Γαλλία Περιοχή διαμονής/Οικονομικά ξενοδοχεία στο Παρίσι

spyros91

Member
Μηνύματα
878
Likes
799
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Φίλοι συμφορουμιτες πετάω με την κοπέλα μου 2/3 για Παρίσι. Ειμαστε ανάμεσα σε αυτά τα δύο ξενοδοχεία με το πρώτο σε αρκετά καλύτερη τιμή της τάξεως των 150€ διαφοράς για 5 ημέρες. Αξιζει να προτιμήσω το δεύτερο;
★★ Hotel De La Cite Rougemont, Παρίσι, Γαλλία
★★★ ibis Paris Bastille Opera, Παρίσι, Γαλλία
Εφοσον έχει καλή βαθμολογία σε καθαριότητα και τοποθεσία, και είναι και φθηνότερο, τότε το βρίσκω πολύ καλή επιλογή! ( Στο πρώτο αναφέρομαι)
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
βρισκει κανεις 26-30 απριλιου κατι καλο και οικονομικο για παρισι... ; θα προτιμουσα airbnb... Οσα γραφετε με 50-60 , ειναι με 130 εκεινες τις μερες...
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Last edited:

spyros91

Member
Μηνύματα
878
Likes
799
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
ολα πανακριβα και βρισκω αυτο σαν μονο φτηνο με πρωινο.... 62ε , ενω ολα τα αλλα εχουν 90+ https://www.agoda.com/el-gr/hotel-p...equestid=d59dc379-309a-41d6-9a86-7327a5159671 δεν εχω ξανακλεισει με agoda ... Ειχε κανεις θεμα με agoda;
Μια χαρά είναι έχω κλείσει μια φορά με agoda! Συν τοις άλλοις είναι του ίδιου ομίλου ( αν δεν κάνω λαθος) με την πασίγνωστη booking ! Οπότε δεν θα έχεις πρόβλημα..
 
Μηνύματα
19
Likes
7
Θα μείνουμε στο hotel des ecrivains μια και ειδα οτι αναζητούν κ αλλοι ξενοδοχειο γιατι μας καλυψε η τιμή, η αποσταση απο το κεντρο και το πρωινο (μιλωντας παντα για Παρίσι!) Ριξτε το μια ματια οσοι ψαχνετε!
 
Last edited by a moderator:

LINI

Member
Μηνύματα
6
Likes
4
Καλησπέρα, πρόκειται να επισκεφτούμε το Παρίσι οικογενειακώς ( 2 ενήλικες κ 2 παιδιά 5 κ 7 ετών) αρχές Ιουνίου . Σήμερα λόγω καλών κριτικών που διάβασα έκλεισα στο παρακάτω Novotel 8 Place Marguerite de Navarre, 75001, Παρίσι
Σαν περιοχή θεωρείται ασφαλής; Λόγω του ότι θα έχω κ τα παιδιά ανησυχώ λίγο παραπάνω ..
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.320
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Σήμερα λόγω καλών κριτικών που διάβασα έκλεισα στο παρακάτω Novotel 8 Place Marguerite de Navarre, 75001, Παρίσι
Μ΄ αρέσει σαν περιοχή, είναι πολύ κεντρικά, δίπλα σε όλα! Τη θεωρώ καλή επιλογή.
 

Katialondon

Member
Μηνύματα
97
Likes
217
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Σρι Λάνκα
Καλησπέρα, πρόκειται να επισκεφτούμε το Παρίσι οικογενειακώς ( 2 ενήλικες κ 2 παιδιά 5 κ 7 ετών) αρχές Ιουνίου . Σήμερα λόγω καλών κριτικών που διάβασα έκλεισα στο παρακάτω Novotel 8 Place Marguerite de Navarre, 75001, Παρίσι
Σαν περιοχή θεωρείται ασφαλής; Λόγω του ότι θα έχω κ τα παιδιά ανησυχώ λίγο παραπάνω ..
Στο novotel Les Halles? Πιο κεντρικά δεν γίνεται , βρίσκεται στο 1ο arrondissement, δηλαδή στο πιο κεντρικό διαμέρισμα της πόλης. ασφαλής είναι η περιοχή ,αν και δεν είναι η πιο όμορφη και γραφική . Αν θυμάμαι καλά είναι κάτω από την εκκλησία του Αγίου Ευσταθίου, église St Eustache , δεν είναι η πλέον γνωστή αλλά είναι πολύ όμορφη εκκλησία να επισκεφθείτε.
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.325
Likes
1.801
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Καλησπέρα, πρόκειται να επισκεφτούμε το Παρίσι οικογενειακώς ( 2 ενήλικες κ 2 παιδιά 5 κ 7 ετών) αρχές Ιουνίου . Σήμερα λόγω καλών κριτικών που διάβασα έκλεισα στο παρακάτω Novotel 8 Place Marguerite de Navarre, 75001, Παρίσι
Σαν περιοχή θεωρείται ασφαλής; Λόγω του ότι θα έχω κ τα παιδιά ανησυχώ λίγο παραπάνω ..
Τέλεια επιλογη, κεντρικότατο κ διπλα σε πολλα εστιατορια, μαγαζια κλπ.
Παλια θεωρούνταν υποβαθμισμένη αλλά τα τελευταια χρόνια έχει γίνει αναπλασή της κ πλεον ειναι πολυ in!😉
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.505
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom