Περί Ποδοσφαίρου...

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.687
Likes
50.579
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Απίστευτα κακός αυτός ο Αρμπελόα, ό,τι έφτιαχναν οι υπόλοιποι το χαλούσε αυτός με το που πήγαινε η μπάλα στα δεξιά και φυσικά του πήρε και την ταυτότητα ο Κοεντράο. Ο ταβερνιάρης ξεκίνησε με επιθετικό (Νεγρέδο) που δεν έπαιξε καλά, δεν του βγήκε. Απορεί όλος ο πλανήτης γιατί δεν έχει δώσει ούτε μια ευκαιρία στον Λιορέντε ή γιατί δε φώναξε τον καλύτερο επιθετικό της χρονιάς (Σολδάδο). Μάλλον γιατί θεωρεί ότι οι επιθετικοί δε χρειάζονται στο ποδόσφαιρο.

Προβλέπω Γερμανία για τίτλο, ειδικά αν κατεβάσει πάλι 6-4-0.
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.784
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
..εγω τωρα θα γιορτασω εγχωρια!!!!! ο Πλατανιας βγηκε στη 1 Εθνικη!!!!!! δεν εχει ξαναγινει !!!!!!!! πω πω γλεντια ουτε γηπεδο δεν εχει η ομαδα!!!!!!!!
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.429
Προβλέπω Γερμανία για τίτλο, ειδικά αν κατεβάσει πάλι 6-4-0.
κάτσε να πάνε τελικό πρώτα οι υπεράνθρωποι.....μην τους γρουσουζεύεις :D


..εγω τωρα θα γιορτασω εγχωρια!!!!! ο Πλατανιας βγηκε στη 1 Εθνικη!!!!!! δεν εχει ξαναγινει !!!!!!!! πω πω γλεντια ουτε γηπεδο δεν εχει η ομαδα!!!!!!!!
Να το γιορτάσετε και πολλά συγχαρητήρια...:)
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.687
Likes
50.579
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Δε βλέπω πώς μπορεί να περάσει η Ιταλία. Η άμυνά της είναι για τα πανηγύρια σε σχέση με το πρόσφατο παρελθόν, ο καταπληκτικός Πίρλο θα βρεθεί με δυο τρεχαντήρια να του βγάζουν τη γλώσσα έξω και οι λίγες ευκαιρίες που πιστεύω πως θα κάνει απαιτούν πολύ precise επιθετικούς, που δεν έχει (αν περιμένουν από τον Τρελοτέλι, σωθήκανε).

Προβλέπω ένα εύκολο 2-0 ή 3-0 (εκτίθεμαι...).
 

hera

Member
Μηνύματα
132
Likes
28
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική..
Μην ξεχνας οτι επαιξε τραυματιας....λιγο πριν το ματς διαπιστωσε οτι
τα μαλλια του εχουν ψαλιδα και παραλιγο να μην παιξει :D:bleh:
:haha: χαχαχαχαχαχα
Πείτε μου μία μεγάλη διοργάνωση που έχει σταθεί στο ύψος των περιστάσεων...
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.429
Δε βλέπω πώς μπορεί να περάσει η Ιταλία. Η άμυνά της είναι για τα πανηγύρια σε σχέση με το πρόσφατο παρελθόν, ο καταπληκτικός Πίρλο θα βρεθεί με δυο τρεχαντήρια να του βγάζουν τη γλώσσα έξω και οι λίγες ευκαιρίες που πιστεύω πως θα κάνει απαιτούν πολύ precise επιθετικούς, που δεν έχει (αν περιμένουν από τον Τρελοτέλι, σωθήκανε).

Προβλέπω ένα εύκολο 2-0 ή 3-0 (εκτίθεμαι...).
Συμφωνώ μέσες άκρες αλλά είπαμε αυτά τα λέει η λογική αλλά η λογική δεν ξέρει μπάλλα....:D
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Λάθος Βάσκος σου αρέσει!!!!
Να πω εγώ εκ μέρους της;;;:haha::haha::bleh:



..εγω τωρα θα γιορτασω εγχωρια!!!!! ο Πλατανιας βγηκε στη 1 Εθνικη!!!!!! δεν εχει ξαναγινει !!!!!!!! πω πω γλεντια ουτε γηπεδο δεν εχει η ομαδα!!!!!!!!
Όντως πολύ μεγάλη έκπληξη!!! Είστε κι ανάποδη ομάδα...ερυθρόλευκοι με σήμα το τριφύλλι...:D

Πάντως ρε παιδιά όποτε παίζει η Πορτογαλία όσο και να θέλω να τη συμπονέσω αυτή η φάτσα του Ρονάλντο στο τέλος είναι ηδονή...
Ελπίζω σήμερα να δούμε καλύτερη μπάλα γιατί χτες ψιλονυστάξαμε...
Παρόλο που μου αρέσει το στυλ ποδοσφαίρου της Γερμανίας...σε αυτό το Euro θα πω Vamos γουρουνάκια μου...:haha:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Μολις μπηκα! Αυτος ειναι ο σωστος Βασκος! Βεβαια που να τον δουμε αφου δε τον βαζουν να παιξει! :mad:
Αυτή πάντως είναι και η τεράστια διαφορά του ποδοσφαιρικού επιπέδου άλλων χωρών σε σχέση με το δικό μας...o Santos με το ζόρι έβγαζε εντεκάδα και αφού πρώτα έριχνε πασιέντζα και ο Del Bosque έχει πάγκο τον Llorente...:(
 

elefinor

Banned
Μηνύματα
187
Likes
59
:haha: χαχαχαχαχαχα
Πείτε μου μία μεγάλη διοργάνωση που έχει σταθεί στο ύψος των περιστάσεων...
Γίνεσαι υπερβολική...Η Πορτογαλία στον ημιτελικό έφτασε λόγω Ρονάλντο κι όχι λόγω του κάθε κομπλεξικού Νεοέλληνα που αντί να αναγνωρίζει την περιφανή πρωτοκαθεδρία του Ρονάλντο σε ευρωπαϊκό ( τουλάχιστον) επίπεδο, κάθεται και ασχολείται με τις...τρίχες του . Ο τύπος είναι αθληταράς και παικταράς. Η Πορτογαλία χάρη κυρίως στις δικές του ενέργειες έφτασε στους 4 της Ευρώπης. Ε, εκεί έχασε στις λεπτομέρειες από την πρωταθλήτρια κόσμου...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.012
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom