Πελοπόννησος vs Κρήτη

Πελοπόννησος vs Κρήτη


  • Total voters
    138
Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Σωστα. Εκεί που στις βεντέτες τους ρίχνουν πισώπλατα...
Δεν ξέρω φίλε, δεν έχω τύχει σε τέτοια πράγματα. 😉 Εξάλλου, δεν έχω αναφερθεί καθόλου στο θέμα "ντόπιοι" στα σοβαρά, ούτε σχολίασα το ζήτημα "φιλοξενία". Προτιμώ να τα κρατάω για τον εαυτό μου.
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
546
Likes
4.000
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στον χρονο!
Δεν ξέρω φίλε, δεν έχω τύχει σε τέτοια πράγματα. 😉 Εξάλλου, δεν έχω αναφερθεί καθόλου στο θέμα "ντόπιοι" στα σοβαρά, ούτε σχολίασα το ζήτημα "φιλοξενία". Προτιμώ να τα κρατάω για τον εαυτό μου.
Γιατι ξηγιεσαι ετσι? Πρωτα μας αναβεις φωτιες και μετα δεν ξερω δεν ειδα δεν ακουσα. Λεγε! Ειμαστε και μεις της κλειδαροτρυπας που μας αρεσει να ακουμε για τις ζωες των αλλων. Που λατρευουμε κουτσομπολια και προσωπικες μαρτυριες και δεν ντρεπομαστε να το ομολογησουμε!
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
Δεν ξέρω φίλε, δεν έχω τύχει σε τέτοια πράγματα. 😉 Εξάλλου, δεν έχω αναφερθεί καθόλου στο θέμα "ντόπιοι" στα σοβαρά, ούτε σχολίασα το ζήτημα "φιλοξενία". Προτιμώ να τα κρατάω για τον εαυτό μου.
Ε ναι, ας μείνουμε καλύτερα στις μπανάνες, τις φράουλες και τα ζαχαροκάλαμα. Τόσα ωραία πράγματα έχει η Νήσος άλλωστε, ας μη πιάσουμε στα σοβαρά τα κοινωνικά.
 
Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Ε ναι, ας μείνουμε καλύτερα στις μπανάνες, τις φράουλες και τα ζαχαροκάλαμα. Τόσα ωραία πράγματα έχει η Νήσος άλλωστε, ας μη πιάσουμε στα σοβαρά τα κοινωνικά.
Ζαχαροκάλαμα δεν έχει, έχει;;; Έχει όμως φοινικοδάση, από τους πειρατές που λέγατε, ίσως. :cool:
Για τα κοινωνικά προτιμώ να μην πω κάτι, εμείς οι Έλληνες είμαστε παρεξηγιάρηδες με τον τόπο μας και βαριέμαι να τσακώνομαι πολύ ονλάιν.
 
Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Γιατι ξηγιεσαι ετσι? Πρωτα μας αναβεις φωτιες και μετα δεν ξερω δεν ειδα δεν ακουσα. Λεγε! Ειμαστε και μεις της κλειδαροτρυπας που μας αρεσει να ακουμε για τις ζωες των αλλων. Που λατρευουμε κουτσομπολια και προσωπικες μαρτυριες και δεν ντρεπομαστε να το ομολογησουμε!
Τι να πω ρε; Σάμπως Κρητικός είμαι; Άσε που για μένα οι ανθρωποθυσίες και οι πυροβολισμοί δεν αποτελούν κριτήριο ψήφου.
Γι' αυτό επιμένω, αφού οι Αθηναίοι θέλουν να φτάνουν εύκολα κάπου, μια γέφυρα για Κρήτη θα είχε τελειώσει το ματσάκι.
Ο επόμενος παρακαλώ, μέχρι να μπει war Κρητη-Ρωμη. (Ξέρω, οι παραλίες και τα φαράγγια της Ρώμης δεν συγκρίνονται)
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
Περίμενα άνετη νίκη της Κρήτης με ποσοστό 70-30 . Μου κάνει μεγάλη έκπληξη πόσο κοντά
είναι και οι δυο . Είχα πει ότι δεν θα ψηφίσω λόγω καταγωγής των δικών μου και από τα δυο
μέρη, αλλά με τρώει το χέρι μου και θα ψηφίσω κάτω από το αυλάκι λόγω ιστορίας.
Εξ άλλου το σόι του πατέρα μου από την Μάνη είναι από το 1777.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom