Κούβα Πέπε, ο Κουβανός συγκάτοικος

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
να ρωτησω κατι γιατι ειμαι και πιο μικρη μαλλον και δεν ξερω
το πακετο, αυτο που ειπε η Ερση ,έχουμε τη δυνατότητα να το στείλουμε και τεμαχισμένο?
Γιατι καλη μου να το στειλεις τεμαχισμενο; Μεγαλυτερη θα ειναι η εκδικηση αμα φυγει ολακερο! :D
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Και παλι συγνωμη βρε Γιωργο μου, που στην καναμε την ιστορια σου στηλη σε γυναικειο περιοδικο!:oops:
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.471
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Και παλι συγνωμη βρε Γιωργο μου, που στην καναμε την ιστορια σου στηλη σε γυναικειο περιοδικο!:oops:
Αφού υπάρχει ειδικό κομμάτι για την Κούβα σε άλλο branch του φόρουμ, ας το βάλουμε εκεί το θέμα, να το συζητήσουμε εκτενέστερα.
 

NEKTARIOS

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Yorgos

Γεια σου Γιωργο. Μου αρεσει ο τροπος που αφηγησε τα πραγματα στην Κουβα. Χαιρομαι ιδιαιτερα, διοτι εχεις, τουλαχιστον, σε οτι δικο σου εχω διαβασει μεχρι τωρα, μια πλατια και πολυπλευρη αντιληψη των πραγματων εκει. Σιγουρα ο δικος σου πολυπλευρος τροπος κανει την διαφορα, στην αναγνωση των ιστοριων σου. Οσο για εμενα ειμαι νεο μελος και παντρεμενος με Κουβανη πολιτη εδω και πολλα χρονια. Εχω δε και ενα κοριτσακι. Θα χαρω να διαβαζω της ιστοριες σου οποτε της γραφης και αφορουν την δευτερη μου πατριδα, την Κουβα. Εχω επισης μια ερωτηση, εαν θελεις μου απαντας, τι δουλεια κανεις εκει? που εργαζεσαι? Εγω εχω εναν φιλο εκει που εργαζεται στο Havana Libre Hotel, στην Αβανα. Χαιρετισμους.
 

tupacgr13

Member
Μηνύματα
283
Likes
597
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο!
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Καταπληκτική ιστορία.Να είσαι πάντα καλά και να προσέχεις στους κινδύνους που θα σου παρουσιαστούν στα ταξίδια σου.Μακάρι να ακολουθήσω τη πορεία σου κάποια στιγμή :)!
 

glykeria

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
κινα
Ταξίδι-Όνειρο
αμαζονιος
Καταπληκτικό.
Μέσα από μια προσωπική ιστορία,έδωσες όλη την κοινωνική εικόνα της Κούβας
Μπράβο σου
Σε ευχαριστούμε
πολυ ομορφη ιστορια και ειμαι σιγουρη οτι εχεις πολλες ακομη να μας πεις.............
\
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Μάλλον για να τις εκδώσει τον κόβω...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.700
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom