Παρέα για Ταξίδια...

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
Μου φαινεται και με τους νοτιους θα συναντηθω.....;)
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.025
Likes
12.126
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Μπορει καποιο καλο παιδακι να εξηγησει με 1-2 προτασουλες τι πραγματευεται το παρον τοπικ και κυριως τι ειναι αυτη η συναντηση γιατι μου ειναι αδυνατο να διαβασω και τις 15 σελιδες για να καταλαβω; Ευχαριστω!
 

penn2

Member
Μηνύματα
11
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Μπορει καποιο καλο παιδακι να εξηγησει με 1-2 προτασουλες τι πραγματευεται το παρον τοπικ και κυριως τι ειναι αυτη η συναντηση γιατι μου ειναι αδυνατο να διαβασω και τις 15 σελιδες για να καταλαβω; Ευχαριστω!
Είμαστε ένα μάτσο άγνωστοι που αποφασίσαμε να συναντηθούμε/γνωριστούμε μπας και πάμε κανένα ταξίδι μαζί γιατί μάλλον όλοι έχουμε παρέες που δεν γουστάρουν ταξίδια. Αυτά. Δύο προτασούλες. :)
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.025
Likes
12.126
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Είμαστε ένα μάτσο άγνωστοι που αποφασίσαμε να συναντηθούμε/γνωριστούμε μπας και πάμε κανένα ταξίδι μαζί γιατί μάλλον όλοι έχουμε παρέες που δεν γουστάρουν ταξίδια. Αυτά. Δύο προτασούλες. :)

Ειμαι υποχρεος...
 

travelina

Member
Μηνύματα
425
Likes
818
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία [√]
Μη σας δεσμεύει το "ΝΟΤΟΥ", οι συναντήσεις είναι για όλους όσους μπορούν να παρευρεθούν.
Μια μεγάλη παρέα είμαστε άλλωστε.
 

World Nomad

Member
Μηνύματα
142
Likes
208
Ταξίδι-Όνειρο
Μπόρα Μπόρα
Πολύ ωραίο topic. Με ενδιαφέρει κι εμένα καθώς αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα με τις παρέες. Ψήνομαι να έρθω στη συνάντηση από Κρήτη...
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.331
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom