση. Θα στείλω e-mail πριν κλείσω σαν έρθει ο καιρός (για Μάιο έχουμε προγραμματήσει το ταξιδάκι) :)
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.571
Και εμένα πολύ περίεργο μου φάνηκε, αλλά στην έως τώρα αναζήτηση μου σε όσα ξενοδοχεία έχω κοιτάξει τόσο έγραφε... Άντε στα υπέροχα πλωτά ξενοδοχεία να το καταλάβω, αλλά στα άλλα μου φάνηκε πολύ περίεργο! Ευχαριστώ πολύ πάντως για την άμεση απάντηση. Θα στείλω e-mail πριν κλείσω σαν έρθει ο καιρός (για Μάιο έχουμε προγραμματήσει το ταξιδάκι) :)
Μάιο θα είναι ιδανικά πιστεύω, θα είναι και αρκετά μεγάλη η μέρα! Να περάσετε πολύ πολύ όμορφα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.073
Μηνύματα
879.669
Μέλη
38.806
Νεότερο μέλος
xeniagousia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom