Παρέα για Ταξίδια...

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.678
Likes
16.451
Εγω το είπα και μια άλλη φορά, μόνο σου (άντε και με το έτερον ήμισυ) χόρευε και όσο θέλεις πήδα.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.153
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Αρκεί να μη βρωμά και να μη ροχαλίζει:haha::haha::haha: Η "φίλη" με την οποία πήγα εκείνο το υπέροχο ταξίδι στην Ιταλία, ροχάλιζε σαν κομπρεσέρ!!!
Kοίτα, κι εγώ ροχάλιζα στα μούτρα του κι εκείνος στα δικά μου, αλλά τον πρόσφατο φίλτατό μου συνοδοιπόρο δεν θα τον άλλαζα με τίποτα !! :love1:
Δύο εκ των τεσσάρων που έχω κάνει μεγάλα ταξίδια ροχαλίζουν, αλλά αυτό δεν με πτοεί καθόλου να ξαναεκδράμω μαζί τους παρά την νυχτερινή απελπισία που με πιάνει. Η (ημερήσια) παρέα τους στη διάρκεια του ταξιδιού είναι ανεκτίμητη :love1:
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Μπα... την πάτησα και άλλη μια φορά, αλλά λιγότερο:haha: Την τρίτη φορά όμως που παραλίγο να μου ξανασυνέβαινε είπα STOP:clap: (Δηλαδή δεν το είπα εγώ, έβαλα άλλον να το πει, αλλά τέλος πάντων:haha:). Είπα ότι, δυστυχώς:D, είχα ήδη κλείσει αεροπορικά και ξενοδοχείο και ότι τώρα δεν υπήρχε θέση ούτε στο αεροπλάνο, αλλά ούτε και στο ξενοδοχείο :lol::(
Αφού δεν σου είπε, ότι θα έρθει με την επόμενη πτήση και στο ξενοδοχείο θα στριμωχτείτε λιγάκι, φθηνά τη γλίτωσες:haha::haha::haha:
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Kοίτα, κι εγώ ροχάλιζα στα μούτρα του κι εκείνος στα δικά μου, αλλά τον πρόσφατο φίλτατό μου συνοδοιπόρο δεν θα τον άλλαζα με τίποτα !! :love1:
Δύο εκ των τεσσάρων που έχω κάνει μεγάλα ταξίδια ροχαλίζουν, αλλά αυτό δεν με πτοεί καθόλου να ξαναεκδράμω μαζί τους παρά την νυχτερινή απελπισία που με πιάνει. Η (ημερήσια) παρέα τους στη διάρκεια του ταξιδιού είναι ανεκτίμητη :love1:
Συμφωνώ με αυτό που λες... Άλλωστε με τον ύπνο δεν είχα ποτέ μου πρόβλημα. Κοιμάμαι πάντα και κάτω από οποιεσδήποτε συνθήκες σαν πουλάκι, αλλά όταν έχεις τον άλλο να σε πρήζει όλη μέρα με τις ιδιοτροπίες του και "τα θέλω" του και το βράδυ πιάνει και το κομπρεσέρ, ε, δεν τον αντέχεις άλλο!!! Αν και για να πω την αλήθεια πιο πολύ με ενοχλούσε η πρωινή-μεσημεριανή-απογευματινή-βραδινή γκρίνια/μουρμούρα και λιγότερο το νυχτερινό "κομπρεσέρ":haha: Θα ήμουν ευτυχής αν το μόνο "κουσούρι" της εν λόγω "φίλης" ήταν το ροχαλητό!!! :lol:
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Φευγει αυριο για Μιλανο ενας φιλος μου, 144 κιλα, μουστακα 20 ποντοι, κατσαρο αχτενιστο μαλλι, εχει μονιμως το κινητο σε ανοικτη ακροαση να παιζει Ζαγοραιο. Τρελλαινεται για παστουρμα και επειδη δεν πουλανε στο Μιλανο θα εχει μαζι του καναδυο κιλα για να μην αγοραζει ξενερωτα panini.
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Φευγει αυριο για Μιλανο ενας φιλος μου, 144 κιλα, μουστακα 20 ποντοι, κατσαρο αχτενιστο μαλλι, εχει μονιμως το κινητο σε ανοικτη ακροαση να παιζει Ζαγοραιο. Τρελλαινεται για παστουρμα και επειδη δεν πουλανε στο Μιλανο θα εχει μαζι του καναδυο κιλα για να μην αγοραζει ξενερωτα panini.
:haha::haha::haha::haha::haha:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Φευγει αυριο για Μιλανο ενας φιλος μου, 144 κιλα, μουστακα 20 ποντοι, κατσαρο αχτενιστο μαλλι, εχει μονιμως το κινητο σε ανοικτη ακροαση να παιζει Ζαγοραιο. Τρελλαινεται για παστουρμα και επειδη δεν πουλανε στο Μιλανο θα εχει μαζι του καναδυο κιλα για να μην αγοραζει ξενερωτα panini.
Καλή περίπτωση , δεν λέω....
ΑΛΛΑ ο φίλος μας προσδιόρισε το φύλο, γένους θηλυκού, αρα η δική μου φιλη νομίζω αρμόζει καλύτερα.
1.48, 178 και 1/2 κιλά, με ολίγον μούσι, 3 χρυσά δόντια μπροστινά που δηλώνουν ευμάρεια, χρυσή καδένα 2 1/2 κιλά στον λαιμό, καθαρή (τελευταίο μπάνιο με τις πλημμυρες του 1996) , και το μεγάλο ατού της 6 πολυκατοικίες στο Λουτράκι, 3 οικόπεδα στην Αράχωβα και 8 μαγαζιά στο κέντρο της Αθήνας.
Ποιον λες να προτιμήσει?

Ααα! ξέχασα. Η δικιά μου είναι fun του Τερλέγκα
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Καλή περίπτωση , δεν λέω....
ΑΛΛΑ ο φίλος μας προσδιόρισε το φύλο, γένους θηλυκού, αρα η δική μου φιλη νομίζω αρμόζει καλύτερα.
1.48, 178 και 1/2 κιλά, με ολίγον μούσι, 3 χρυσά δόντια μπροστινά που δηλώνουν ευμάρεια, χρυσή καδένα 2 1/2 κιλά στον λαιμό, καθαρή (τελευταίο μπάνιο με τις πλημμυρες του 1996) , και το μεγάλο ατού της 6 πολυκατοικίες στο Λουτράκι, 3 οικόπεδα στην Αράχωβα και 8 μαγαζιά στο κέντρο της Αθήνας.
Ποιον λες να προτιμήσει?
Αν εχει και κανα 5000λιτρο βαρελι βενζινη τη γνωριζεις σε εμενα?
Εισαι πολυ ανταγωνιστικη. Ασε του τον φιλο μου και παιρνω τη δικια σου.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.149
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Καλή περίπτωση , δεν λέω....
ΑΛΛΑ ο φίλος μας προσδιόρισε το φύλο, γένους θηλυκού, αρα η δική μου φιλη νομίζω αρμόζει καλύτερα.
1.48, 178 και 1/2 κιλά, με ολίγον μούσι, 3 χρυσά δόντια μπροστινά που δηλώνουν ευμάρεια, χρυσή καδένα 2 1/2 κιλά στον λαιμό, καθαρή (τελευταίο μπάνιο με τις πλημμυρες του 1996) , και το μεγάλο ατού της 6 πολυκατοικίες στο Λουτράκι, 3 οικόπεδα στην Αράχωβα και 8 μαγαζιά στο κέντρο της Αθήνας.
Ποιον λες να προτιμήσει?

Ααα! ξέχασα. Η δικιά μου είναι fun του Τερλέγκα
Μονο τα δοντια και την καδενα να πουλησει, το Μιλανο τζαμπα θα του 'ρθει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.435
Μέλη
38.938
Νεότερο μέλος
Geo Yfa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom