Ιταλία Πληροφορίες για Νάπολη

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.018
Καλημερα ,Θα παμε με την γυναικα μου και τον γιο μου 3 ετων αρχες Ιουνίου Εντος Νάπολη κυκλοφοραμε με μετρο ?Βεζουβιο λογω μωρου δεν μπορουμε αλλα σιγουρα θα παμε Πομπηια
Με μετρο.
Πομπηια με καροτσι δεν γινεται παντως.
 

loukis

Member
Μηνύματα
23
Likes
6
Σε ευχαριστω τωρα τα εκλεισα και ξεκινησα το ψαξιμο , αν εσεις η καποιος εχει καποια επιλογη για διαμονη θα το εκτιμουσα ,η προταση για τοποθεσια
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
ναι εχω δει ελπιζα οτι θα τα καταφερναμε ,
Υποτίθεται ότι υπάρχει πρόβλεψη πρόσβασης για άτομα με προβλήματα κινητικότητας, άρα και το καροτσάκι θα πηγαίνει με μια ειδική διαδρομή Pompeii for all - Pompeii Sites. Το "υποτίθεται" που γράφω πάει στο ότι δεν την έχω δει αφού όταν είχα πάει εγώ δεν υπήρχε ακόμα.
 

connosp

Member
Μηνύματα
389
Likes
827

stell@85@

New Member
Μηνύματα
4
Likes
2

stell@85@

New Member
Μηνύματα
4
Likes
2
Καλημέρα σας!
Σε συνέχεια προηγούμενης ανάρτησης ερώτηση σχετικά με ταξίδι στην Νάπολη!
Την επόμενη εβδομάδα θα είμαι Νάπολη Για 5 ημέρες. Ήθελα να ρωτήσω σχετικά με μια κάρτα που μπορείς να αγοράσεις και εμπεριέχει όλες τις μετακινήσεις εντός Νάπολης και προς Βεζουβιο-Πομπηία καθώς κ δύο επισκέψεις σε χώρους ενδιαφέροντος. Την έχει πάρει κανείς; θα την συστηνατε; Κάρι είχα διαβάσει ότι είναι δύσκολο να την εγκαταστήσεις μέσω εφαρμογής κτλ ισχύει;
Επίσης έχω κανονίσει να πάω Βεζουβιο Πομπηία χωρίς γκρουπ με ποιο μέσο είναι καλύτερα τραίνο ή λεωφορείο; η στάση ercolano ισχύει πως εκεί πρέπει να σταματήσω για βεζουβιο κ μετά πάλι πίσω για να συνεχίσω Πομπηία;
Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!
 

dimi_pa

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα! Θα επισκεφτούμε τη Νάπολη το Πάσχα με διαμονή στην pasquale scura, κοντά στη στάση montesanto. Ξέρεις κάποιος πως είναι η περιοχή;
 

depo

Member
Μηνύματα
68
Likes
160
Επόμενο Ταξίδι
Βερόνα
Ταξίδι-Όνειρο
νησί του Πάσχα
Καλησπέρα! Θα επισκεφτούμε τη Νάπολη το Πάσχα με διαμονή στην pasquale scura, κοντά στη στάση montesanto. Ξέρεις κάποιος πως είναι η περιοχή;
Καλή περιοχή είναι, σχετικά κεντρική και κοντά σε πολλά αξιοθέατα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.456
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom