Περί Ποδοσφαίρου...

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Μπα την πάτησαν και αυτοι οπως και οι άλλοι λουζερ τους Αγγλους.

Πάντως αυριο θα δουμε λογικά καλύτερη μπαλα
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Κρίμα....

Sent from my awesome iPad using fabulous Travel stories app
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.429
Ο κανονικός αγώνας παιζόταν και χωρίς τερματοφύλακες ....στην παράταση λίγο καλυτεροι οι Ισπανοί με κανα 2 καλές φάσεις θα μπορούσαν να είχαν καθαρίσει....
Κρίμα για την Πορτοκαλία (που λέει η κόρη μου) να πάει στα πέναλτυ και να αποκλειστεί...
Ρονάλντο πότε;;;;:rolleyes:

Πολύ καλά διαβασμένοι οι Πορτογάλοι δεν επέτρεψαν να γίνει πολύ πάσινγκ γκέιμ ...
Ο Τσάβι μακρυά απο τον καλό εαυτό του..
 

elefinor

Banned
Μηνύματα
187
Likes
59
Αν η Πορτογαλία με τέτοιους παίκτες δεν πήγε τώρα τελικό, δεν ξέρω πραγματικά αν θα πάει ποτέ. Μάλλον όχι. Βέβαια αντιμετώπισε μια εξαιρετική ποιοτική ομάδα, αλλά μπορούσε να την περάσει.Ο Ρονάλντο ήταν εμφανώς μπλοκαρισμένος από το άγχος...Ο Κοεντράο που δεν μου είναι ιδιαίτερα συμπαθής έκανε το παιχνίδι της ζωής του. Τους κατάπιε τους Ισπανούς, αλλά μόνος του δεν έφτανε...Τελικά έγινε αυτό που φοβόμουν. Το ματς έληξε ισόπαλο, η παράταση ήταν άνευ γκολ και πήγαμε στα πέναλτι. Πέναλτι και ηττοπαθής νοοτροπία όμως δεν συμβιβάζονται.
 

hera

Member
Μηνύματα
132
Likes
28
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική..
Επειδή θέλω να δω λίγο θέαμα σήμερα, ελπίζω ο " ταβερνιάρης" να μην εφαρμόσει πάλι την παγκόσμια πρωτοτυπία του 4-6-0...Αυτά τα πασάκια της Ισπανίας θα κοίμιζαν και τον Πατσίνο στο " Insomnia". Δεν αντέχονται...
Εγώ πάντως όντως αποκοιμήθηκα...
Το αστείο είναι ότι κράζουν ομάδες όπως η Ελλάδα ως αντιθεαματικές...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.033
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom