Παρέα για Ταξίδια...

evaT

Member
Μηνύματα
1.557
Likes
12.632
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Καλημέρα. Υπάρχει ενδιαφέρον σίγουρα.. έχω ταξιδέψει με παρέα που γνώρισα από πλατφόρμα.. υπάρχει αρκετός κόσμος που ενδιαφέρεται να βρει παρέα για διάφορους ταξιδιωτικούς προορισμούς
Ωραία! Κάπως να οργανωθούμε;; :)
 

evaT

Member
Μηνύματα
1.557
Likes
12.632
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Αγαπητά μέλη θα οργανωθείτε με προσωπικά μηνύματα ;)
Ολόκληρο φόρουμ είμαστε σίγουροι υπάρχουν άτομα που ενδιαφέρονται δεν ειναι κακό να δηλώσουν την παρουσία τους στο νήμα και ααααν υπάρξει επόμενο βήμα προφανώς θα οργανωθούμε πιο πριβέ :)
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Ολόκληρο φόρουμ είμαστε σίγουροι υπάρχουν άτομα που ενδιαφέρονται δεν ειναι κακό να δηλώσουν την παρουσία τους στο νήμα και ααααν υπάρξει επόμενο βήμα προφανώς θα οργανωθούμε πιο πριβέ :)
Την παρουσία να τη δηλώσουν, τα κανονίσματα με πμ ή όπως αλλιώς θέλετε. Έτσι είχε γίνει και στο παρελθόν.
 

Dimts

Member
Μηνύματα
8
Likes
12
Καλησπέρα σε όλους!
Οργανώνετε & ταξίδια μεταξύ σας ή ομαδικά για όποιον μπορεί & θέλει να ακολουθήσει;
Ευχαριστώ!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Καλησπέρα σε όλους!
Οργανώνετε & ταξίδια μεταξύ σας ή ομαδικά για όποιον μπορεί & θέλει να ακολουθήσει;
Ευχαριστώ!
Καλησπέρα
Ως φόρουμ δεν διοργανώνουμε ταξίδια. Το μήνυμά σου μεταφέρθηκε σε αυτό το κάπως πιο σχετικό θέμα.
 

Dimts

Member
Μηνύματα
8
Likes
12
Kαλημέρα, ευχαριστώ! :)
Kαλημέρα, ευχαριστώ! :)
Γενικά έχω μάθει να ταξιδεύω μόνη μου, εκτός από 1 φορά που πήγαμε στις Βρυξέλλες με μια άλλη κοπέλα, όπου μας έστειλε η εταιρία για την οποία εργαζόμασταν.. Είναι εντελώς διαφορετικό να έχεις παρέα απ' το είσαι μόνος & υπεύθυνος εξ' ολοκλήρου ο ίδιος για το πρόγραμμά σου, τις επιλογές σου & την οργάνωση ..& για άσχημα συμβάντα... Επίσης, απ' όσο γνωρίζω & σας άκουσα & σε μια εκπομπή ... σε κάποιες χώρες καλύτερα είναι να έχεις παρέα & ειδικά οι γυναίκες.. Θα ήθελα να ταξιδέψω & με παρέα κάποια στιγμή.. Ευχαριστώ!
* Σας παραθέτω φωτο από Βουδαπέστη που ήμουν πριν από 8ημ..
 

Attachments

john_shadow86

Member
Μηνύματα
92
Likes
205
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Θα με ενδιέφερε και μένα κάνα ταξιδάκι με παρέα να ξεφύγουμε λίγο απ το σόλο :haha:

Παρεμπιπτόντως αν κάποιος θα βρίσκεται στο Παρίσι το επόμενο ΠΣΚ(17-19) και θέλει παρέα για βολταρισμα και καμιά φώτο ας μου στείλει :icon_mrgreen:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.743
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom