Γαλλία Περιοχή διαμονής/Οικονομικά ξενοδοχεία στο Παρίσι

panlek30

Member
Μηνύματα
1.559
Likes
4.014
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Ευχαριστώ αν θες δες λίγο στην προηγούμενη σελίδα ένα Ποστ μου και πες μου μεταξύ των τριών που έχω και των δύο που έβαλες τι θα πρότεινες
Το home latin έχει την ιδανική τοποθεσία. Δεν μπορώ να σκεφτώ καλύτερο μέρος για να μείνει κάποιος στο Παρίσι από το Quartier latin. Από κει κ πέρα κανένα δεν είναι κακό από αυτά που λέμε. Για το θέμα ποιότητας του κάθε ξενοδοχείου δεν έχω άποψη αν κ υποψιάζομαι ότι το πιο καλό πρέπει να ναι το libertel.
 

Jimmy4

Member
Μηνύματα
66
Likes
5
αν και ειναι αντιθετο με τον τιτλο του τοπικ, ενα οφφ τοπικ ας μου επιτραπει αν ανεβουμε κατηγορια στα 4-5 αστερια τι θα προτεινατε?
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
αν και ειναι αντιθετο με τον τιτλο του τοπικ, ενα οφφ τοπικ ας μου επιτραπει αν ανεβουμε κατηγορια στα 4-5 αστερια τι θα προτεινατε?
Μην είσαι τόσο κολλημένος με τα αστέρια. Συχνά η διαφορά μεταξύ 3 και 4 είναι στην ύπαρξη εστιατορίου. Τα πραγματικά πεντάστερα στο Παρίσι κοστίζουν από 500 ευρώ τη βραδιά και πάνω (τα θρυλικά palaces από 1000 και άνω). Κι εκεί κάποια από τα φθηνότερα boutique 5 αστέρων μπορεί να μην έχουν τεράστια διαφορά από καλά 4στερα.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
αν και ειναι αντιθετο με τον τιτλο του τοπικ, ενα οφφ τοπικ ας μου επιτραπει αν ανεβουμε κατηγορια στα 4-5 αστερια τι θα προτεινατε?
Όπως τα λέει ο @marquis μην κολλάς με τα αστέρια. Συχνά τα αστέρια σημαίνουν παροχές που είτε δεν χρειάζεσαι, είτε δεν έχεις το χρόνο να τις χρησιμοποιήσεις, είτε δεν λειτουργούν κατά την περίοδο διαμονής σου.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Καλησπερα.Ποιο από τα 3 μου προτείνετε?
Ibis budget beauvais
hotel de venise
garden Saint Martin?
Το πρώτο το ξεχνάς γιατί είναι στου διαόλου τη μάνα. Από τα άλλα δύο αν είστε κορίτσια ή μαμά με παιδί θα διάλεγα το Venise. Αν όχι οποιο είναι καλύτερο ξενοδοχείο για τα γούστα σας. Γενικά δεν μου αρέσει κανένα ως περιοχή για διαμονή
 
Last edited by a moderator:

Chrysa249

Member
Μηνύματα
12
Likes
3
Μπορείς να τη βγάλεις Τετάρτη



Το πρώτο το ξεχνάς γιατί είναι στου διαόλου τη μάνα. Από τα άλλα δύο αν είστε κορίτσια ή μαμά με παιδί θα διάλεγα το Venise. Αν όχι οποιο είναι καλύτερο ξενοδοχείο για τα γούστα σας. Γενικά δεν μου αρέσει κανένα ως περιοχή για διαμονή
ποιο μου προτείνεις; σε περιοχή κλπ. εκτος από αυτα
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
2 άτομα γύρω στα 300-400
20-23 Ιανουαρίου
Hotel Darcet
Moulin Plaza
Hotel du Lion
Agate hotel
Nouvel hotel
Residence du pre
Hotel de Geneve
Migny Opera Montmartre
Hotel des Arenes

Σ' αρέσει κάποιο από αυτά;

Από αυτά:
ibis Paris tour eiffel
garden Saint Martin
hotel lux picpus;
πραγματικά μπερδεύτηκα παρά πολύ
Το πρώτο ΟΚ, το δεύτερο λύση απελπισίας, το τρίτο όχι
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.092
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom