Που θα θέλατε να ζείτε αν δεν ζούσατε εκεί που ζείτε...;

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Ααααχ...Βερολίνο πολυαγαπημένο!!! Άλλωστε είναι ήδη ο στόχος αυτός ;)
Αν όχι εκεί, τότε οπουδήποτε στην Ιταλία ή Ισπανία (κομμάτια να γίνει :haha:)
 

MIAT

Member
Μηνύματα
417
Likes
1.125
Ταξίδι-Όνειρο
Svalbard, Κίνα, Αλάσκα
Γερμανία κάπου στην επαρχία, βέβαια δε θα με χάλαγε καθόλου και ένα μικρό νησάκι σαν την Γαυδο ας πούμε μεσα στην ομορφιά του τοπίου και την ηρεμία.
 

shashass

Member
Μηνύματα
29
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου..ελπίζω..σύντομα
Ταξίδι-Όνειρο
Τανζανία
Κωνσταντινούπολη ή Παρίσι ( σύμφωνα με τα ταξίδια που έχω κάνει).. Τώρα αν μου λέγανε να διαλέξω κάπου που να μην έχω πάει, σίγουρα θα΄ταν σε αραβική χώρα..
 

kalove

Member
Μηνύματα
436
Likes
1.637
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Εθνικά πάρκα ΗΠΑ
δεν θα προτιμούσα μία μεγάλη πόλη
θα επέλεγα μία επαρχιακή πόλη, πνιγμένη στο πράσινο, πού αποπνέι ρομαντισμό, αρχοντιά καί αίγλη, όπως την Σίντρα ή το Κάρλοβυ Βάρι.
Στην αγαπημένη μου Κωνσταντινούπολη, θα διάλεγα ένα από τα Πριγκιπόνησα.
αν έπρεπε να διαλέξω χωριό, αυτό θα ήταν ένα: το Χάλστατ της Αυστρίας.
 

Johnpro

Member
Μηνύματα
130
Likes
22
Καλησπέρα ,

Ο κόσμος είναι όμορφος όταν οπού και αν είσαι αρκεί να τα έχεις βρει με τον εαυτό σου και φυσικά να ξέρεις τι θέλεις και τι ζητάς .
Το μονό σίγουρο που θα ήθελα είναι … το μέρος αυτό που θα διάλεγα σαν μικρομεσαίος Έλληνας που θα ήμουνα ένας οικονομικά ανεξάρτητος να είχα λιγότερο άγχος (επαγγελματικό και οικονομικό) και φυσικά καλή ζωή λοιπόν … πάμε !!! Βραζιλία , Ταϊλανδή ,Βιετνάμ κάπου δηλαδή που με 10 ευρώ ημερήσιος να περνάς τέλια , εδώ ??? ούτε 100 δεν φτάνουνε και όσο και να δουλεύεις πάντα θα είσαι φτωχός και κάποια αρπαχτικά πλουσιότερα !
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Ποδηλατάδικο στο Amsterdam,πολλά ζητάω..??
 
Last edited by a moderator:

panpan

Member
Μηνύματα
6.873
Likes
26.674

kathrin

Member
Μηνύματα
35
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ελα μου ντε
Ταξίδι-Όνειρο
ανταρκτικη
είμαι εκτος θέματος το ξέρω μη φωνάξετε απλα θέλω να πω ποσο χαιρομαι που βλέπω οτι επικρατει η βαρκελώνη γιατι μπήκα σήμερα στο φορουμ μας μετα απο πολυ καιρό να ψάξω πληροφορίες για βαρκελώνη. παω σε μιαμιση εβδομάδα!!!!
 

kathrin

Member
Μηνύματα
35
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ελα μου ντε
Ταξίδι-Όνειρο
ανταρκτικη
Καλησπέρα ,

Ο κόσμος είναι όμορφος όταν οπού και αν είσαι αρκεί να τα έχεις βρει με τον εαυτό σου και φυσικά να ξέρεις τι θέλεις και τι ζητάς .
Το μονό σίγουρο που θα ήθελα είναι … το μέρος αυτό που θα διάλεγα σαν μικρομεσαίος Έλληνας που θα ήμουνα ένας οικονομικά ανεξάρτητος να είχα λιγότερο άγχος (επαγγελματικό και οικονομικό) και φυσικά καλή ζωή λοιπόν … πάμε !!! Βραζιλία , Ταϊλανδή ,Βιετνάμ κάπου δηλαδή που με 10 ευρώ ημερήσιος να περνάς τέλια , εδώ ??? ούτε 100 δεν φτάνουνε και όσο και να δουλεύεις πάντα θα είσαι φτωχός και κάποια αρπαχτικά πλουσιότερα !
η πιο σωστη αποψη. η αληθεια να λεγεται.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.873
Likes
26.674
ειμαι εκτος θεματος το ξερω μη φωναξετε απλα θελω να πω ποσο χαιρομαι που βλεπω οτι επικρατει η βαρκελωνη γιατι μπηκα σημερα στο φορουμ μας μετα απο πολυ καιρο να ψαξω πληροφοριες για βαρκελωνη. παω σε μιαμιση εβδομαδα!!!!
κριμα που θα λειπω αυτες τις ημερες
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom