Γαλλία Περιοχή διαμονής/Οικονομικά ξενοδοχεία στο Παρίσι

Iliana94

Member
Μηνύματα
6
Likes
6
Καλησπέρα και χρόνια πολλά!:)
Προσπάθησα να διαβάσω το thread αλλά λίγο χαωθηκα όποτε ρωτώ κι εγώ με τη σειρά μου:
Ψάχνω διαμονή στο Παρίσι 4 βράδια για Μάρτιο ή Απρίλιο, όσο πιο κοντά στο κέντρο γίνεται, δίκλινο με ιδιωτικό μπάνιο και καμία άλλη προτίμηση! Ούτε πρωινό, ούτε να είναι ευρύχωρο κλπ. Υπάρχει περίπτωση να βρεθεί κάτι στα 100-120 μαξ ευρώ το βράδυ (σύνολο) ή να εγκαταλείψω την προσπάθεια λόγω budget ;
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Καλησπέρα και χρόνια πολλά!:)
Προσπάθησα να διαβάσω το thread αλλά λίγο χαωθηκα όποτε ρωτώ κι εγώ με τη σειρά μου:
Ψάχνω διαμονή στο Παρίσι 4 βράδια για Μάρτιο ή Απρίλιο, όσο πιο κοντά στο κέντρο γίνεται, δίκλινο με ιδιωτικό μπάνιο και καμία άλλη προτίμηση! Ούτε πρωινό, ούτε να είναι ευρύχωρο κλπ. Υπάρχει περίπτωση να βρεθεί κάτι στα 100-120 μαξ ευρώ το βράδυ (σύνολο) ή να εγκαταλείψω την προσπάθεια λόγω budget ;
Μάρτιο πιο πιθανό. Παίξτε λίγο με ημερομηνίες αλλά πιστεύω θα βρείτε κάτι στο 9ο, βόρεια της Όπερας. Αν είστε τυχεροί μπορεί κάτι πιο κεντρικό. Απλά λογικά θα πρέπει να προπληρώσετε για τη χαμηλότερη τιμή.
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.559
Likes
4.014
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Καλησπέρα και χρόνια πολλά!:)
Προσπάθησα να διαβάσω το thread αλλά λίγο χαωθηκα όποτε ρωτώ κι εγώ με τη σειρά μου:
Ψάχνω διαμονή στο Παρίσι 4 βράδια για Μάρτιο ή Απρίλιο, όσο πιο κοντά στο κέντρο γίνεται, δίκλινο με ιδιωτικό μπάνιο και καμία άλλη προτίμηση! Ούτε πρωινό, ούτε να είναι ευρύχωρο κλπ. Υπάρχει περίπτωση να βρεθεί κάτι στα 100-120 μαξ ευρώ το βράδυ (σύνολο) ή να εγκαταλείψω την προσπάθεια λόγω budget ;
Κλεισε οσο προλαβαινεις :
Δείτε το Hotel Moulin Plaza στην Agoda: http://agoda.onelink.me/1640755593?...3-04-01&checkOut=2023-04-05&los=4&cid=1770664
Δείτε το Ibis Styles Paris Pigalle Montmartre στην Agoda: http://agoda.onelink.me/1640755593?...3-04-01&checkOut=2023-04-05&los=4&cid=1770664
 

Iliana94

Member
Μηνύματα
6
Likes
6
Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ για την κατεύθυνση είχα μπερδευτεί με τα πολλά διαμερίσματα! Πράγματι ο Μάρτιος βγαίνει φθηνότερα, να ‘στε καλά!
 

manosb7

Member
Μηνύματα
19
Likes
13
Καλησπέρα και από μένα!! Εμείς κλείσαμε στο hotel Hôtel Mercure Paris Bastille Marais. Το βρήκα στα 840 με πρωινό από γραφείο για 7 διανυκτερεύσεις 24 με 31 Γενάρη. Στις πλατφόρμες δεν το βρίσκα κάτω από 1000ρικο χωρίς πρωινό. Ελπίζω να μας βγει αξιοπρεπές..
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
767
Likes
305
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
Hôtel Du Lion
Hotel Piapia
Παρακαλώ την άποψη σας. Χρειαζόμαστε 3κλινο από 21 ως 23 Ιανουαρίου. Επαγγελματικό ταξίδι. Ευχαριστώ για τον χρόνο σας :):)
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.559
Likes
4.014
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία

panlek30

Member
Μηνύματα
1.559
Likes
4.014
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Ευχαριστώ για την απάντηση. Είναι ασφαλής περιοχή;
Μια χαρα ειναι. Οχι η πιο γραφικη αλλα ειναι οκ. Επισης βολευουν πολυ οι 3 γραμμες που εχει. Η μια μαλιστα ειναι η μπλε που παει απευθειας στο αεροδρομιο.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.834
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom