Παρέα για Ταξίδια...

girl@Wanderlust

New Member
Μηνύματα
3
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Νότια & Κεντρική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Το γύρο του κόσμου!
Ενδιαφερομαι να βρω ατομα που να θελουν να ταξιδεψουν σε ολο τον κοσμο. Να περπατησουν στις γειτονιες, να πανε σε ολα τα markets, να δοκιμασουν το street food και να ζησουν τη χωρα, την πολη, το χωριο, το βουνο, τη θαλασσα μεχρι το τερμα. Χωρις πρακτορεια και αλλους περιορισμους με χιουμορ χαμογελα και χωρις περιττους προβληματισμους και αγχη!!!
 

JenDim

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Γειά σας ψαχνω για συνοιπορους ΠΕΡΟΥ ΕΚΟΥΑΝΤΟΡ ΚΟΛΟΜΒΙΑ ΒΟΛΙΒΙΑ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ ΑΠΟ τελη Οκτωβριου 22

ειναι κανεις που παει προς τα εκει???
Γειά σας ψαχνω για συνοιπορους ΠΕΡΟΥ ΕΚΟΥΑΝΤΟΡ ΚΟΛΟΜΒΙΑ ΒΟΛΙΒΙΑ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ ΑΠΟ τελη Οκτωβριου 22

ειναι κανεις που παει προς τα εκει???
Καλησπέρα.
Λέω να πάω προς τα εκεί άμεσα.
Ακόμα ψάχνεις παρέα?
Ευχαριστώ
 

ΜαρίαΠού

New Member
Μηνύματα
0
Likes
5
Παρέα για μεγααλο ταξίδι με ιχ / βανάκι!

Καλησπέρα σας! Είμαι η Μαρία και ταξιδεύω πολύ συχνά. Σκεφτόμουν την ιδέα ενός ταξιδιου σε διάφορες χώρες κάνοντας εθελοντισμό ή δουλεύοντας για να βγάλουμε τα βασικά. Του τύπου αφήνω την πόλη και τη δουλειά μου και ξεκινάω! Με οργάνωση φυσικά. Δεν ξέρω αν ακούγεται πολύ χύμα αλλά δεν το έχω ψάξει ακόμα αρκετά. Είναι κανείς σε παρόμοια φάση;;
 
Last edited by a moderator:

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.762
Likes
14.563
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Χαιρετώ την ταξιδιωτική παρέα. Σχεδιάζω με τη σύζυγο ταξίδι στα Παμίρ.
Έχω βρει τοπικό πρακτορείο και θα ήθελα άλλους δύο να μας συνοδέψουν. Η χρονική διάρκεια του ταξιδιού θα είναι γύρω στις 15 μέρες και την τοποθετώ από 15 Μαΐου (αρχή) μέχρι 25 Ιουνίου (το τέλος).
Την παρέα την θέλουμε και για συντροφιά αλλά και για να μειωθούν τα έξοδα εκεί.
Όποιοι θέλουν να μου στείλουν προσωπικό μήνυμα εδώ στο φόρουμ.
 

hitman47

Member
Μηνύματα
44
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βιετνάμ
Ταξίδι-Όνειρο
Παναμάς- Κόστα Ρίκα
Καλησπέρα, Και γω ψάχνω παρέα για ένα δυνατό ταξίδι στον επόμενο αγαπημένο ονειρεμένο προορισμό Παναμας-Κοστα Ρικα. Τις μέρες και τη περίοδο τη ψάχνω. Λογικά όλο αυτό θα θέλει καμιά 20ρια μέρες, ίσως μαζεύεται κ σε λιγότερες. Προς το παρόν είμαι σολο, δεν εχω βρει άλλη παρέα. Τα ταξιδια με γκρουπ δεν με καλύπτουν για εκεί ενώ παρέα από φίλους δεν υπάρχει καμιά περίπτωση να βρω. Όποιος/α ενδιαφέρεται ας στείλει.
 
Last edited:

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.269
Likes
7.867
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
..... και εγώ ψάχνω ..... ελεύθερη, πολύ εμφανίσιμη, ψηλή, λεπτή, γυμνασμένη, ευχάριστη, πνευματώδη, δυναμική με αγάπη για το τρέξιμο, τα ταξίδια, τη μουσική, ξανθιά, ευχάριστη προσωπικότητα, κοινωνική, με χιούμορ, οικονομικά ανεξάρτητη με ακίνητη περιουσία, ευκατάστατη, με μεζονέτα στα Βόρεια Προάστια, πατρική ακίνητη περιουσία, Ι.Χ., υψηλό εισόδημα, εμφανίσιμη με όμορφα χαρακτηριστικά ..... κάτι τέτοιο να οργανώσουμε μαζί το επόμενο ταξίδι μας 😍
 

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.762
Likes
14.563
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
..... και εγώ ψάχνω ..... ελεύθερη, πολύ εμφανίσιμη, ψηλή, λεπτή, γυμνασμένη, ευχάριστη, πνευματώδη, δυναμική με αγάπη για το τρέξιμο, τα ταξίδια, τη μουσική, ξανθιά, ευχάριστη προσωπικότητα, κοινωνική, με χιούμορ, οικονομικά ανεξάρτητη με ακίνητη περιουσία, ευκατάστατη, με μεζονέτα στα Βόρεια Προάστια, πατρική ακίνητη περιουσία, Ι.Χ., υψηλό εισόδημα, εμφανίσιμη με όμορφα χαρακτηριστικά ..... κάτι τέτοιο να οργανώσουμε μαζί το επόμενο ταξίδι μας 😍
Μπορεί να αστειεύεσαι, αλλά αν έκανες μία πιο σοβαρή διατύπωση, θα ήταν πιο εύκολο για σενα να την βρεις παρα σε εμάς.
 

8avos

Member
Μηνύματα
654
Likes
6.452
..... και εγώ ψάχνω ..... ελεύθερη, πολύ εμφανίσιμη, ψηλή, λεπτή, γυμνασμένη, ευχάριστη, πνευματώδη, δυναμική με αγάπη για το τρέξιμο, τα ταξίδια, τη μουσική, ξανθιά, ευχάριστη προσωπικότητα, κοινωνική, με χιούμορ, οικονομικά ανεξάρτητη με ακίνητη περιουσία, ευκατάστατη, με μεζονέτα στα Βόρεια Προάστια, πατρική ακίνητη περιουσία, Ι.Χ., υψηλό εισόδημα, εμφανίσιμη με όμορφα χαρακτηριστικά ..... κάτι τέτοιο να οργανώσουμε μαζί το επόμενο ταξίδι μας 😍
Εαν σ ερχόταν ενα pm ενοςAccount ακριβως μ αυτα τα χαρακτηριστικα που ζητάς,λεγοντας πως κ αυτο αναζητά συνταξιδιώτη οπως και εσυ,προσκαλώντας στο σπιτι της,θα πηγαινες να συνεννοηθείτε;

Ή θα κράταγες τα νεφρακια σου ασφαλή…!
 

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.762
Likes
14.563
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Καλημέρα. Αυτό το thread νομίζω θέλει κάποια βελτίωση, αφού είναι δύσκολο να βρεις παρέα για ένα συγκεκριμένο προορισμό.
Πιστεύω πως θα ήταν πιο καλό ο διαχειριστής να το χωρίσει για ψαχτήρι ανά χώρα.
Εγώ, ας πούμε, που ψάχνω τώρα παρέα για Τατζικιστάν, πως θα με εντοπίσει κάποιος, όταν θα έχω χαθεί στις πίσω σελίδες; Ή αν κάποιος έψαχνε πριν ένα μήνα τον ίδιο προορισμό με εμένα, και είναι στο νούμερο #1200, εγώ που θα τον εντοπίσω;
 

MarieAries

Member
Μηνύματα
214
Likes
1.467
Ταξίδι-Όνειρο
Δυτική Αφρική
..... και εγώ ψάχνω ..... ελεύθερη, πολύ εμφανίσιμη, ψηλή, λεπτή, γυμνασμένη, ευχάριστη, πνευματώδη, δυναμική με αγάπη για το τρέξιμο, τα ταξίδια, τη μουσική, ξανθιά, ευχάριστη προσωπικότητα, κοινωνική, με χιούμορ, οικονομικά ανεξάρτητη με ακίνητη περιουσία, ευκατάστατη, με μεζονέτα στα Βόρεια Προάστια, πατρική ακίνητη περιουσία, Ι.Χ., υψηλό εισόδημα, εμφανίσιμη με όμορφα χαρακτηριστικά ..... κάτι τέτοιο να οργανώσουμε μαζί το επόμενο ταξίδι μας 😍

έχω και κότερο, πάμε μια βόλτα? :haha::haha::haha::haha:
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.605
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καλημέρα. Αυτό το thread νομίζω θέλει κάποια βελτίωση, αφού είναι δύσκολο να βρεις παρέα για ένα συγκεκριμένο προορισμό.
Πιστεύω πως θα ήταν πιο καλό ο διαχειριστής να το χωρίσει για ψαχτήρι ανά χώρα.
Εγώ, ας πούμε, που ψάχνω τώρα παρέα για Τατζικιστάν, πως θα με εντοπίσει κάποιος, όταν θα έχω χαθεί στις πίσω σελίδες; Ή αν κάποιος έψαχνε πριν ένα μήνα τον ίδιο προορισμό με εμένα, και είναι στο νούμερο #1200, εγώ που θα τον εντοπίσω;
Καλημέρα! Προς το παρόν πιστεύω ότι δεν υπάρχει τέτοια ανάγκη. Μηνύματα ενός χρόνου καλύπτουν ούτε 2 σελίδες. Το ψάξιμο επομένως είναι εύκολο. Και μετά υπάρχει και η αναζήτηση 🔍
 

hitman47

Member
Μηνύματα
44
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βιετνάμ
Ταξίδι-Όνειρο
Παναμάς- Κόστα Ρίκα
Καλημέρα. Αυτό το thread νομίζω θέλει κάποια βελτίωση, αφού είναι δύσκολο να βρεις παρέα για ένα συγκεκριμένο προορισμό.
Πιστεύω πως θα ήταν πιο καλό ο διαχειριστής να το χωρίσει για ψαχτήρι ανά χώρα.
Εγώ, ας πούμε, που ψάχνω τώρα παρέα για Τατζικιστάν, πως θα με εντοπίσει κάποιος, όταν θα έχω χαθεί στις πίσω σελίδες; Ή αν κάποιος έψαχνε πριν ένα μήνα τον ίδιο προορισμό με εμένα, και είναι στο νούμερο #1200, εγώ που θα τον εντοπίσω;
Ναι το πιστεύω κ γω, για αυτό και ειρωνεύτηκε ο άλλος. Απίθανο ένας κάποιος άλλος άγνωστος να θέλει τον ίδιο προορισμό, την ίδια περίοδο με τις ίδιες προδιαγραφές. Εγώ μπορεί να θέλω εξερεύνηση ο άλλος πχ άραγμα σε παραλίες. Ευσεβείς πόθοι είναι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.274
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom