Που θα κανετε διακοπες φετος το καλοκαιρι;

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Αυτο το καλοκαιρι που θα κανετε διακοπες; Στην Ελλαδα ή στο εξωτερικο; Με ποια κριτηρια επιλεξατε τον προορισμο σας;

Νησια για ξεκουραση, νησια για ξεφαντωμα, ευρωπαικοι προορισμοι, μακρινα και εξωτικα μερη...ολα εδω
 

maria30

Member
Μηνύματα
238
Likes
734
Επόμενο Ταξίδι
??????
Αχ!! τι πληγές ξύνεις τώρα:roll: ......τελικά Ελλάδα 4 μέρες Παξοί και 5 μέρες Κέρκυρα και τα υπόλοιπα Σ/Κ Χαλκιδική στο εξοχικό, γιατί ακυρώθηκε το ταξίδι στο εξωτερικό για μένα και τον σύζυγο.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ναξος Ναξος ολε ολε ολε .....
Λοιπον το ξερουν ολοι πιστευω στο φορουμ.Τα εχω ξαναπει.
Ειπαμε η ατιμη η κριση και η δυσκοιλιοτητα του αντρα.. μας στερησε το Κο Σαμουι.
Σνιφ σνιφ κλαψ κλαψ ........
Επειδη λατρευει Ναξο δεν χρειαστηκε να μαλλιοτραβηχτω καθολου .Αποφασισε μεσα σε 2 λεπτα.
(Βεβαια το επαιξα πειθηνια γιατι ειχα τη φωλια μου λερωμενη.Απο 1/2010 μεχρι 22/5/2010 ειχα ηδη παει α)Πραγα β)Ρωμη και γ) Κολωνια/Αμστερνταμ)
 

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ταξίδι-Όνειρο
Αγιο Ορος
Βέλγιο, Ολλανδία, Φρανκφούρτη, Χαϊδελβέργη, Στρασβούργο κι ό,τι άλλο ήθελε προκύψει στην πορεία - who knows-. Bέβαια το προηγούμενο Σαβ/κο έκανα και το καθιερωμένο μου προσκύνημα στη Μάνη.:clap::clap::clap:
 

afroditi

Member
Μηνύματα
145
Likes
18
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Σαντορίνη σου 'ρχομαι:clap:
και μετά λίγο στο εξοχικό (εύβοια) λίγο στο χωριό του άντρα μου (καλάβρυτα)
μια χαρά μας βρίσκω! έχουμε και τις ετοιμασίες του γάμου οπότε θα γεμίσουμε μπαταρίες για το μεγάλο γεγονός:D
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Βέλγιο, Ολλανδία, Φρανκφούρτη, Χαϊδελβέργη, Στρασβούργο κι ό,τι άλλο ήθελε προκύψει στην πορεία - who knows-. Bέβαια το προηγούμενο Σαβ/κο έκανα και το καθιερωμένο μου προσκύνημα στη Μάνη.:clap::clap::clap:
Σαντορίνη σου 'ρχομαι:clap:
και μετά λίγο στο εξοχικό (εύβοια) λίγο στο χωριό του άντρα μου (καλάβρυτα)
μια χαρά μας βρίσκω! έχουμε και τις ετοιμασίες του γάμου οπότε θα γεμίσουμε μπαταρίες για το μεγάλο γεγονός:D
Που θα πας γαμηλιο?
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
πήγαμε είδη Βουδαπέστη 4ήμερο (χθες γυρίσαμε, τέλη Ιούνιου στο σπίτι ης κοπέλας μου στην Bukowina Tatrzańska κι μέχρι τον Σεπτέμβρη Αθήνα κι μετά τετραήμερο ταξίδι για Κωνσταντινούπολη για την συναυλία των U2 κι μετά Κρακοβία.

το τι θα ακολουθήσει στο επόμενο εξάμηνο, άλλη ιστορία :clap::clap:
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Πήγαμε ήδη Ρώμη 5 μέρες, δεν χρειαζόμασταν κάποιο κριτήριο! Αγαπάμε Ιταλία και βρίσκουμε αφορμές να πηγαίνουμε!!!:clap::clap::clap: Τώρα για νησί λέγαμε για Χανιά που έχουμε και σπίτι αλλά δεν πολυτραβάει το θέμα. Όπως κάτσει!
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
βρίσκομαι ήδη στο εξοχικό μου στην παραλία μαραθώνα...πήγα ενα τριήμερο Παρίσι..και τελος ιουλίου θα πάω για ενα 6ημερο β.ιταλία και αρχές σεπτεμβρίου στα ομορφα χανιά...μετά...καλο χειμώνα και βλέπουμε.....
 

dora_explorer

Member
Μηνύματα
33
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
Σαφάρι..κάπου στην Αφρική
Σχετικά λιτό αυτό το καλοκαίρι, δυστυχώς, λόγω διάφορων συγκυριών..
2 εβδομάδες σπαστές στο εξοχικό στο Πόρτο χέλι, μερικά σ/κ για ελεύθερο κάμπινγκ στην Εύβοια, το ένα ήδη πραγματοποιήθηκε.. κ 1 εβδομάδα αρχές Σεπτέμβρη Βαρκελώνη-Σεβίλλη..Κάτι είναι κ αυτό να σπάσει η μονοτονία!:)
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
αυτο σκ για ραφτινγκ στον Βοιδοματη με το nolimits,μετα λιγο Βολο-Πηλιο .. πισω Αθηνα,και αναλογως τις συνθηκες,καμια βδομαδα Θεσσαλονικη-Χαλκιδικη,μετα Σαμο 5 μερουλες και απο 28 ιουλιου στην μαμα-Κρητη μεχρι 17-18 αυγουστου για σιγουρα :D :D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.901
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom