Ποια μέρη θέλετε να δείτε?

varis81

Member
Μηνύματα
345
Likes
79
Επόμενο Ταξίδι
California
Ονειρεμένο Ταξίδι
Africa overland!!
Εγω θελω αυτο που ειπε και ενας φιλος παραπανω!
Να κανω τοσα ταξιδια που στο τελος να το μετανοιωσω!!Αυτο ειναι το ιδανικο!
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Θελω πραγματικα να δω την Αφρικη...ειναι τοσο διαφορετικος ο τροπος ζωης και η φυσικη ομορφια ειναι ξεχωριστη...για να μη πω για το σαφαρι!!!
 
Μηνύματα
21
Likes
0
εαν ειχα το χρονο και τα χρηματα θα εκανα τον γυρο του κοσμου φυσικα δεν λεω ομως να παω σε 40 χωρες πραγματικα να γυρισω τις εκαντονταδες χωρες της γης!!!!!!!!αλλα ειναι λιγο δυσκολο:D
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Τα τελευταια 3 χρονια συνεχως αναβαλλω το ταξιδι Ινδια - Νεπαλ οποτε εκει θελω πολυ να παω.
Αλλα ακομα περισσοτερο θελω να επιστρεψω στην Λατινικη Αμερικη και να μεινω μερικους μηνες
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.614
Likes
50.259
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Κι εγώ το έχω αναβάλει αυτό το Νεπάλ πολλές φορές... Λέω να πάω μεθαύριο!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.614
Likes
50.259
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μωρέ ας μου δώσει αύριο τη βίζα η πρεσβεία της Ινδίας κι έφυγα... Απωθημένο το έχω από το Δεκέμβριο που έσπασα τον αστράγαλο σε κάτι σοκάκια στο... Σικάρ και δεν πρόλαβα να φτάσω μέχρι το Νεπάλ.
 

coolalexis

Member
Μηνύματα
92
Likes
86
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Βασικά θέλω να γυρίσω όλο τον κόσμο...αλλά αν θα έπρεπε να επιλέξω οπωσδήποτε Νεα Υόρη και Γαλλική Πολυνησία...Και εντός Ευρώπης Λετονία,Λευκορωσία...
 

papatya

Member
Μηνύματα
55
Likes
13
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν.Πασχα-Ανταρκτική
Αν είχα χρήματα(γιατι χρόνο εχω..) θα θελα να δω την Ανταρκτική και Νησιά του Πασχα και να γυρίσω τη νότια Αφρική.. ε, όλα τα υπόλοιπα μέρη πιστεύω πως θα τα επισκευτώ απο μία φορα σ αυτή τη ζωή!:D
 

monter

Member
Μηνύματα
130
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ-ΓΛΑΣΚΩΒΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ-Ν.ΖΗΛΑΝΔ
παντου...νεα ζηλανδια,κουβα,νοτια αμερικη,ανταρκτικη,αλασκα,αφρικη,σουνιο...χαχα
 

Matryoshka

Member
Μηνύματα
8
Likes
3
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ρωσία/ Υπερσιβηρικός
Θα πέθαινα κυριολεκτικά να πάω Ρωσία, πιο συγκεκριμένα στην Αγία Πετρούπολη, είναι όνειρό μου από παλιά, μα όταν διάβασα το Έγκλημα και Τιμωρία κατάλαβα πως δε θα ησυχάσω αν δεν πάω!;) Όνειρό μου επίσης θα ήταν ένα ταξίδι με τον Υπερσιβηρικό, αλλά μάλλον αυτό αγγίζει τα όριο του αδυνάτου, ελπίζω για τώρα... Ανταρκτική, Ισλανδία, Σκωτία... οπουδήποτε με μουντό καιρό, μολυβένια σύννεφα και απίιιστευτο κρύο που να απαιτεί 500 πουλόβερ, παλτό, σκούφους και γαλότσες που βυθίζονται στο χιόνι!:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.572
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom