Πορτοκαλιζετε χωρα που απλα πηγατε στο αερδρομιο?

ikarialover

Member
Μηνύματα
678
Likes
851
Εγώ θα σας κουφάνω με την ερώτησή μου..

Πώς πορτοκαλίζει ο χάρτης βρε παιδιά;;;;;; Δεν μπορώ να το βρω :bleh::bleh::bleh: Πάει, είμαι επισήμως η πλέον χαζή μές το φόρουμ!
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Εγώ θα σας κουφάνω με την ερώτησή μου..

Πώς πορτοκαλίζει ο χάρτης βρε παιδιά;;;;;; Δεν μπορώ να το βρω :bleh::bleh::bleh: Πάει, είμαι επισήμως η πλέον χαζή μές το φόρουμ!

Eίσαι θεά!

Πήγαινε κάτω δεξιά στον πίνακα ελέγχου μελών κι επέλεξε την επεξεργασία προσωπικού χάρτη. Διάλεξε τις χώρες που χεις πάει και τσακ! Θα πορτοκαλίσεις κι εσύ!! :p
 

geopnd

Member
Μηνύματα
268
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
Ναπολη Σικελια
Ταξίδι-Όνειρο
μεξικο
Εγω πορτοκαλιζω αυτες που εχω φιλους ή γνωστους (ασχετα αν εχω παει ή οχι) που μπορουν να με φιλοξενησουν ή να εχω εναν οδηγο τελοσπαντων. Ειναι δηλαδη καθαρα για προσωπικη χρηση ο χαρτης. Αλλα εχω καιρο να τον ανανεωσω. Θα το κανω σημερα!!!


φιλε tripakia με την δικη σου λογικη εγω πρεπει να μαρκαρω ολο τον κοσμο μιας και ειμαι απο τα ενεργα και με εμπειριες μελη του couchsurfing......αχχαααχχαχα
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
φιλε tripakia με την δικη σου λογικη εγω πρεπει να μαρκαρω ολο τον κοσμο μιας και ειμαι απο τα ενεργα και με εμπειριες μελη του couchsurfing......αχχαααχχαχα
Και ποιος σ' εμποδιζει να το κανεις;
 

geopnd

Member
Μηνύματα
268
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
Ναπολη Σικελια
Ταξίδι-Όνειρο
μεξικο
κανενας δεν με εμποδιζει αλλα δεν βρισκω εγω λογικη σε αυτο...καλοπροαιρετα παντα μιλαμε φιλος ε.μην μου στραβωνειες βραδυατικα...δεν ειναι και καιρος για μανουρες με τους μακακες που εχουμε μπλεξει,χαχαχα
 

Nikos5050

Member
Μηνύματα
535
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Ναύπλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία - Ειρηνικός
εγώ πορτοκαλίζω όποια χώρα θέλω χωρίς να έχω πάει και χωρίς να σκοπεύω να πάω. είναι ένας τρόπος για να θυμάμαι ποιές χώρες θέλησα κάποτε να πορτοκαλίσω και ποιές δεν θέλησα να πορτοκαλίσω εκείνη την ώρα
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Τι σημασια εχει ο χαρτης; Σημασια εχει τι εχει ζησει ο καθενας εκει που εχει παει. Καποιος που εκατσε δυο μερες στη Ρωμη μπορει να ειδε περισσοτερα απ'οτι καποιος αλλος που εκατσε μια βδομαδα. Συνεπως ο χαρτης ανουσιος μου φαινεται και ειναι απλα για να χαιρομαστε εμεις καθε φορα που πορτοκαλιζουμε κατι ή απλα μια πληροφορια σαν ολες τις αλλες στο προφιλ μας :)
 

thanasistt

Member
Μηνύματα
52
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ισραηλπαλαιστινη ιορδανια
Ταξίδι-Όνειρο
πουερτο ρικο
Κοίτα εγώ από ηλικία πέντε χρονων μέχρι δεκατέσσερα πήγαινα με τους γονείς μου κάθε καλοκαίρι για ενάμιση μηνα σε ευρωπαϊκές χώρες.Εχω πάει σε όλες σχεδόν,μετά έζησα ισπανία δυο χρονια και ένα χρόνο δανία!!!
έχω πάει επίσης σε μερικές χώρες τα τελευταία χρονια με φίλους....οποτε αν δεις τον χάρτη μου θα δεις ότι έχω πάει σε αρκετές ,αν με ρωτήσεις τώρα ας πουμε για πολωνια ναι μεν έχω πάει με τους δικούς μου πριν καμια δεκαπεντάρα χρονια αλλα αν με ρωτήσεις να σου πω ξεναδοχείο που μείναμε δεν θα θυμάμαι,αν με ρωτήσεις να σου πω που βγήκα το βραδυ δεν θα σου πω γιατί πολύ απλά δεν είχα βγει το βραδυ..εικόνες ομως έχω πολλές στο μυαλό μου..οποτε να τον "πορτοκαλισω" τον χαρτη η όχι....
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.249
Μέλη
38.916
Νεότερο μέλος
NioviG

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom