Γερμανία Πάω Βερολίνο.Τι μου προτείνετε?

vpopi

Member
Μηνύματα
19
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβετ
vpopi και εγώ έκλεισα με Αegean για τέλος Φεβρουαρίου, ίσως να ταξιδεύουμε και μαζί :p
Και εγώ για 2 άτομα έκλεισα 215 euro...
απο Αθηνα; ξενοδοχειο εκλεισες; χαιρομαι μπορουμε να ανταλλαζουμε πληροφοριες
 

m1chael

Member
Μηνύματα
16
Likes
1
Όντως... Θα μείνετε πολλές μέρες? Μπορούμε πάντως να ανταλάξουμε απόψεις εδώ για να είμαστε πλήρως προετοιμασμένοι για το ταξίδι...
 

peter75rhodes

Banned
Μηνύματα
329
Likes
99
Επόμενο Ταξίδι
GWT/BGY/BRA/AMS/MAD/CRL
Ταξίδι-Όνειρο
Island/Grönland
Α, ΟΚ για δύο άτομα, μπράβο, αλλά με Α3 δε βρίσκεις συνήθως τόσο χαμηλά!
 

vpopi

Member
Μηνύματα
19
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβετ
για τελος Φεβρουαριου με Aegean ΜΟΝΟ 260 απο Αθηνα

Μάλλον περί troll πρόκειται, δεν εξηγείται αλλιώς... Η easy το' χει στα 104, η Lufthansa στα 161 κι ακόμη κι η τιμή που λες για την easy δε βρίσκεται πουθενά. Ο ακριβότερος return της ναύλος είναι στα 109.
Πήτερ, μήπως επινοείς μέλη για να αποδείξεις το πόσο φτηνότερες είναι οι loco;

Εκτός κι αν εννοείς 260 και τα δύο άτομα...
εκ παραδρομης δεν το ανεφερα εννοω για 2 ατομα
 

m1chael

Member
Μηνύματα
16
Likes
1
Ναι είναι οι προσφορές που είχε μέχρι χθες... Και το κακό είναι ότι για εξωτερικό είχε συγκεκριμένες μέρες και πτήσεις την προσφορά...
 

vpopi

Member
Μηνύματα
19
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβετ
Όντως... Θα μείνετε πολλές μέρες? Μπορούμε πάντως να ανταλάξουμε απόψεις εδώ για να είμαστε πλήρως προετοιμασμένοι για το ταξίδι...
7 ημερες θα μεινουμε. και προετοιμαζομαι, εχω αρχισει με τα ΜΜΜ και συνεχιζω, διαβασα και προηγουμενως για καποιο ζευγαρι που πηγε περυσι και με βοηθησε πολυ. με ξενοδοχειο τι εκανες;
 

m1chael

Member
Μηνύματα
16
Likes
1
θα μείνουμε σε φίλους που έχουν σπίτι εκεί... Αλλά κοιτάζουμε και για ξενοδοχείο για να μην γίνουμε βάρος στα παιδιά τόσο πολύ... Έχω δει πάρα πολλά ξενοδοχεία από προτάσεις εδώ στο forum και έχω ήδη ξεχωρίσει 2-3... Εσύ τι έχεις κάνει με αυτό?
 

vpopi

Member
Μηνύματα
19
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβετ
μια καλη και φτηνη λυση ειναι τα ibis, ακομη ψαχνω μεσα απο tripadvisor και εχω δει καποια αρκετα καλα, θελω να ειναι κοντα σε μετρο και οχι απαραιτητα στο κεντρο. ποσες μερες θα μεινετε;
 

geopnd

Member
Μηνύματα
268
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
Ναπολη Σικελια
Ταξίδι-Όνειρο
μεξικο
αγορια και κοριτσια,κοριτσια και αγορια ενα λογο δωστε μου να νοικιασω και καλα ξενοδοχειο,με τιμη στα υψη κτλ και οχι διαμερισματακι απλα απο εδω:
MOWITANIA Ferienwohnung Berlin, Unterkunft, 2000 Ferienwohnungen in Berlin

ειναι η εταιρια mowitania.
οι επιλογες δικες σας.το καθηκον μου το εκανα,εγω φευγω γερμανια τσεχια παρασκευη.πρωτοχρονια θα κανω βερολινο.κλεισαμε διαμερισματακι και ησυχασαμε.να περασετε οπως και να χει τελεια
 

m1chael

Member
Μηνύματα
16
Likes
1
12 μέρες... Εγώ τώρα σκέφτομαι για καμια παράλληλη εκδρομή αφού είναι αρκετές οι μέρες για να δούμε το Βερολίνο... Ψάχνω για διαδρομές τραίνων αν μπορούμε να πάμε και μια βόλτα Πράγα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.150
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom