Παρέα για Ταξίδια...

NightcoreKing

Member
Μηνύματα
241
Likes
567
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο_Καλοκαίρι :P
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια!
Θα συμφωνήσω κ με τους 2.. Παρόλο που δε σκεφτόμουν για Κουφονησια αν πάτε μέσα τις 15 Αυγούστου ιιισως το βολεψουμε παρέα :rolleyes: γτ με βλέπω να μη κάνω διακοπές φετος
 

House

Member
Μηνύματα
28
Likes
8
Καλησπέρα και απο μένα. Νέο μέλος εδώ και σκέφτομαι για ένα ταξίδι Αμοργό ή Ικαρία. Το θέμα είναι ότι δε συμπίπτει η άδεια μου με την άδεια της παρέας . Το διάστημα το οποίο μπορώ είναι τέλη Αυγούστου αρχές Σεπτέμβρη. Όποιος/α θέλει να έρθει για παρέα θα χαρώ πολύ.
 

elenh1234

New Member
Μηνύματα
1
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Ταξίδι= χαρά
Ταξίδι-Όνειρο
Κέντρο της Ευρώπης!
Αναζητώ συνταξιδευτή- συνταξιδιώτη με δικό του τροχόσπιτο ή αυτοκινούμενο! Να είναι μόνος και να μοιραστούμε το ταξίδι στη Ελλάδα, στην ηλικία μεγαλύτερη των 55 ετών.
 

Nvi

New Member
Μηνύματα
2
Likes
9
Εγω ενδιαφέρομαι ξεκάθαρα αλλά το εισιτήριο και μόνο πρέπει να κλειστεί μήνες πριν γιατί σε 2 μήνες το εισιτήριο για Καράκας θα είναι ΦΩΤΙΑ !!!
Μετα απο 2 χρονια να πω οτι τελικά οντως πηγα το 2018 μονος μου και καθησα 1 μηνα.
Ισως πρεπει καποια στιγμη να κατσω να γραψω την ιστορια και να βαλω φωτο.
 

anlazar

Member
Μηνύματα
134
Likes
917
Ταξίδι-Όνειρο
Περού,Γαλλική Πολυνησία
Μετα απο 2 χρονια να πω οτι τελικά οντως πηγα το 2018 μονος μου και καθησα 1 μηνα.
Ισως πρεπει καποια στιγμη να κατσω να γραψω την ιστορια και να βαλω φωτο.
Περιμένουμε τάχιστα φωτογραφίες και ιστορία !!!
 

Konstantinoz

Member
Μηνύματα
157
Likes
285
Επόμενο Ταξίδι
Κουβα
Ταξίδι-Όνειρο
Εκουαδορ,περου
Καλησπέρα παιδιά έχω κανονίσει ταξίδι 7- 14 Δεκεμβρίου μόνος μου Αμπού Ντάμπι Ομάν Ντουμπάι και ψάχνω για παρέα άμα ενδιαφέρεται κανείς μπορει να μου στείλει μήνυμα ευχαριστώ.
 

evaT

Member
Μηνύματα
1.570
Likes
12.761
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Με αφορμή κάτι που διάβασα σ ένα ξένο ταξιδιωτικό forum βρήκα ένα παρενφερές νήμα εδώ και είπα μήπως το "ξαναζεστάνουμε".
Αν υπάρχουν άτομα που θα ήθελαν έναν travel companion για ποιο μακρινά και...δύσκολα ταξίδια (όπως εγώ) ή και για πιο κοντινά εντός η εκτός.
Υπάρχει ενδιαφέρον;
 

Traveler koko

Member
Μηνύματα
147
Likes
691
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Με αφορμή κάτι που διάβασα σ ένα ξένο ταξιδιωτικό forum βρήκα ένα παρενφερές νήμα εδώ και είπα μήπως το "ξαναζεστάνουμε".
Αν υπάρχουν άτομα που θα ήθελαν έναν travel companion για ποιο μακρινά και...δύσκολα ταξίδια (όπως εγώ) ή και για πιο κοντινά εντός η εκτός.
Υπάρχει ενδιαφέρον;
Καλημέρα. Υπάρχει ενδιαφέρον σίγουρα.. έχω ταξιδέψει με παρέα που γνώρισα από πλατφόρμα.. υπάρχει αρκετός κόσμος που ενδιαφέρεται να βρει παρέα για διάφορους ταξιδιωτικούς προορισμούς
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.219
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom