Ποιο τραγούδι σας ταξιδεύει?

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.630
Αυτός δεν ανοίκει στο ανθρώπινο είδος! Ο εξωγήινος με το μεγαλύτερο εύρος φωνής!
Έχεις την εντύπωση ότι τραγουδάνε πολλοί μαζί. Με μάγεψε. Ο τύπος είναι από το Καζακστάν.
 
Last edited:

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Αυτός δεν ανοίκει στο ανθρώπινο είδος! Ο εξωγήινος με το μεγαλύτερο εύρος φωνής!
Έχεις την εντύπωση ότι τραγουδάνε πολλοί μαζί. Με μάγεψε. Ο τύπος είναι από το Καζακστάν.
Ααα, ο Dimash! Είναι πραγματικά απίστευτος, εξωπραγματικός...Τον είχα πρωτοακούσει στο παρακάτω και είχα πάθει σοκ!!! Όπως λες κι εσύ δεν είχα καταλάβει ότι κάνει ο ίδιος όλες τις φωνές:shock: Και το πιο φοβερό είναι ότι φαίνεται να μη ζορίζεται καθόλου:haha:
Όταν ήμουν στη Μόσχα κάποια στιγμή ανακάλυψα με απογοήτευση ακριβώς την επόμενη μέρα ότι την προηγούμενη είχε συναυλία. Θα πήγαινα αν το ήξερα νωρίτερα!

 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.630
Έχει ερμηνεύσει το Diva Dance. Η μουσική που γράφτηκε με χρήση κομπιούτερ γιατί δεν υπάρχει
άνθρωπος να το ερμηνεύσει. Το κομμάτι είναι από την ταινία το πέμπτο στοιχείο.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Έχει ερμηνεύσει το Diva Dance. Η μουσική που γράφτηκε με χρήση κομπιούτερ γιατί δεν υπάρχει
άνθρωπος να το ερμηνεύσει. Το κομμάτι είναι από την ταινία το πέμπτο στοιχείο.
Μου είχε ξεφύγει αυτό :shock: :shock: :shock:
Εντάξει, εξωγήινος:haha:
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Γατάκι Dimash :bleh:
Mike Patton και ξερό ψωμί. Έξι οκτάβες+ και οι δυο. Δεν ξέρω ποιος την έχει πραγματικά μεγαλύτερη (τη γκάμα στη φωνή), αλλά τόσο τρελιάρης και πολυσχιδής ο Dimash δεν είναι και δεν τον βλέπω να γίνεται.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Γατάκι Dimash :bleh:
Mike Patton και ξερό ψωμί. Έξι οκτάβες+ και οι δυο. Δεν ξέρω ποιος την έχει πραγματικά μεγαλύτερη (τη γκάμα στη φωνή), αλλά τόσο τρελιάρης και πολυσχιδής ο Dimash δεν είναι και δεν τον βλέπω να γίνεται.
Α να τον τσεκάρουμε και τον Μιχαλάκη τότε, δεν τον ξέρω :bleh:
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
8.463
Ονειρεμένο Ταξίδι
Άβυσσος
Α να τον τσεκάρουμε και τον Μιχαλάκη τότε, δεν τον ξέρω :bleh:

Να βοηθήσω λίγο.

Τρομερή ερμηνεία σε διασκευή στο κομμάτι των Bee Gees, καλύτερο απ'το αυθεντικό θα έλεγα, από ταπεινή βιντεοσκόπηση συναυλίας. Τι στιχάρες έχει αυτό το τραγούδι!


Αδιανόητη εκτέλεση του Epic, από τα καλύτερα κομμάτια τους, σε τηλεοπτική εκπομπή. Είναι τόσο καλή αυτή η εκτέλεση που δεν μπορώ πλέον να ακούσω τη στούντιο έκδοση. Μου φαίνεται μια φλωριά και μισή μπροστά σε αυτό.

Faith No More - Saturday Night Live (1990) HQ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.517
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom