Πίζα: με Air One και 57Ε...

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
εγω που εχω το voucher δεν το παιρνει, ειναι παραπανω νουμερα.
Μπορεις να με βοηθησεις αν ξερεις τι πρεπει να βαλω;
διαβασε τις οδηγιες του voucher.το βαζεις στη σελιδα πληρωμης μαζι με την πιστωτικη.
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
και ομως μου εκαναν ναζια μερικοι μερικοι..δεν ειναι καλες οι ωρες,δε σερβιρει φαγητο και αλλα τρελλα..
Ναι καλα, 42 ευρω εχει το εισητηριο με επιστροφη για Σκαλα Λακωνιας με το ΚΤΕΛ!!! Εδω μιλαμε για Βενετια, το φαγητο στο αεροπλανο θα σκεφτουμε;εστω και λιγα να'χα στην ακρη θα πηγαινα. Υπομονη μεχρι την επομενη προσφορα :cool:
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
737
Likes
1.884
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Έκλεισα με 57 - δεν είχα voucher -και οι ώρες δεν είναι άσχημες. Εδώ η easy προσγειώνεται Γενεύη στις 11 το βράδυ. Και είναι και καλοκαίρι. Ευχαριστώ πολυυυυυυυ....
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ετσι κι αλλιως το voucher δεν περναει στα εισιτηρια της προσφορας.....
το voucher έχει όρους χρήσης. διάβασέ τους.
I voucher sono validi solamente per il pagamento di voli Air One al netto delle tasse aeroportuali e del servizio di vendita.
https://flyairone.com/IT-IT/offerte/voucher.aspx
δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να καλύψει φόρους ή το service fee. η τιμή των 57 Ε είναι σχεδόν μόνο φόροι. μόνο η τιμή από Αθήνα δεν είναι όλη φόροι. αν θέλεις να το χρησιμοποιήσεις τώρα πρέπει ή να βάλεις πολλά άτομα (>5 εμπειρικά) ή να το χρησιμοποιήσεις σε άλλη ταρίφα (πιο ψηλή των 32Ε από Αθήνα). ή φυσικά σε άλλη χρονική περίοδο. βγαίνει πάντα 73Ε αντί των "κανονικών" 88. pas mal direi..
 

pkasta

Member
Μηνύματα
34
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
το voucher έχει όρους χρήσης. διάβασέ τους.
I voucher sono validi solamente per il pagamento di voli Air One al netto delle tasse aeroportuali e del servizio di vendita.
https://flyairone.com/IT-IT/offerte/voucher.aspx
δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να καλύψει φόρους ή το service fee. η τιμή των 57 Ε είναι σχεδόν μόνο φόροι. μόνο η τιμή από Αθήνα δεν είναι όλη φόροι. αν θέλεις να το χρησιμοποιήσεις τώρα πρέπει ή να βάλεις πολλά άτομα (>5 εμπειρικά) ή να το χρησιμοποιήσεις σε άλλη ταρίφα (πιο ψηλή των 32Ε από Αθήνα). ή φυσικά σε άλλη χρονική περίοδο. βγαίνει πάντα 73Ε αντί των "κανονικών" 88. pas mal direi..
Δεν ειπα κατι διαφορετικο, απλα εσυ το ανελυσες περισσοτερο...
Ετσι κι αλλιως σε ευχαριστω πολυ για την ενημερωση.;)
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.052
Μήπως έχει κανείς καμιά πληροφορία για κανένα φτηνό αξιοπρεπές bed and breakfast στη Βενετία (όχι Mestre), γιατί είμαι έτοιμη να το αποφασίσω, αλλά πρέπει να κάνω προϋπολογισμό πρώτα; (αυτή η κρίση μας έχει τσακίσει...)
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Δεν ειπα κατι διαφορετικο, απλα εσυ το ανελυσες περισσοτερο...
Ετσι κι αλλιως σε ευχαριστω πολυ για την ενημερωση.;)
παντως τα 42 δεν βγαινουν. δεν υπολογισα τα υψηλοτερα τελη των σπατων..παντως εξαφανιζονται τα φτηνα τικετς.οποιος προλαβει..





Μήπως έχει κανείς καμιά πληροφορία για κανένα φτηνό αξιοπρεπές bed and breakfast στη Βενετία (όχι Mestre), γιατί είμαι έτοιμη να το αποφασίσω, αλλά πρέπει να κάνω προϋπολογισμό πρώτα; (αυτή η κρίση μας έχει τσακίσει...)
δεν βαζεις το ερωτημα σου στη σωστη ενοτητα?εδω συζηταμε την προσφορα της αεροπορικης. ειναι κριμα που δεν θα σου απαντησει κανεις η θα σβηστουν ως οφ τοπικ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.928
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom