Παρέα για Ταξίδια...

stavros2

Member
Μηνύματα
44
Likes
330
Καλημερα γιατι δεν εχω καταλαβει η συναντηση θα γινει για να κανονισουμε για Αυγουστο η γενικα ;
 

YIANNIS2008

Member
Μηνύματα
23
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Νορβηγία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Καλημερα γιατι δεν εχω καταλαβει η συναντηση θα γινει για να κανονισουμε για Αυγουστο η γενικα ;
Το να κανονίσει κανείς για Αύγουστο, στα τέλη Ιουλίου, δε νομίζω ότι έχει και πολλές ελπίδες! Λίγο πολύ οι περισσότεροι κάτι έχουν κλείσει, κυρίως ως προς τις ημερομηνίες. Αλλά θεωρώ πως μεμονομένα κάποιοι, ίσως και να καταφέρουμε να οργανώσουμε κάτι! Διαθεσή να υπάρχει.
 
Μηνύματα
87
Likes
40
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Παρίσι χριστούγεννα
αντι σαββατο την πέμπτη μπορείς?
Μπορώ και τις δύο Πέμπτες (στα όρια βέβαια αλλά οκ) οπότε η τελική επιλογή είναι στην κρίση των υπόλοιπων μελών.
Να διευκρινήσουμε κάτι; Για καφεδάκι χαλαρά θα είναι η συνάντηση ή για όσους θέλουν να κανονίσουν για την κρουαζιέρα που ανέφερες;
 

4eleni

Member
Μηνύματα
7
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
νεα υορκη, κουβα
Ταξίδι-Όνειρο
σευχελλες
Μπορώ και τις δύο Πέμπτες (στα όρια βέβαια αλλά οκ) οπότε η τελική επιλογή είναι στην κρίση των υπόλοιπων μελών.
Να διευκρινήσουμε κάτι; Για καφεδάκι χαλαρά θα είναι η συνάντηση ή για όσους θέλουν να κανονίσουν για την κρουαζιέρα που ανέφερες;
χαλαρά για καφέ.
*Επικοινωνήστε και με αλλα μέλη να τους το πειτε και καλεεεεε στείλτε μου κινητό σας γιατι πως θα βρεθούμε εκείνη την ωρααααααα???????

Σταυρο ασ συναντηθουμε και συζηταμε.στειλε μου κινητο σου και επικοινωνησε και με αλλους κιεγω το ιδιο θα κάνω

31 βολευει και εμένα,στις 24 θα ειμαι εκτος Αθηνων.
Μία διευκρίνιση μόνο. Πέμπτη 24 ή 31 Ιουλίου;
24 ιουλίου.προσπαθησε.

Για 24/07 και εγώ μέσα ...
οκ .στειλε μου κινητο σου και ειδοποιησε και αλλα μέλη που δεν εχουν μπει ακομα.
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
87
Likes
40
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Παρίσι χριστούγεννα
Νομίζω πως, και διορθώστε με αν κάνω λάθος, αντί να ανταλλάζουμε κινητά είναι προτιμότερο να σταλθεί pm σε όλους για την ακριβή τοποθεσία, ή αν όχι σε όλους τουλάχιστον σε όσους δηλώσουν ότι θέλουν να έρθουν. :)
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.630
Likes
12.448
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Ακολουθώντας στοιχειώδεις κανόνες ασφαλείας, μην κοινοποιείτε τα προσωπικά σας στοιχεία (ονοματεπώνυμο, email, τηλέφωνα, διευθύνσεις), στα μηνύματά σας στο φόρουμ. Σας συμβουλεύουμε να μην το κάνετε ούτε και στις προσωπικές σας συζητήσεις.
 
Last edited:

4eleni

Member
Μηνύματα
7
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
νεα υορκη, κουβα
Ταξίδι-Όνειρο
σευχελλες
Ακολουθώντας στοιχειώδεις κανόνες ασφαλείας, μην κοινοποιείται τα προσωπικά σας στοιχεία (ονοματεπώνυμο, email, τηλέφωνα, διευθύνσεις), στα μηνύματά σας στο φόρουμ. Σας συμβουλεύουμε να μην το κάνετε ούτε και στις προσωπικές σας συζητήσεις.
συμφωνώ αλλά νομίζω μπορουμε να στείλουμε προσωπικά μυνηματα

Νομίζω πως, και διορθώστε με αν κάνω λάθος, αντί να ανταλλάζουμε κινητά είναι προτιμότερο να σταλθεί pm σε όλους για την ακριβή τοποθεσία, ή αν όχι σε όλους τουλάχιστον σε όσους δηλώσουν ότι θέλουν να έρθουν. :)
συμφωνώ αλλά πως θα γνωριστουμε?

Μου εστειλαν κινητά στις "προσωπικές συζητήσεις" εκει δεν βλέπει κανενας.
 
Last edited by a moderator:

MELAS86-CY

Member
Μηνύματα
76
Likes
214
Δυστυχως δεν θα τα καταφέρω να έρθω αθήνα. βρηκα φθηνότερο εισιτήριο για Πολωνία και φευγω το Σάββατο. Σας εύχομαι καλή συναντηση και μας ενημερώνετε για οτι προκύψει.
 

4eleni

Member
Μηνύματα
7
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
νεα υορκη, κουβα
Ταξίδι-Όνειρο
σευχελλες
Δυστυχως δεν θα τα καταφέρω να έρθω αθήνα. βρηκα φθηνότερο εισιτήριο για Πολωνία και φευγω το Σάββατο. Σας εύχομαι καλή συναντηση και μας ενημερώνετε για οτι προκύψει.
καλό ταξίδι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom