Παρέα για Ταξίδια...

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
Απο 5 και πανω μερες...8 ειναι καλα!και μεχρι +- 1000 ευρω...αναλογως και που βεβαιως... Για ευρωπη λεω...γιατι οι αλλες χωρες θελουνε κατι παραπανω φανταζομαι.
 

Gaea

Member
Μηνύματα
104
Likes
135
Επόμενο Ταξίδι
Μεγαλη Βρετανια- Ιρλανδια
Ταξίδι-Όνειρο
Το γύρο του κόσμου
Βαλτή είσαι καλή μου?:)
εντάξει μην μας το κοπανάτε, δεν ήμασταν όλοι τυχεροί να βρούμε το άλλο μας μισό :) μπορεί να σκοτώθηκε σε έναν πολεμο υπερασπιζόμενος την πατρίδα του βρε αδερφε!Τι σημαίνει.. δεν μπορούμε να απολαύσουμε ένα ηλιοβασίλεμα στον ωκεανό με κάποιον φίλο ή φίλη; ;)
ισα ισα δεν θα εχω κι αυτη την μονιμη γκρινια "που πας"?????????????
Το ιδανικό το ξέρουμε όλοι-οικογένεια και ευτυχισμένα παιδάκια τριγύρω-ένας απο τους λόγους που λατρεύω τη Σκανδιναβία είναι κι αυτός αλλά...ευτυχως ή δυστυχως δεν είναι όλοι οι άνθρωποι ευλογημένοι ;)
εννοείτε ότι δεν είναι απαραίτητο να είναι ο/η σύντροφος σου η ιδανική παρέα στα ταξίδια σου, εμένα απλά έτυχε, αλλά μην νομίζεις ότι δεν έχουμε σφαχτεί κιόλας. Χαρακτηριστική του ατάκα από το πριν τρία χρόνια ταξίδι στο Παρίσι είναι << If you don't shut your mouth I will kick you in the face.....>> Είχε βέβαια λίγο δίκιο γιατί τον είχα πρήξει ότι δεν προλαβαίνουμε να δούμε όλο το Παρίσι σε δέκα μέρες o_O και έπαθα αμόκ που μου ζήτησε να πιούμε καφέ και να πάει τουαλέτα :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: κάτι ο ενθουσιασμός κάτι οι γυναικείες ορμόνες τον είχα τρελάνει τον άνθρωπο :p :p :p
(βέβαια ακόμα τον κοροϊδεύω για αυτό :D :D :D )
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
χαχα ιεροσυλία είναι δυνατόν να έχει τέτοιες παράλογες απαιτήσεις όταν είναι στο Παρίσι? :p
εντάξει βαριά κουβέντα ξεστόμισε :)
τέλεια δεν είναι καμια σχέση το θέμα είναι το πόσο θέλεις να επενδύσεις σε αυτήν και τι να θυσιάσεις..μου έτυχε 2 φορες να μπω στο δίλημμα σχεση ή ταξίδια κι επειδή με επνιγε το να με βάζουν στο δίλημμα φυσικά επέλεξα τα ταξίδια :) σε καμια περίπτωση δεν ηθελα να συμβιβαστω σε αυτο!το ιδανικό θα ήταν να έρχονταν παρέα αλλά δεν ήταν τοσο φαν!αν δεν εχεις κοινα δεν γινεται δουλεια ;)
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Απο 5 και πανω μερες...8 ειναι καλα!και μεχρι +- 1000 ευρω...αναλογως και που βεβαιως... Για ευρωπη λεω...γιατι οι αλλες χωρες θελουνε κατι παραπανω φανταζομαι.
με ενδιαφερει εδω και καιρο η περιοχη του στρασβουργου-αλσατια-ελβετια αλλα είναι κατα βαση ανοιξιατικος και καλοκαιρινος προορισμος!να δω δρομους με αμπελια και τι στον κοσμο!
ας κανει ο καθενας μια λιστα να δουμε που θα βρουμε τα κοινα..
 

MELAS86-CY

Member
Μηνύματα
76
Likes
214
παιδιά για τι μήνα λέτε? υπάρχουν περιοχές που είναι ομορφότερες χειμώνα και περιοχές που αξίζουν να πας ανοιξη ή καλοκαιρι
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
παιδιά για τι μήνα λέτε? υπάρχουν περιοχές που είναι ομορφότερες χειμώνα και περιοχές που αξίζουν να πας ανοιξη ή καλοκαιρι
εγω ειμαι μεσα σε οτι προτεινετε- μετά τον Οκτ- αν είναι μικρής διάρκειας δεν με πειράζει έρχομαι μια βολτα, για μεγάλης διαρκειας εκδρομη ενδιαφερομαι για τα συγκεκριμένα μέρη κατα βαση, που έχω αναλύσει σε προηγούμενα posts
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
δεκτά και τα πιτσιρίκια ;)

ιδου παιδιά πως θα είναι η πρώτη μας συνάντηση
χαχαχαχαχαχ
 

MELAS86-CY

Member
Μηνύματα
76
Likes
214
εγω ειμαι μεσα σε οτι προτεινετε- μετά τον Οκτ- αν είναι μικρής διάρκειας δεν με πειράζει έρχομαι μια βολτα, για μεγάλης διαρκειας εκδρομη ενδιαφερομαι για τα συγκεκριμένα μέρη κατα βαση, που έχω αναλύσει σε προηγούμενα posts
και γω είμαι μέσα μετά τον οκτώβριο. Μιλάμε για Ευρώπη έτσι?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.761
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom