Περί Ποδοσφαίρου...

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Nedelja επειδη αυτα περι εθνικης περηφανειας μαλλον πανε σε προηγουμενο ποστ μου να διευκρινίσω αλλο εθνική περηφανεια και ανάταση και αλλο περηφανος για την ομαδα μου και διάλειμμα απο την μιζέρια της καθημερινοτητας. Προφανώς ουτε καλύτερος λαος γιναμε επειδή κερδισαμε τους Ιβοριανους ουτε τα προβλήματα μας .
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.805
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Παιδιά, please, κάντε μια χάρη στον εαυτό σας: Μια φορά στα 4 χρόνια, ξεχάστε λίγο αυτά που σας/μας βασανίζουν/προβληματίζουν/κλπ. και απολαύστε (ο καθένας με όποιο τρόπο γουστάρει) την ευκαιρία που σας/μας δίνεται για χαλάρωση και χαβαλέ. Η ζωή είναι πολύ μικρή για να την παίρνουμε τόσο στα σοβαρά!
 
Last edited:

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
@dik-7 το σχόλιο δεν ήταν επί προσωπικού ειλικρινά,είναι μια γενικότερη διαφωνία στο πως κάποιοι βλέπουν τα παιχνίδια της εθνικής ως ευκαιρία να τονώσουν αυτό που προφανώς δεν έχουν σε προσωπικό επίπεδο. Και στο Euro το 2004 πανηγύρισα μέχρι και τραπέζι αναποδογύρισα αλλά το να χαίρομαι σαν οπαδός βλέποντας ένα γκολ με το να αισθάνομαι περήφανη έχει τεράστια διαφορά.

Κι επειδή εμείς που σχολιάζουμε κατά καιρούς τα ποδοσφαιρικά και δεν περιμένουμε Μουντιάλ έχουμε εννοείται και ξεκαθαρίσει οτι η μπάλα μόνο για χαβαλέ ενδείνυται.

Τώρα παιδιά για τα σχόλια τύπου να μη τα παίρνουμε στα σοβαρά και να αφήσουμε τον εαυτό μας να χαρεί τις μικρές απολαύσεις τα διασκεδάζω λίγο, προσωπικά ελάχιστα πράγματα παίρνω στα σοβαρά και πάρα πολλά μου προσφέρουν καθημερινές χαρές, αλλά η πρόκριση της Εθνικής δεν ανήκει σε αυτά τι να κάνουμε...ο καθένας με τα ''βίτσια'' του...:p
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Καμία αλλεργία. Μου αρέσει και η μυρωδιά τους. Όταν καπνίζουν.
Κι εγώ είμαι εναντίον του συστήματος... κάτω οι mods κι η εξουσία.

...είναι μια γενικότερη διαφωνία στο πως κάποιοι βλέπουν τα παιχνίδια της εθνικής ως ευκαιρία να τονώσουν αυτό που προφανώς δεν έχουν σε προσωπικό επίπεδο.
Εσύ τι συνηθίζεις να βλέπεις για να σε τονώνει σε προσωπικό επίπεδο; Και αφού δε σε ενδιαφέρει και σνομπάρεις την Εθνική γιατί γράφεις εδώ;
 
Last edited:

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Εσύ τι συνηθίζεις να βλέπεις για να σε τονώνει σε προσωπικό επίπεδο; Και αφού δε σε ενδιαφέρει και σνομπάρεις την Εθνική γιατί γράφεις εδώ;
Επειδη παρακολουθει ποδοσφαιρο,μπορει να γραψει τη γνωμη της....εσενα τι σε πειραζει;
 

Panos84

Member
Μηνύματα
185
Likes
68
Ταξίδι-Όνειρο
Los Santos, San Andreas
Πεντακάθαρο πέναλτι παιδιά, ο αμυντικός τον βρίσκει από πίσω και το ένα πόδι του Σαμαρά πέφτει στο άλλο.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.863
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom