Πληροφορίες για ταξιδιωτικά γραφεία

evagelina

Member
Μηνύματα
60
Likes
89
Επόμενο Ταξίδι
Βόσπορος
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
Θα ήθελα τις γνώσεις σας σχετικά με ταξιδιωτικά γραφεία που κάνουν οργανωμένα ταξίδια. Προσωπικά δεν έχω ταξιδέψει ποτέ με γραφείο και δεν γνωρίζω καν ονόματα, αλλά η μητέρα μου μου ζήτησε να της βρω οργανωμένο ταξίδι για τις εορτές των Χριστουγέννων για κεντρική Ευρώπη και δεν γνωρίζω καθόλου τα αξιόπιστα γραφεία και ίσως κάποια εξειδικευμένα σε Αυστρία/Τσεχία . Μια πρώτη ματιά που έριξα μου φάνηκαν κάπως ''αρπαχτές'' και λίγο μπλόκαρα γι αυτό η γνώμη και οι γνώσεις σας μου είναι απαραίτητες...
 

pixies

Member
Μηνύματα
120
Likes
95
Επόμενο Ταξίδι
Myanmar
Και γω ηθελα βοηθεια με αυτο το θεμα, θελω να βγω εκτος Ευρωπης σε δυσκολοτερους προορισμους κ σκεφτομαι να παω με πρακτορειο πρωτη φορα στη ζωη μου.
Σιχαινομαι την εννοια του γκρουπ ομως και θελω ενα γραφειο που θα σεβεται τους πελατες του, θα μας δειχνει οχι μονο τα τουριστικα μερη και δε θα μας παραταει σε σουβενιρομαγαζα γιατι θα θυμωσω πολύ...
 

elizasour

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Καλημέρα σε όλους
Ηθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς για το cdf travel το site και τις προσφορές που βγάζει
Είναι αξιόπιστο site και αν ναι αυτά που χρεώνει είναι ακριβώς όσα λέει ή έπειτα από την αγορά του πακέτου χρεώνει και άλλα πράγματα

Ευχαριστώ!
 
Last edited:

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Διόρθωσε το μήνυμά σου γιατί σύμφωνα με τους όρους χρήσης:
Τα μηνύματα πρέπει να γράφονται στα ΕΛΛΗΝΙΚΑ για να είναι ευανάγνωστα. Η χρήση των greeklish απαγορεύεται στο φόρουμ.
http://www.travelstories.gr/community/help/terms
 

elizasour

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
δεν το έχω χρησιμοποιήσει, αλλά το είχα ψάξει κάποια στιγμή γιατί όντως έδινε καλές τιμές σε ταξίδια. Οι πτήσεις που προσφέρει είναι low cost και τα ξενοδοχεία δεν είναι κεντρικά. Οπότε θεωρώ ότι και μόνος σου να τα ψάξεις αυτά θα βρεις ακόμα χαμηλότερες τιμές.
 

kanarinaki

Member
Μηνύματα
32
Likes
32
Ταξίδι-Όνειρο
Περού -Μάτσου Πίτσου
Up γιατί μ'ενδιαφέρει..'Εχετε να μας προτείνετε ταξιδιωτικά πρακτορεία απ'τα οποία έχετε καλές εμπειρίες?
 

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
versus travel, signature travel, manessis travel,ginis, grefis, zorpidis και πολλα αλλα! το καθενα εχει το δικο του site, μπορειτε να μπειτε και να ψαξετε
 

kanarinaki

Member
Μηνύματα
32
Likes
32
Ταξίδι-Όνειρο
Περού -Μάτσου Πίτσου
versus travel, signature travel, manessis travel,ginis, grefis, zorpidis και πολλα αλλα! το καθενα εχει το δικο του site, μπορειτε να μπειτε και να ψαξετε
Το versus travel μου βγαίνει συνέχεια μπροστά χμμ..μάλλον προς τα εκεί θα κατευθυνθώ...Θα τσεκάρω και τα υπόλοιπα τώρα κιόλας ..Σ'ευχαριστώ !!!
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
735
Likes
1.883
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Ψήφο κι από μένα στο versus, κυρίως σε ταξίδια εκτός Ευρώπης.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.397
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom