Παρέα για Ταξίδια...

depy!!!

Member
Μηνύματα
737
Likes
1.884
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Νοτιοι καλησπέρα!
Σύντομα θα ανέβω Αθήνα κάποιο Σ/Κ για συνεννοήσεις όσον αφορά το μεταπτυχιακό (είμαι από Κρήτη).
Θέλετε να συναντηθούμε τότε;;;
Θα σας πω πότε ακριβώς μόλις μάθω, γιατί αν συναντηθείτε χωρίς εμένα, θα σκάσω!!!
Και ΝΑΙ πρέπει να βρούμε ΑΛΛΟ τρόπο συνεννόησης!!!


Πες πότε ανεβαίνεις και κάτι θα κάνουμε για σένα :) :) :)
 

penn2

Member
Μηνύματα
11
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Και τι σας πειράζει να βρεθείτε και Σάββατο και Κυριακή οι Θεσσαλονικείς; Και όσοι είναι από μακριά να έλθουν είτε τη μία είτε την άλλη μέρα - όποτε μπορούν; Έτσι κι αλλιώς, αφού θέλετε να πάτε ταξίδι μαζί, δυο ώρες κουβέντα δεν θα φτάσουν, θα χρειαστείτε περισσότερες.

Α, και Πορτογαλία μην τη φτύνετε... είναι παντός καιρού και δε χρειάζεται να ληστέψεις τράπεζα, και με το παγκάρι της εκκλησίας βολεύεσαι...
Ωραίος χάρτης. Ζηλευτός.
 

Marlen123

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Γεια σου Depy! Μόλις επιβεβαιωθώ, θα σου πω και σένα και στην Penn. Ελπίζω πολύ σύντομα!
 

diamado

New Member
Μηνύματα
3
Likes
4
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Αφρική, Λατινική Αμ
καλησπέρα και από μένα.
Είμαι νέα στο site και μόλις διάβασα το συγκεκριμένο post "Ταξίδια με παρέα". Είμαι από Κόρινθο και θα με ενδιέφερε πολύ αν κανονιστεί ένα τέτοιο ταξίδι. Επειδή χάθηκα μέσα στις συζητήσεις... μπορεί πολύ απλά να μου εξηγήσει κάποιος για το αν θα γίνει κάποια συνάντηση ώστε να γνωριστούμε και να πούμε τα υπόλοιπα από κοντά.... Εμένα πάντως θα με ενδιέφερε κάτι σε Ευρώπη προς το παρόν διότι ξέρετε πως είναι τα οικονομικά.... γενικότερα είμαι ανοιχτή σε ημερομηνίες! Και επίσης εύχομαι σε όλους καλά ταξίδια!!!!!!!
 

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
diamado Καλως ορισες...λογικο να χαθηκες στις συζητησεις!!!Ατελειωτα παρε δωσε μεχρι να αποφασισουμε. :D
 

MELAS86-CY

Member
Μηνύματα
76
Likes
214
Μόλις επέστρεψα απο το ταξίδι μου σε Ρώμη, Μαγιόρκα, Ίμπιζα και Βαρκελώνη και απότι βλέπω ακόμη συνάντηση δεν έγινε. Σαν να κινούμαστε πολύ αργά? Μην κάνουμε τα πράγματα τόσο περίπλοκα. Εμείς που βρισκόμαστε μακριά και δεν μπορούμε να ερθουμε στις συναντήσεις στηριζόμαστε σε σας. Λυπηθείτε μας χεχε :p
 

Jimmy78

Member
Μηνύματα
37
Likes
204
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Ζηλανδία ή Αλάσκα
Καλησπέρα παιδιά μόλις επέστρεψα κι εγώ από Μυτιλήνη-Αϊβαλί και απ΄ότι βλέπω συνάντηση οι ΝΟΤΙΟΙ δεν κάνατε ακόμα...ΕΛΑ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ!!!!!!! (μας φάγανε τα καρντάσια στην οργάνωση!!!)

Για συνάντηση στην Αθήνα 5 ή 6 Οκτωβρίου πόσοι μαζευόμαστε;;;;;
 

penn2

Member
Μηνύματα
11
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Καλησπέρα παιδιά μόλις επέστρεψα κι εγώ από Μυτιλήνη-Αϊβαλί και απ΄ότι βλέπω συνάντηση οι ΝΟΤΙΟΙ δεν κάνατε ακόμα...ΕΛΑ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ!!!!!!! (μας φάγανε τα καρντάσια στην οργάνωση!!!)

Για συνάντηση στην Αθήνα 5 ή 6 Οκτωβρίου πόσοι μαζευόμαστε;;;;;
Εγώ από 10 Οκτώβρη και μετά...
 

xrusa zucchini

New Member
Μηνύματα
4
Likes
2
συγνωμη βρε παιδια τα κοριτσια τι απεγιναν?
εγω δεν ερχομαι αν ειστε μονο αγορια, πρεπει να ερθετε απο το σπιτι να με ζητήσετε :)
καλλιοπη που εισαι καλε?
penn ελα θεσνικη λεμε!


οσλο βιλνιους ριγα ταλιν ελσινκι βουδαπεστη!
θα τα πω κι αλλου επιγραμματικα σε αλλο θεμα :) φολλοου λεμε
και εγώ θα έρθω nena..Να ανακεφαλαιώσουμε όμως...Κυριακή τελικά??
 

Marlen123

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Καλησπέρα παιδιά μόλις επέστρεψα κι εγώ από Μυτιλήνη-Αϊβαλί και απ΄ότι βλέπω συνάντηση οι ΝΟΤΙΟΙ δεν κάνατε ακόμα...ΕΛΑ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ!!!!!!! (μας φάγανε τα καρντάσια στην οργάνωση!!!)

Για συνάντηση στην Αθήνα 5 ή 6 Οκτωβρίου πόσοι μαζευόμαστε;;;;;
Jimmy78 & Diamado, καλησπέρα!
Σε μια προηγούμενη δημοσίευσή μου, ενημέρωσα τα παιδιά ότι θα ανέβω Αθήνα τον Οκτώβριο, δεν ξέρω όμως ακριβώς ακόμα πότε (θα με ενημερώσουν από το μεταπτυχιακό).
Πρότεινα να βρεθούμε τότε, καθώς για μας από επαρχία & ειδικά Κρήτη είναι δύσκολο το ταξίδι αυτό.
Ελπίζω να συμφωνείτε κι εσείς μ'αυτήν μου την πρόταση!
Την επόμενη βδομάδα θα ξέρω ακριβώς & θα σας πω!
(Κατά προτίμηση μετά τις 10 Οκτ. να μπορεί και η Penn).
 

Jimmy78

Member
Μηνύματα
37
Likes
204
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Ζηλανδία ή Αλάσκα
(ok...έτσι να ξυπνάμε οι Νότιοι...χαχαχαχαχα)
Κανένα πρόβλημα από πλευράς μου Marlen (με εξαίρεση το Σ/Κ 19-20 Οκτώβρη)...οι υπόλοιποι "ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ" τι λέτε;;;;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.989
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom