Αίγυπτος Πνίγοντας το παρελθόν για να σωθεί το μέλλον

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Mακάρι να γράφαμε όλοι σαν κι εσένα, θα είμασταν πλουσιότεροι σε γνώσεις... ευχαριστούμε!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Τακη εχεις ακομη κρατησει το διαφημιστικο τευχος του "Ημουν και Εγω εκει;"
Πολυ με συγκινει κατι τετοιο!
Εξαιρετικο το σημερινο σου κομματι και πολυ χαρηκα που διαβασα για ενα μερος που δεν προλαβα να παω και παραμενει για καποια μελλοντικη προσθηκη.
 

galat

Member
Μηνύματα
851
Likes
2.118
Επόμενο Ταξίδι
...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Κατ'αρχήν να σας ευχαριστήσω και πάλι όλους για τα καλά και ενθαρρυντικά σας λόγια.

Τακη εχεις ακομη κρατησει το διαφημιστικο τευχος του "Ημουν και Εγω εκει;"
Πολυ με συγκινει κατι τετοιο!
Εξαιρετικο το σημερινο σου κομματι και πολυ χαρηκα που διαβασα για ενα μερος που δεν προλαβα να παω και παραμενει για καποια μελλοντικη προσθηκη.
Όχι δεν έχω κρατήσει τα τεύχη του "Ήμουν κι'εγώ εκεί". Δεν είμαι τέτοιος μαζώχτρας. Ας είναι καλά το Internet και ο Θεσσαλονικιός κος Παύλος Μαύρος, που έχει κάνει πολύ καλή δουλειά και έχει δημοσιεύσει σε pdf και τα οκτώ τεύχη εδώ.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Πάντως αγνοούσα πλήρως την ύπαρξή τους
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Πάντως αγνοούσα πλήρως την ύπαρξή τους
Πως να τα θυμομαστε παλικαρι μου; Αφου εμεις γενηθηκαμε τουλαχιστον μια δεκαπενταετια μετα! Μην κοιτας που μας τα δανειζαν τα μεγαλυτερα καδερφια μας! :haha:
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Είπα κι εγώ, γιατί εγώ με τα κλασσικά εικονογραφημένα είχα μείνει.
Πάντως έκανα ένα γρήγορο κοίταγμα στο λινκ του galat και όντως αξίζει έστω και σε pdf να τα διαβάσει κανείς. Ευχαριστούμε galat
 

rumi

Member
Μηνύματα
76
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
ΙΣΠΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
εμεις ομως οι μεγαλυτεροι....ειχαμε τα βιβλια.σ`ευχαριστω για την τοσο ωραια και ενδιαφερουσα ιστορια σου.τα γραφομενα σου υπεροχα μορφωτικα!!!!σ`ευχαριστω επισης που αναφερες για τα βιβλια του ROL ημουν και γω εκει.ειχα μαζεψει ολη τη σειρα,και για συναισθηματικους λογους,την εχω φυλαξει-σε πολυ καλη κατασταση-ευκαιρια να ξαναδιαβασω αυτα τα βιβλια.πραγματικα αν ολοι μας γραφαμε σαν εσενα ποσες γνωσεις θ`αποκτουσαμε....τι να πω;ενα μεγαλο ευχαριστω ειναι λιγο.
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Εγω οφείλω να σου πω ευχαριστω όχι μονο το εξαιρετικό σου κειμενο αλλά και για τον χρονο που διέθεσες να μας το γραψεις. Τοσο καλογραμμενο και λεπτομερες, ενα μπραβο ειναι λιγο.
 

Kostis

Member
Μηνύματα
267
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Τωρα για λιγο στ'αυγα μας
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικος
Galat θα ηθελα να σου πατησω Ευχαριστω σε καθε ποστ αντ αυτου σου λεω ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ απο εδω...

Να σαι καλα!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ και απο εμένα.
 

harilander

Member
Μηνύματα
558
Likes
408
Επόμενο Ταξίδι
βλέπουμε...
Ταξίδι-Όνειρο
χώρα του ποτέ
πω πω ρε φίλε τι μου θύμησες!! τα ειχα και εγω τα περισσοτερα τεύχη!!
συνεχισε να γράφεις , είναι πραγματικη απολαυση να διαβάζεις τοσα ιστορικά στοιχεια δωσμένα με τοσο ομορφο τρόπο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.412
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom