Γαλλία Ηνωμένο Βασίλειο Παρισι-Λονδινο

Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Καλά να περάσεις Φωτεινή! Ελπίζω οι γκαντεμιές να περιοριστούν μόνο στα προ του ταξιδιού και όλα να πάνε τέλεια μετά! 420 Αθήνα Παρίσι Αθήνα μου φάνηκαν πολλά ρε συ. Με easyjet δεν είχες βρει; (Σόρυ που το κάνω αυτό, δεν είναι για σπάσιμο, είναι γνήσια απορία)
Καλό ταξίδι!!
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Αααα για δύο άτομα μήπως μιλούσες; :)

Υπογραφή

Η βιαστική
 

Photini1986

Member
Μηνύματα
75
Likes
97
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Αχαχαχαχα...Ναι,για 2...Δεν ευθυνεται μονο η γκαντεμια μου,ευθυνεται και η αγνοια μου,και καλα που την πατησα ετσι για να μου γινει μαθημα...Κατσε να δουμε,θα προλαβω την προσφορα της Easy,ως το βραδυ γιατι με τοσα που επαθα σημερα περιμενω να πεσει η αυλαια πολυ πανηγυρικα:(...
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Δεν πήγε καθόλου το μυαλό μου ότι θα σκεφτόσουν να το κάνεις ανάποδα, έτσι ώστε να σε είχα προειδοποιήσει ότι αυτό δε γίνεται. :(

Γι'αυτό σου έγραψα να μη χρησιμοποιήσεις την επιστροφή της AF.

Δυστυχώς δεν είδα έγκαιρα το μήνυμά σου το πρωί και όταν το είδα σου είχε ήδη απαντήσει ο taver.
 

Photini1986

Member
Μηνύματα
75
Likes
97
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Δεν πήγε καθόλου το μυαλό μου ότι θα σκεφτόσουν να το κάνεις ανάποδα, έτσι ώστε να σε είχα προειδοποιήσει ότι αυτό δε γίνεται. :(

Γι'αυτό σου έγραψα να μη χρησιμοποιήσεις την επιστροφή της AF.

Δυστυχώς δεν είδα έγκαιρα το μήνυμά σου το πρωί και όταν το είδα σου είχε ήδη απαντήσει ο taver.
Δεν πειραζει...(Μηπως υπαρχουν και ανεκδοτα για Καρδιτσιωτες,σαν αυτα για τους Ποντιους;;;)
Εσυ καλο πηγες να κανεις,πιστεψε με αν το ειχα αντιληφθει νωριτερα ισως τελικα να απερριπτα το Λονδινο και θα ξενερωνα πολυ.Καθε εμποδιο για καλο λενε...Let's see...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.237
Μηνύματα
884.544
Μέλη
38.926
Νεότερο μέλος
marianna98

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom