Πορτοκαλιζετε χωρα που απλα πηγατε στο αερδρομιο?

Hercinia

Member
Μηνύματα
64
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
Ουγγαρία, Σουηδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γκόα, Αρούμπα, Αϊτή
Δεν υπάρχει λόγος να γίνει κάτι τέτοιο.. Και κανονικά θα έπρεπε να λειτουργεί λίγο διαφορετικά το όλο θέμα.. Παράδειγμα ένας έχει περάσει 2 μέρες στο Παρίσι και πορτοκαλίζει την Γαλλία και άλλος έχει μείνει στην χώρα και την έχει γυρίσει όλη πολλές πόλεις έστω τότε ναι την έχεις δει όλη την χώρα..
 

Nikos1986

Member
Μηνύματα
907
Likes
4.008
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία - Καλιφόρνια
Πας Βόρεια Ιταλία, αφιερώνεις και από 1 μέρα για να γυρίσεις τα κρατίδια (Βατικανό, Σαν Μαρίνο, Μονακό, Λιχτενστάιν) και μετά δεν έχεις ανάγκη να χρωματίζεις τα stopovers ;-)
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Hercinia said:
Δεν υπάρχει λόγος να γίνει κάτι τέτοιο.. Και κανονικά θα έπρεπε να λειτουργεί λίγο διαφορετικά το όλο θέμα.. Παράδειγμα ένας έχει περάσει 2 μέρες στο Παρίσι και πορτοκαλίζει την Γαλλία και άλλος έχει μείνει στην χώρα και την έχει γυρίσει όλη πολλές πόλεις έστω τότε ναι την έχεις δει όλη την χώρα..
Το νόημα του φόρουμ δε βρίσκεται στο ποιος θα πορτοκαλίσει περισσότερες χώρες άρα δεν υπάρχει λόγος να οριστούν κανόνες στο πότε μπορείς να πορτοκαλίσεις μια χώρα.

Sent from my iPod touch using Travel stories
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.000
Likes
2.093
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Το νόημα του φόρουμ δε βρίσκεται στο ποιος θα πορτοκαλίσει περισσότερες χώρες άρα δεν υπάρχει λόγος να οριστούν κανόνες στο πότε μπορείς να πορτοκαλίσεις μια χώρα.

Sent from my iPod touch using Travel stories
Τι;;; Και γω νομιζα οτι ο πιο πορτοκαλης παιρνει και το κατιτις του δωρο!:roll:
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Δεν πορτοκαλίζω τις χώρες που έχω πάει μόνο για δουλειά, παρά μόνο αυτές που πήγα για να τις ταξιδέψω.
 

FRIDA08

Member
Μηνύματα
445
Likes
1.298
Επόμενο Ταξίδι
???Covid Era
Ταξίδι-Όνειρο
Διάστημα
Εμένα μου άρεσε που παλιά είχε και χάρτη για την Ευρώπη!!! Δεν γίνεται να το ξανακάνουμε?
 

Hercinia

Member
Μηνύματα
64
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
Ουγγαρία, Σουηδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γκόα, Αρούμπα, Αϊτή
Το νόημα του φόρουμ δε βρίσκεται στο ποιος θα πορτοκαλίσει περισσότερες χώρες άρα δεν υπάρχει λόγος να οριστούν κανόνες στο πότε μπορείς να πορτοκαλίσεις μια χώρα.

Sent from my iPod touch using Travel stories
Δεν έχεις άδικο αλλά πολλοί δυστυχώς τ σκέφτονται έτσι..
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εμένα μου άρεσε που παλιά είχε και χάρτη για την Ευρώπη!!! Δεν γίνεται να το ξανακάνουμε?

Τι εννοείς; ποτέ δεν υπήρχε κάτι διαφορετικό από αυτό που έχουμε τώρα. Εξάλλου σε αυτόν που έχουμε τώρα υπάρχουν κανονικά όλες οι χώρες της Ευρώπης...
 

Soupia

Member
Μηνύματα
28
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Λέσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Το γύρο του κόσμου
Τι;;; Και γω νομιζα οτι ο πιο πορτοκαλης παιρνει και το κατιτις του δωρο!:roll:
Πες το ψέματα .... στις 10 χώρες ένα εισητήριο τσάμπα μετ'επιστροφής παρακαλω :D:clap::rolleyes:
 

Marlin

Member
Μηνύματα
171
Likes
197
Επόμενο Ταξίδι
Κροατία, Δαλματικές ακτές
Ταξίδι-Όνειρο
Κένυα
Όλα πορτοκαλιά...σαν όνειρο μου φαίνεται!!!
Αυτή η υπενθύμιση οτι έχω ταξιδέψει στο 4% των χωρών που υπάρχουν...είναι απαραίτητη ??? :( Ευτυχώς που δεν γράφει και "ΜΟΝΟ" στο τέλος! :bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.451
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom