Γαλλία Περιοχή διαμονής/Οικονομικά ξενοδοχεία στο Παρίσι

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.144
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Εσυ απ οτι καταλαβαινω μενεις παρισι, ποια περιοχη θα μου προτεινες για διαμονη;;;;εχω χαθει λιγο με τα τοσα σχολια.....
Μα σου ειπα σε ποιες περιοχες να ψαξεις. Θα δεις ποια σου αρεσουν και θα σου πουμε ποια βρισκονται σε καλυτερες περιοχες. Να εστιασεις ειδικα σε μια περιοχη ισως να μην φτανει το πορτοφολι σου για εκει. Δεν ειναι αναγκη να μεινεις στην καλυτερη περιοχη αλλα σε μια βολικη και ασφαλη. Οποτε μας λες τη βρηκες και σου λεμε. Αν θες βαλε budget και τυπο δωματιου να ψαξω κι εγω.
 

Kyriakosm

Member
Μηνύματα
291
Likes
830
Σε αυτή την περιοχή που ειναι το ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ειναι παρα πολύ καλά.Νομιζω ότι ειναι καλό και φθηνό ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ και το κυριότερο 250 μέτρα απο το ΜΕΤΡΟ.Τωρα εαν διαθέτεις περισσότερα χρήματα για διανυκτερεύσεις η περιοχή γύρω απο την la defense ειναι πολύ καλή.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.144
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Σε αυτή την περιοχή που ειναι το ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ειναι παρα πολύ καλά.Νομιζω ότι ειναι καλό και φθηνό ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ και το κυριότερο 250 μέτρα απο το ΜΕΤΡΟ.Τωρα εαν διαθέτεις περισσότερα χρήματα για διανυκτερεύσεις η περιοχή γύρω απο την la defense ειναι πολύ καλή.
Ο,τι να 'ναι. Και οι δυο περιοχες που προτεινεις ειναι απο τις πλεον αβολες. Υπαρχουν δεκαδες αλλα πολυ καλυτερα μερη.
 

Olympial

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Παρισι
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβια, Ρωσια
Μα σου ειπα σε ποιες περιοχες να ψαξεις. Θα δεις ποια σου αρεσουν και θα σου πουμε ποια βρισκονται σε καλυτερες περιοχες. Να εστιασεις ειδικα σε μια περιοχη ισως να μην φτανει το πορτοφολι σου για εκει. Δεν ειναι αναγκη να μεινεις στην καλυτερη περιοχη αλλα σε μια βολικη και ασφαλη. Οποτε μας λες τη βρηκες και σου λεμε. Αν θες βαλε budget και τυπο δωματιου να ψαξω κι εγω.
Για τρικλινο κοιταω γυρω στα 150 -170 ευρω το ατομο και για τα 3 βραδια,δηλαδη τη βραδια να βγαινει το δωματιο μεχρι 500 ευρω
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Για τρικλινο κοιταω γυρω στα 150 -170 ευρω το ατομο και για τα 3 βραδια,δηλαδη τη βραδια να βγαινει το δωματιο μεχρι 500 ευρω
http://hotelatmospheres.com/

Δείτε αυτό. Πολύ καλή και κεντρική τοποθεσία, στα 122 ευρώ το τρίκλινο με πρωινό (με προπληρωμή βέβαια) και εξαιρετικές κριτικές.
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Για τρικλινο κοιταω γυρω στα 150 -170 ευρω το ατομο και για τα 3 βραδια,δηλαδη τη βραδια να βγαινει το δωματιο μεχρι 500 ευρω
ομολογω δεν καταλαβα,500 τη βραδυα?η 500 συνολο?

εχω κατσει σ αυτο το δρομο,2 φορες,μια χαρα ειναι,ειχε και ενα πολυ συμπαθητικο μπιστρο στο 53 νουμερο νομιζω..πολυ καλη περιοχη και ασφαλης.
 
Last edited by a moderator:

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Καλημερα, τη βραδια γυρω στα 500
νομιζω οτι με 500 ευρω budget τη βραδια αν μπεις σε μια μηχανη αναζητησης θα καταλαβεις και μονη σου ποιο ειναι καλυτερο να κλεισεις....
 

Olympial

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Παρισι
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβια, Ρωσια
νομιζω οτι με 500 ευρω budget τη βραδια αν μπεις σε μια μηχανη αναζητησης θα καταλαβεις και μονη σου ποιο ειναι καλυτερο να κλεισεις....
Συγγνωμη παιδια, 500 ευρω να βγαινει και τα 3 βραδια.......
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.901
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom