Ryanair Ποιά η γνώμη σας για τη Ryanair;

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
κανενα νεο εχουμε για την αποφαση για Θεσσαλονικη??
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Ίσως να έχει ερωτηθεί, αλλά που να ψάχνω και δεν είναι και τόσο σχετικό με το θέμα, αλλά:

η συγκεκριμένη εταιρία, πότε ανακοινώνει τις πτήσεις πχ για 7 μήνες μετά;;

edit:
Βρήκα το σωστό θέμα, πάω να ρωτήσω εκεί!
 

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
γιατι 18 και σημερα πεταω για μαδριτη και μιλανο
Ακούγονται διάφορα αλλά τπτ το επίσημο. Μάλλον θα χρειαστεί να περιμένεις εκτός και αν έχει κάποιος άλλος διαφορετική πληροφόρηση..
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
αφου μ ηρθε μαιλα για ον λινε τσεκ παοκαρα
 

undertaker

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Παιδιά η συγκεκριμένη εταιρία δεν είναι καθόλου καλεί!!! Σήμερα έκαναν ολόκληρο θέμα μια βαλίτσα που ξεπερνούσε το όριο για 1-2 εκατοστά!!! Απαράδεκτο........... Και παίρνουν ότι να είναι υπαλλήλους χωρίς προσόντα !!! Καλύτερα να δώσω 30-40 ευρώ παραπάνω και να έχω το κεφάλι μου ήσυχο............
 

giorgosk

Member
Μηνύματα
322
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο Κόμο Λέκο
Ταξίδι-Όνειρο
Los Angeles
Πήγα πριν 3 εβδομάδες Μπέργκαμο από Βόλο.
Στο Βόλο ελέγξανε μόνο το βάρος. Στο Μπέργκαμο κατά την επιστροφή δεν ελέγξανε τίποτα.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Παιδιά η συγκεκριμένη εταιρία δεν είναι καθόλου καλεί!!! Σήμερα έκαναν ολόκληρο θέμα μια βαλίτσα που ξεπερνούσε το όριο για 1-2 εκατοστά!!! Απαράδεκτο........... Και παίρνουν ότι να είναι υπαλλήλους χωρίς προσόντα !!! Καλύτερα να δώσω 30-40 ευρώ παραπάνω και να έχω το κεφάλι μου ήσυχο............

δεν είναι καλΗ επειδή δεν σου επέτρεψαν τη βαλίτσα;;να το πεί κάποιος που"ξόμεινε"σε κανααεροδρόμιο επειδή η πτήση του δεν έγινε,ε να το καταλάβω ...
αλλά για τις διαστάσεις χειραποσκευών για το τι επιτρέπεται και τί όχι,χιλιοειοπωμένα...
εν γνώσει σου δεν είναι;;φρόντισε να παίρνεις την κατάλληλη χειραποσκευή αλλιώς πλήρωσε το κατιτις(πολύ)παραπάνω και πήγαινε με κανονική εταιρεία.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.725
Likes
14.864
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
για σιγά ρε παιδιά,εμείς τόοοοοσο χαιβάνια είμαστε που πάμε με βαλίτσες 2 πόντους μικρότερες και σεις οι ξύπνιοι που πάτε με μεγαλύτερες ????
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.837
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom