Παρέα για Ταξίδια...

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ταξίδι-Όνειρο
Στο κεντρο της Γης
Καλημερα,
εαν ενδιαφερετε κανεις για ταξιδι με ολιγον ινδια, Μπουταν, Νεπαλ, Θιβετ, Κινα, Χονγκ Κονγκ, για τελος Ιουλιου και Αυγουστο 2019, ειτε για ολο το ταξιδι, ειτε για καποιο κομματι του, ας στειλει να το συζητησουμε :innocent::twisted:
cheers
 

AngelikiS

New Member
Μηνύματα
0
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Βιετνάμ
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερμογγολικός
Αναζητώ συνταξιδιώτη, για το ταξίδι με τρένο από Μόσχα σε Πεκίνο τον Αύγουστο 2019, με σκοπό την από κοινού διοργάνωση και εκτέλεση της διαδρομής, με προτεινόμενες ενδιάμεσες στάσεις, Αικατερίνεμπουργκ, Νοβοσιμπiρσκ, Ιρκούτσς-Λήμνη Βαικάλη, Ούλαν Ούντε, Ουλάν Μπατόρ και φυσικά λίγες μέρες διαμονή εφόσον είναι εφικτό σε Μόσχα και Πεκίνο.
 
Μηνύματα
2
Likes
2
Καλημέρα στην παρέα, ταξιδιαρα ψυχή και πολύ κουλ τύπος , ψάχνει παρέα για 12 με 25 Νοεμβρίου Αμερική-κούβα 2200 το άτομο όλα μέσα! Είναι η μητέρα μου, έχει ταξιδέψει ήδη στον μισό πλανήτη και ξεκινάει τώρα το άλλο μισό. Όποια ενδιαφέρετε θα χαρώ να επικοινωνήσει μαζί μου!
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.696
Likes
6.674
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Καλημέρα στην παρέα, ταξιδιαρα ψυχή και πολύ κουλ τύπος , ψάχνει παρέα για 12 με 25 Νοεμβρίου Αμερική-κούβα 2200 το άτομο όλα μέσα! Είναι η μητέρα μου, έχει ταξιδέψει ήδη στον μισό πλανήτη και ξεκινάει τώρα το άλλο μισό. Όποια ενδιαφέρετε θα χαρώ να επικοινωνήσει μαζί μου!
Αν καταλαβα καλά η μητέρα σου εχει ήδη κανονισει το ταξιδι και ψαχνει παρέα γιατι θα πάει μόνη της ή καποιον να μοιραστει το δικλινο γιατι παει με γκρουπ ;
 

selefice

New Member
Μηνύματα
0
Likes
9
Καλησπέρα στο site! Φέτος πήγα Αυστραλία και μου άρεσε πολύ. Οπότε αποφάσισα αφού έκατσε και έκανα ένα τόσο μακρινό ταξίδι και ενθουσιάστηκα πάρα πολύ (μιας και ήταν το πρώτο ταξίδι που έκανα μόνος στο εξωτερικό) να γυρίσω τον κόσμο.
Το μόνο πρόβλημα είναι ότι δεν έχω παρέα. Οπότε όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει! :)
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Δυσκολο δεν ειναι αυτο να ταιριαξεις με καποιον αγνωστο για ταξιδι αρκετων ημερων;
Εδω με φιλους πας που τους ξερεις χρονια και αλλα θελει ο ενας αλλα ο αλλος... και σε ζευγαρια...
 

selefice

New Member
Μηνύματα
0
Likes
9
Δυσκολο δεν ειναι αυτο να ταιριαξεις με καποιον αγνωστο για ταξιδι αρκετων ημερων;
Εδω με φιλους πας που τους ξερεις χρονια και αλλα θελει ο ενας αλλα ο αλλος... και σε ζευγαρια...
Όχι και τόσο άμα ο στόχος είναι κοινός. :)
Έμεις κάνουμε τα πράγματα να φαίνονται δύσκολα.
 

cacao

Member
Μηνύματα
64
Likes
82
Επαναφέρω το θέμα αν κ δεν είμαι σίγουρη ότι τα τελευταία post αξίζει να διαβαστούν :D
Ενδιαφέρεται κανείς για Ισλανδία;;Road trip έχω στο μυαλό μου.
 

ifaistos

Member
Μηνύματα
31
Likes
72
Επαναφέρω το θέμα αν κ δεν είμαι σίγουρη ότι τα τελευταία post αξίζει να διαβαστούν :D
Ενδιαφέρεται κανείς για Ισλανδία;;Road trip έχω στο μυαλό μου.
Ναι υπάρχει ενδιαφέρον... Πόσες μέρες το υπολογίζεις και πότε;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.164
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom