Παρέα για Ταξίδια...

kanarinaki

Member
Μηνύματα
32
Likes
32
Ταξίδι-Όνειρο
Περού -Μάτσου Πίτσου
Φευγω για περου στις 26. Τι να κανω , δεν σε ηξερα. Μπορουμε να κανονισουμε ομως κατι για μεξικο!!!!!!!!:clap:
Χαχαχα έτσι κι αλλιώς δεν μπορώ ακόμα.Kαλά να περάσεις !!.Αλήθεια ξέρει κανείς ποια είναι η πιο κατάλληλη εποχή για να πάει κάποιος Περού;
 

MELAS86-CY

Member
Μηνύματα
76
Likes
214
Βέβαια και πραγματοποιήθηκε! Με μεγάλη επιτυχία μάλιστα.
Τι λες, θα συμμετάσχεις στο επόμενο;;; (Δεν έχει προγραμματιστεί κάτι ακόμα). Εσύ σχεδιάζεις κάτι;
Ωραία!! χαίρομαι!!Ακουω για Περου και Μεξικό και μου τρέχουν τα σάλια. εννοείται οτι στο επόμενο θα συμμετάσχω! ίσως πάω σε κάποιο ελληνικό νησάκι τέλος ιουνίου. θα περάσω και από Αθήνα.
 

Marlen123

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Ωραία!! χαίρομαι!!Ακουω για Περου και Μεξικό και μου τρέχουν τα σάλια. εννοείται οτι στο επόμενο θα συμμετάσχω! ίσως πάω σε κάποιο ελληνικό νησάκι τέλος ιουνίου. θα περάσω και από Αθήνα.
Sorry Melas, που θα σε απογοητευσω αλλά δε νομίζω το επόμενο ταξίδι της συγκεκριμένης παρέας να είναι τόσο...εξωτικό. Ελπίζω και πάλι να ενδιαφέρεσαι όμως!
Κανόνισε να συνδυάσεις το ταξίδι σου σε νησιά με την επόμενη μας συνάντηση - ευκαιρία να σε γνωρίσουμε!
 

thanos35

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
καλησπέρα σε όλους,είμαι νέο μέλος.λόγω ασυνενοησίας φέτος,δεν έκλεισα κάπου για διακοπές.υπάρχει κάποιος φίλος από αθήνα που ενδιαφέρεται για διακοπές κυκλάδες κατα τις 14 ιουλίου;
 

sotogun

Member
Μηνύματα
13
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
ΟΛΛΑΝΔΙΑ ?
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ
Εγω παλι,αν και μεσα στο κατακαλοκαιρο,ηδη ψαχνω χειμωνιατικους προορισμους εκει γυρω στις αρχες Δεκεμβριου! Επισης ψαχνω και για παρεα,οποτε αν καποιος ενδιαφερεται και ειναι σε αναλογη αναζητηση ας επικοινωνησει μαζι μου... Αντε και καλα μπανια σε ολους!
 

Thanos83

New Member
Μηνύματα
2
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βαλκανικό τουρ
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ-Θιβέτ
Φίλοι καλημέρα,
νέος και γω στο γκρουπ και με πολύ χαρά διάβασα και τις 28 σελίδες του συγκεκριμένου θέματος. Γράφω για τον ίδιο λόγο που έχετε μπει και οι περισσότεροι, φαντάζομαι... Είμαι και γω της άποψης ότι ταξίδι στο εξωτερικό σημαίνει, αθλητικά παπούτσια, backpack και ατελείωτο περπάτημα.. (στην ιδανική περίπτωση αναχώρηση από το δωμάτιο το πρωί, επιστροφή το βράδυ).. Θα ήθελα στην επόμενη συνάντηση να συμμετέχω και εγώ και γιατί όχι και στο επόμενο ταξίδι... Καλό καλοκαίρι!!
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
735
Likes
1.883
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Οταν κανονισουμε καινουρια συναντηση θα σου πουμε και θα σε περιμενουμε
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.196
Μηνύματα
883.570
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom