Παρέα για Ταξίδια...

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
5 Οκτωβρη...Σαββατο...που και τι ωρα...θελω απαντησεις τωρα,γιατι στη βραση κολλα το σιδερο :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

tr@velFrea@k

Member
Μηνύματα
10
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΔΟΥΒΛΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ , ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ
Εγώ σχολάω 14,30 απο το γραφείο (Κομοτηνή) , άμα ξεκινήσω 16.00 κατα τις 18.30 θα είμαι Θεσσαλονίκη ! Να πούμε κατα τις 21.00 κάτω παραλία ???
 

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
αχ εγω τοσο αργα ισως δεν μπορω..λοιπον κανονιστε το εσεις για να μην σας βαζω σε περιορισμους και εγω θα προσπαθησω να ερθω.Απλα μην τα κανονισετε καποιοι για καποιον και μετα δεν ερθει-εμενα λεω- και μετα νευριασετε!!! :mad:
 

anlazar

Member
Μηνύματα
134
Likes
917
Ταξίδι-Όνειρο
Περού,Γαλλική Πολυνησία
ρε παιδιά δουλεύω το Σάββατοοοο !! γιατί όχι Παρασκευή βράδυ ή Κυριακή μεσημέρι please ????
 

tr@velFrea@k

Member
Μηνύματα
10
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΔΟΥΒΛΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ , ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ
Απ΄ότι φαίνεται δεν είστε εσείς το πρόβλημα άλλα μάλλον εγώ είμαι !!!
Τι να κάνω ... πρέπει να έρθω από Κομοτηνή και θα είναι πολύ περιορισμένος ο χρόνος μου ..
 

basilisraf

New Member
Μηνύματα
2
Likes
15
Από μένα οκ για οποία μέρα θέλετε. απλά κατά προτίμηση εάν γίνεται μεσημεράκι η απόγευμα θα ήταν πιο βολικό.
 

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
Ρε παιδιά!!!!!!! Οι Βόρειοι οργανώθηκαν. Οι της Αθήνας τι κάνουν;;;;;
penny Μου που την ειδες την οργανωση???ο καθενας με τα θελω του...που να παμε και ταξιδι!!!!
(εννοειτε κανω πλακα βορειοι μου!)
Λοιπον να ξανα πω οτι ειναι λιγο δυσκολο να γραφουμε εδω μια ο ενας μια ο αλλος και να γεμιζουμε σελιδες,να βρουμε ενα αλλον τροπο συννεοησης?μια προσωπικη συζητηση ή αλλο μεσο?
α εχω να προτεινω να συναντηθουμε μια ολοκληρη ημερα αν ειναι,και σταδιακα μια να ερχεται ο ενας μια να φευγει ο αλλος στο τελος ο τελευταιος θα ακουει ιστοριες για το ποιος ητανε ο πρωτος που ηρθε στην συναντηση.
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
συγνωμη βρε παιδια τα κοριτσια τι απεγιναν?
εγω δεν ερχομαι αν ειστε μονο αγορια, πρεπει να ερθετε απο το σπιτι να με ζητήσετε :)
καλλιοπη που εισαι καλε?
penn ελα θεσνικη λεμε!

Τόσα καλά εεε ?? Για πές ... για πές ...
οσλο βιλνιους ριγα ταλιν ελσινκι βουδαπεστη!
θα τα πω κι αλλου επιγραμματικα σε αλλο θεμα :) φολλοου λεμε
 

penn2

Member
Μηνύματα
11
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Νένα σε βλέπω να πηγαίνεις μόνο με αγόρια στη συνάντηση. Πάνε τα κορίτσια. Εγώ είμαι μέσα αλλά είμαι στην Αθήνα δυστυχώς. Μας φάγανε οι Βορειοι. Ντρέπομαι πραγματικά. :p
 

North66

Member
Μηνύματα
4.309
Likes
5.065
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Πιστεύω ότι θα κάνουμε δυναμικό comeback οι Νότιοι... οι Βόρειοι θα τσακωθούν γιατί είναι πολλοί και δε θα τα βρίσκουν ούτε με τις ημερομηνίες πρώτης συνάντησης!:)
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Πιστεύω ότι θα κάνουμε δυναμικό comeback οι Νότιοι... οι Βόρειοι θα τσακωθούν γιατί είναι πολλοί και δε θα τα βρίσκουν ούτε με τις ημερομηνίες πρώτης συνάντησης!:)
χαχαχ εσυ τι μιλας βορειος δεν εισαι?(north) ;) ενταξει εισαι και στον 66 αλλά δεν πειράζει ;)

Νένα σε βλέπω να πηγαίνεις μόνο με αγόρια στη συνάντηση. Πάνε τα κορίτσια. Εγώ είμαι μέσα αλλά είμαι στην Αθήνα δυστυχώς. Μας φάγανε οι Βορειοι. Ντρέπομαι πραγματικά. :p
ωρε παιδια τι σας φαγαμε; κουβεντα δεν σταυρωσαμε ακομα!μεχρι να βγαλουμε ακρη αστα!μηπως να ταξιδεψουμε απευθειας μην το ζαλίζουμε κ σε οσους αλλους βολεψει να βρεθουμε μεσω email?ε τωρα νιωθω ασχημα για τον κομοτινιωτη να κανει τοσο δρομο τοσα εξοδα να ερθει και να μην παει κανεις..ή πάνε....................1!
α!δεν χαλιεμαι που ειναι ολα αγορια πιστευω πολυ στην φιλια με το αντιθετο φύλο αλλά και όλοι αγορια ε καταντα αηδια :p
 

basilisraf

New Member
Μηνύματα
2
Likes
15
ωρε παιδια τι σας φαγαμε; κουβεντα δεν σταυρωσαμε ακομα!μεχρι να βγαλουμε ακρη αστα!μηπως να ταξιδεψουμε απευθειας μην το ζαλίζουμε κ σε οσους αλλους βολεψει να βρεθουμε μεσω email?ε τωρα νιωθω ασχημα για τον κομοτινιωτη να κανει τοσο δρομο τοσα εξοδα να ερθει και να μην παει κανεις..ή πάνε....................1!
α!δεν χαλιεμαι που ειναι ολα αγορια πιστευω πολυ στην φιλια με το αντιθετο φύλο αλλά και όλοι αγορια ε καταντα αηδια :p
Αυτό το κομοτηνιωτη μου έβγαλε τα ματιά ( κομοτηναιος το ήξερα ) αλλά στο βικιπεδια τα έχει και τα 2, άσχημο σκαλωμα.

Πάντως Απορία το έχω .. Αν δεν μπορούμε να συνεννοηθούμε για μια συνάντηση, να δω πως θα βολεψουμε το ταξίδι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.708
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom