Πασχαλινός εγχώριος προορισμός? ??

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Γεια σας παίδες.. αν και το ξέρω καλά πω το συγκεκριμένο forum μιλάει πιο πολύ για προορισμούς και ταξίδια εκτός συνόρων, εγώ θα ήθελα να σας ρωτήσω για κανένα καλό ενχώριο Πασχαλινό προορισμό... για “οικογενικό ταξίδι”... που να έχει και κάτι απο έθιμα!!!

Πέρα λοιπόν απο Κέρκυρα και Λεωνίδιο που έχω ήδη επισκεφτεί στο παρελθόν.... και πέρα απ την Χίο, που δυστυχώς δεν θα έχω τις απαιτούμενες μέρες για να είμαι εκει...

Έχετε καμία ιδέα? Ή θα μπορούσα να βρω κάτι σε εξωτερικό στα ίδια λεφτά? ?? Το σκεφτόμαστε για 3 διανυχτερεύσεις.. Μ.Παρασκευή έως και Δευτέρα του Πάσχα δλδ.... :cool:
kirmis έιδες τι έκανες για να ζητάς εντός Ελλάδος προορισμό :haha:
για να είμαι και on topic θεωρώ ότι με τα ίδια άντε και λίγο περισσότερα θα πάς στήν ΠΟΛΗ για Πάσχα μοναδικό και γνήσια θρησκευτικό
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
latina......καντου ασφαλιστκα μετρα να του φαμε τη rolls...:haha:
τον αρμανδο του τον χαριζουμε:bleh:
τι να την κανω την rolls??τον αρμανδο θα ζητησω..να τον σωσω τον κακομοιρη(μυριζομαι καταπατηση των εργατικων δικαιωματων του..)!!!!:bleh::bleh::bleh:να βγει και κατι καλο απο την ολη ιστορια!!
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
latina......καντου ασφαλιστκα μετρα να του φαμε τη rolls...:haha:
τον αρμανδο του τον χαριζουμε:bleh:

μήπως να τόν στέλναμε καμιά κρουαζιέρα..... θα ήταν η μεγαλύτερη τιμωρία για αυτόν
προορισμό ας διαλέξει η latina και η stellina :bleh::bleh::bleh:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
μήπως να τόν στέλναμε καμιά κρουαζιέρα..... θα ήταν η μεγαλύτερη τιμωρία για αυτόν
προορισμό ας διαλέξει η latina και η stellina :bleh::bleh::bleh:
ευκολα μου βαζεις..το παιρνω πανω μου λοιπον..το δρομολογιο θα ειναι
σαλαμινα, αγκιστρι, αιγινα, πορος και στο τελος..σπετσες...
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
μήπως να τόν στέλναμε καμιά κρουαζιέρα..... θα ήταν η μεγαλύτερη τιμωρία για αυτόν
προορισμό ας διαλέξει η latina και η stellina :bleh::bleh::bleh:
εγω λεω χριστο να τους μαζεψουμε στο σπιτι μου στο πορτοχελι να συμφιλιωθουμε και να τον κανουμε κουνουπιδι με κοκκινελι:bleh:
τον αποστειρωμενο:haha::haha:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μάλιστα.

Με αυτά που διάβασα, απλά επιβεβαίωσα την αρχική μου αντίληψη ότι δεν έπρεπε να συνεχιστεί αυτό το τόπικ.

Όποιο μέλος δε γνωρίζει τους κανόνες του φόρουμ, του προτείνω να πάει να τους διαβάσει. Όσοι θέλουν να παίξουν μπουνιές, ξύλο, paintball ή μαξιλαροπόλεμο, να το κάνουν μέσω pm. Το φόρουμ δεν είναι χώρος για να επιτίθεστε ο ένας στον άλλον.

Τα μηνύματα που είχαν προσωπικές επιθέσεις μεταξύ μελών διαγράφηκαν. Το τόπικ κλειδώνεται.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.241
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom