Πολωνία Πολωνία πρόγραμμα

maria91

Member
Μηνύματα
2.084
Likes
1.953
Και Ζακοπάνε θέλεις 2,5 ώρες διαδρομή. Βρότσλαβ πρέπει να μείνεις έστω 1 βράδυ ενώ Ζακοπάνε γίνεται και με λεοφωρείο μονοήμερη εκδρομή αν δεν έχεις αυτοκίνητο
@spyros91 το ξερω αλλα εμεις κοιταμε για μονοημερη και μου φαινετε βολευουν και πιο πολυ οι ωρες των δρομολογιων για Ζακοπανε,απλα φοβαμαι μηπως βαρεθουμε..αν πατε Βροτσλαβ,περιμενω εντυπωσεις!
 

giorgos vzr

Member
Μηνύματα
75
Likes
259
Επόμενο Ταξίδι
?
γνωριζει καποιος αν τα εισιτηρια του τρενου απο warsaw για krakow ειναι ακριβοτερα στο γκισε απ οτι αν τα παρω απο το σαιτ 15 μερες νωριτερα?
 
Μηνύματα
137
Likes
125
Και το Ζακοπανε είναι 2.5 ,δεν έχει μεγάλη διαφορά!! Διάβασα και πολύ θετικά σχόλια για Christmas market στο Βρoτσλαβ , οπότε ο κύβος ερρίφθη!!
Να πατε στο Βροτσλαβ οπωσδήποτε, ειναι πανεμορφο.κ εμείς ημερήσια πηγαμε με το λεωφορείο , αξίζει σιγουρα, παρολο το 3ωρο ταξίδι. Να ψάξετε και τους μικρούς νανους , εχει παρα πολυ πλακα!
 

spyros91

Member
Μηνύματα
878
Likes
799
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Να πατε στο Βροτσλαβ οπωσδήποτε, ειναι πανεμορφο.κ εμείς ημερήσια πηγαμε με το λεωφορείο , αξίζει σιγουρα, παρολο το 3ωρο ταξίδι. Να ψάξετε και τους μικρούς νανους , εχει παρα πολυ πλακα!
Σε ευχαριστώ! Έβαλα και διανυκτέρευση στο Βρότσλαβ ( ίσως τις κάνω και 2) γιατί έχω ακούσει πολύ καλά λόγια!! Μήπως πηγές και στον ζωολογικό εκεί??
 
Μηνύματα
137
Likes
125
Σε ευχαριστώ! Έβαλα και διανυκτέρευση στο Βρότσλαβ ( ίσως τις κάνω και 2) γιατί έχω ακούσει πολύ καλά λόγια!! Μήπως πηγές και στον ζωολογικό εκεί??
Οχι , δεν προλαβαμε .αφου μείναμε μονο λίγες ώρες, φτασαμε το πρωι και το βραδυ γυρίσαμε στην Κρακοβια
 

EMMELEIA

Member
Μηνύματα
82
Likes
37
Σε ευχαριστώ! Έβαλα και διανυκτέρευση στο Βρότσλαβ ( ίσως τις κάνω και 2) γιατί έχω ακούσει πολύ καλά λόγια!! Μήπως πηγές και στον ζωολογικό εκεί??
Πήγαμε εμείς στον ζωολογικό κήπο και είναι υπέροχος και εντυπωσιακό και το ενυδρείο εκεί μέσα! Πανέμορφο το Βρότσλαβ!
 

spyros91

Member
Μηνύματα
878
Likes
799
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Πήγαμε εμείς στον ζωολογικό κήπο και είναι υπέροχος και εντυπωσιακό και το ενυδρείο εκεί μέσα! Πανέμορφο το Βρότσλαβ!
Ωραία τέλεια! Και εμένα από τις φωτό που έχω δει με εντυπωσίασε!! Πόσες ώρες να διαθέσουμε στον ζωολογικό??
 

spyros91

Member
Μηνύματα
878
Likes
799
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Οχι , δεν προλαβαμε .αφου μείναμε μονο λίγες ώρες, φτασαμε το πρωι και το βραδυ γυρίσαμε στην Κρακοβια
θυμάσαι με ποια εταιρεια πηγατε Βροτσλαβ? flixbus ή neobus?
 

agmi

Member
Μηνύματα
503
Likes
2.448
Eχει κ΄τραινο! Ο Ζ. κηπος ειναι ο αρχαιοτερος της Πολωνιας και πολυ καλος, δεν παυει να ειναι κηπος με ζωα μεσα στα κλουβια 😢 παντως πολυ ανωτερος αλλων. Το ενυδρειο εντιπωσιακο, μετα απο αυτο πηραμε το τραινο στον επομενο προρισμο μας τη Κρακοβια. Συμβουλη: Απεφυγε το ΣΚ, ειχε πολυ κινηση το καλοκαιρι (μεσα Ιουνιου).
 
Last edited:

spyros91

Member
Μηνύματα
878
Likes
799
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Eχει κ΄τραινο! Ο Ζ. κηπος ειναι ο αρχαιοτερος της Πολωνιας και πολυ καλος, δεν παυει να ειναι κηπος με ζωα μεσα στα κλουβια 😢 παντως πολυ ανωτερος αλλων. Το ενυδρειο εντιπωσιακο, μετα απο αυτο πηραμε το τραινο στον επομενο προρισμο μας τη Κρακοβια. Συμβουλη: Απεφυγε το ΣΚ, ειχε πολυ κινηση το καλοκαιρι (μεσα Ιουνιου).
Ναι το είδα!! Ευτυχώς θα είμαστε εκεί Πέμπτη Παρασκευή!!! Μάλλον θα χαραμίσω μιση μέρα από Βαρσοβια ( μετά από Βρότσλαβ θα παμε εκεί) ώστε να προλάβω και τον ζωολογικό!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.275
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom