Παρέα για Ταξίδια...

Bill7

Member
Μηνύματα
183
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Καλώς σας βρήκα!
Ζω στην Αθήνα και έχω το κλασσικό θέμα εύρεσης ταξιδιωτικής παρέας. Είμαι διαθέσιμη σε προτάσεις για ταξίδια ( οργανωμένα μέσω ταξιδιωτικού γραφείου ή μη ) , κυρίως σε χώρες της Ευρώπης :)
μονη σου να πας η με παρεα.. εγω πηγα μονος για πρωτη φορα μακρινο ταξιδι στην νεα υορκη, δεν ειχα κανενα προβλημα.
 
Last edited:
Μηνύματα
26
Likes
79
Ταξίδι-Όνειρο
ταιλανδη,ινδια,περου...
Καλησπερα παιδια,μια μικρη συμβουλη σε ολους οσους ψαχνουν παρεα και δεν τολμουν να πανε μονοι τους...μετα απο πολλες αναβολες για ταξιδι στην ταυλανδη λογω ελλειψης παρεας το πηρα αποφαση και πηγα μονος...και πηγα και περασα και απιστευτα...και ηταν μην γινει η αρχη...ισραηλ πορτογαλια γεωργια αρμενια ολα μονος και ολα ηταν τουμπανο,25 εφτασα για να κανο το προτο ταξιδι μονος και πραγματικα μετανιωνω που δεν το τολμισα πιο νωρις...καλα ταξιδια σε ολους ταξιδιαριδες...
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ταξίδι-Όνειρο
Στο κεντρο της Γης
ωραιο θρεντ..αν και κατα βαση ταξιδευω μονος για επαγγελματικους λογους, ή με συγκεκριμενους φιλους για ταξιδια μικρα, αλλα με ψηνει πολυ η ιδεα για το γυρω της Νορβηγιας, αλλα παρεα δεν βρισκεται ευκολα ειτε λογω αρκετων ημερων που χρειαζονται για ενα τετοιο ταξιδι, ειτε λογο κοστους.
Αν καποιος/α ψηνεται, ας στειλει να κανονισουμε τιποτα καλο.
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ταξίδι-Όνειρο
Στο κεντρο της Γης
Ψηνομαι για μια συναλια των Guns n Roses :twisted::twisted:, παρακατω ειναι το προγραμμα που εγω θα ακολουθησω. Διαβαστε το και οποιος ενδιαφερεται μου στελνει ινμποξ να το κανονισουμε παρεα:innocent:

Παρασκευη 6 Ιουλιου --> 16:25 Αναχωρηση απο Αθηνα και αφιξη Gdansk 18:20. Πτηση το ιδιο βραδυ στις 21:00 απο Gdansk και αφιξη 22:20 στην Κρακοβια, ή εναλλακτικα μενουμε το βραδυ Gdansk και αναχωρηση την επομενη το πρωι για Κρακοβια

Σαββατο 7 Ιουλιου, ειτε απο το προηγουμενο βραδυ, ειτε το ιδιο πρωινο θα ειμαστε Κρακοβια. Το προγραμμα εχει αλατορυχια, και το απογευμα χαλαρα βολτα στην πολη

Κυριακη 8 Ιουλιου, εχει Αουσβιτς και το βραδυ χαλαρα βολτα Κρακοβια

Δευτερα 9 Ιουλιου, φευγουμε το πρωι απο Κρακοβια και παμε Katowice, οπου μενουμε το βραδυ εκει, μιας και ειναι αγνωστο τι ωρα θα τελειωσει η συναυλια. Απογευμα συναυλια Guns n Roses.

Τριτη 10 Ιουλιου, πρωι παμε απο Katowice στο αεροδρομιο της Κρακοβιας. Πτηση 10:25 απο Κρακοβια και αφιξη αθηνα 13:50 με Αegean

Εγω απο Πεμπτη κλεινω αεροπορικα και εισιτηριο συναυλιας. στειλε πριβε οποιος/α ενδιαφερεται:xalara:
 

anlazar

Member
Μηνύματα
134
Likes
917
Ταξίδι-Όνειρο
Περού,Γαλλική Πολυνησία
Καλημέρα, ενδιαφερεται καποιο ατομο για ταξιδι στην Βενεζουέλα μεσα στον Αύγουστο;
Τόσο σύντομα;;; απροετοίμαστους μας πιάνεις! Του στυλ πάμε 3ήμερο στη τζιά;;;; Και για να θες να πας εκεί θα πρέπει να έχεις γνωστό ή συγγενή γιατί πια αυτή η πανέμορφη χώρα έχει γίνει άκρως απαγορευμένη....παρόλα αυτά για τη νέα χρονιά το συζητάμε μετά χαράς!
 

flexible

Member
Μηνύματα
7
Likes
20
Καλημέρα, ενδιαφερεται καποιο ατομο για ταξιδι στην Βενεζουέλα μεσα στον Αύγουστο;
Καλημέρα.. Αν μας γράψεις περισσότερες λεπτομέρειες για το τι έχεις στο μυαλό σου και αν έχεις κάνει κάποια οργάνωση μέχρι τώρα, θα βοηθούσε
 

Nvi

New Member
Μηνύματα
2
Likes
9
Καλησπέρα , καταρχάς ευχαριστώ για το ενδιαφερον αλίμονο ομως αν χρειαζομαστε 2 μηνες νωρίτερα προετοιμασιες για .. 3ημερο στην Τζια .
Ωστόσο να ξεκαθαρισω οτι δεν εχω κανονισει/κλεισει κατι για τον προφανή λόγω της επικινδυνοτητας της χώρας ειναι λίγο ρισκο να κλεισω κατι και να παω μονος μου. Όπως καταλαβαίνετε οι περισσότεροι δεν θελουν να ακολουθησουν γιατί σε ένα βαθμο φοβουνται (και οχι άδικα). Συγγενείς δεν εχω σε αυτην την χωρα.
 

anlazar

Member
Μηνύματα
134
Likes
917
Ταξίδι-Όνειρο
Περού,Γαλλική Πολυνησία
Καλησπέρα , καταρχάς ευχαριστώ για το ενδιαφερον αλίμονο ομως αν χρειαζομαστε 2 μηνες νωρίτερα προετοιμασιες για .. 3ημερο στην Τζια .
Ωστόσο να ξεκαθαρισω οτι δεν εχω κανονισει/κλεισει κατι για τον προφανή λόγω της επικινδυνοτητας της χώρας ειναι λίγο ρισκο να κλεισω κατι και να παω μονος μου. Όπως καταλαβαίνετε οι περισσότεροι δεν θελουν να ακολουθησουν γιατί σε ένα βαθμο φοβουνται (και οχι άδικα). Συγγενείς δεν εχω σε αυτην την χωρα.
Εγω ενδιαφέρομαι ξεκάθαρα αλλά το εισιτήριο και μόνο πρέπει να κλειστεί μήνες πριν γιατί σε 2 μήνες το εισιτήριο για Καράκας θα είναι ΦΩΤΙΑ !!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.604
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom