Πορτογαλία Πορτογαλια?

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.909
Μπορεί να ακούγομαι καχυποπτη αλλά μετράω τρία κατεστραμμένα ταξίδια από αλλαγές ώρας όπου πήρα τα λεφτά πίσω και αλλά τρία που τα έσωσα πληρώνοντας άλλη εταιρεία η συμβιβάστηκα με τη νέα ώρα. Ένα από αυτά ήταν και το Μιλανο Πορτο, που κατάφερα να τη βολέψω με τη νέα ώρα.
Τσέκαρε αν σε βολεύει και καμία ανάποδη πορεία πρώτα Πορτο και μετά Λισαβώνα η κάτι τέτοιο.
 

stakar

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Βασικά είχα επιλέξει με Rynair να φτάσω Μιλάνο στις 10 πμ και να φύγω για Αθηνα με πτηση στις 5 μμ για να εχω το περιθώριο και της αναποδιάς! Θα δω τώρα , αν και χλωμο το βλεπω να βρω άλλη πτηση φθηνότερη και ίσως το ρισκαρω
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.909
Ακούγεται μεγάλη η απόσταση μεταξύ των πτήσεων νομίζω ότι μπορεί να πάει καλά. Καλό ταξίδι, υπέροχη επιλογή η Πορτογαλία.
 

dimaq

Member
Μηνύματα
630
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΔΡΙΤΗ
Λισσβωνα υπεροχη...και το κεντρο της δεν ειναι τοσο μεγαλο.στα συν ο καλος καιρος ακομα και χειμωνα!
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.506
Likes
7.699
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
ζηλεψα σημερα και εκλεισα και εγω 4 Απριλη με 10 για Λισσαβωνα οχι με iberia αλλα με Aegean .. εχουμε ενα δωρεαν εσωτερικου και τα αλλα εσωτερικου( ειμαστε σε νησι) τα βγαλαμε με κουπονια..... τωρα βουρ να διαβασουμε τις ιστοριες και τις οδηγιες οσων εχουν παει..πχ τρενα, λεοφωρεια, που τρωμε, αν υπαρχουν οργανωμενα ταξιδια για καπου αλλου.....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.730
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom