Γενικά Που να πάω τα Χριστούγεννα;

travelling523

Member
Μηνύματα
84
Likes
15
παιδια οικονομικα και παρισι ( και το ξαναλεω ειδικα χριστουγεννα ) πολυ δυσκολα! εχεις βεβαιως σαν επιλογη και τα macDonalds :haha:! δεν ειναι ομως για πολλα πολλα οπως ολοι ξερουμε! παντως γνωμη μου μια τουλαχιστον ημερα θα φας καπου καλα και θα απολαυσεις ενα τσαι η μια ζεστη σοκολατα επισης καπου καλα! παρισι εισαι ας δωσεις και κατι παραπανω ... αξιζει !

Σε ευχαριστώ πολύ :) Εννοείται αυτό για το πρόγραμμα ;) έχω ήδη φτιάξει ένα προσχέδιο ;)
τελειοτατα! αν επιτρεπεται με ποια αεροπορικη θα πας;
 
Last edited by a moderator:

Stylianos

Member
Μηνύματα
56
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
?
Να πας Βιέννη σε συνδιασμο με Πράγα!Απλα να ξέρεις οτι την ημέρα των χριστουγέννων είναι σχεδων όλα κλειστά!
 

antonis xenos

Member
Μηνύματα
91
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
WHO KNOWS :)
Ονειρεμένο Ταξίδι
ORLANDO AMERICA
Παιδιά να ρωτήσω κάτι..ποιος λέτε ότι είναι καλύτερος χριστουγεννιάτικος προορισμός Πράγα η Μόναχο???σχετικά με το ποσο στολισμένα θα είναι χριστουγεννιάτικες αγορές και τέτοια..
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Αν Χριστούγεννα εννοείς 25-26 Δεκεμβρίου,έχε υπόψιν ότι στο Μόναχο οι αγορές είναι μέχρι 23-24 μεσημέρι ανοιχτά.Πράγα μένουν και πιο μετά.Χριστούγεννα στην Πράγα προσωπικά πέρασα εξαιρετικά!
 

nasiapap

Member
Μηνύματα
105
Likes
130
Επόμενο Ταξίδι
ΠΑΡΙΣΙ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Εκλεισα ηδη για Πραγα 21-26 Δεκεμβριου, με τις προσφορεσ που εβγαλε η aegean. 113 ευρω πηγαινε-ελα!! Νομιζω πολυ καλη τιμη!!! Τις 2 πρωτες μερες θα παω Δρεσδη για να επισκεφθω και τη διασημη χριστουγεννιατικη αγορα της και μετα ενα τριημερο στην παραμυθενια Πραγα!!!
 

antonis xenos

Member
Μηνύματα
91
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
WHO KNOWS :)
Ονειρεμένο Ταξίδι
ORLANDO AMERICA
12 με 16 λέω να πάω που λέτε είναι καλητερα;;90 ευρώ πήγαινε έλα Πράγα Μόναχο 80...τα ίδια δηλαδή..αα και θα είμαι με την κοπέλα μου και έχει μια τρελή αγάπη για χριστουγεννιάτικες αγορές και τέτοια...
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Ρίξε κέρμα!Πράγα ήταν το πρώτο μου ταξίδι στο εξωτερικό με την κοπέλα μου και δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός :)
Όπου και να πας θα περάσεις υπέροχα φαντάζομαι!
 

antonis xenos

Member
Μηνύματα
91
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
WHO KNOWS :)
Ονειρεμένο Ταξίδι
ORLANDO AMERICA
Χμ δεν ξέρω ..φφφφ

Κάποιος παιδιά που να έχει πάει και στα δυο;;;γιατί ποιο πολύ λέμε για εκεί που "ζουν "ποιο έντονα τα Χριστούγεννα..
 
Last edited by a moderator:

nasiapap

Member
Μηνύματα
105
Likes
130
Επόμενο Ταξίδι
ΠΑΡΙΣΙ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
12 με 16 λέω να πάω που λέτε είναι καλητερα;;90 ευρώ πήγαινε έλα Πράγα Μόναχο 80...τα ίδια δηλαδή..αα και θα είμαι με την κοπέλα μου και έχει μια τρελή αγάπη για χριστουγεννιάτικες αγορές και τέτοια...

12-16 Δεκεμβρη? Πολυ καλες τιμες! Σε ποιο σαιτ τα βρηκες αν επιτρεπεται?
 
Last edited by a moderator:

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Χμ δεν ξέρω ..φφφφ

Κάποιος παιδιά που να έχει πάει και στα δυο;;;γιατί ποιο πολύ λέμε για εκεί που "ζουν "ποιο έντονα τα Χριστούγεννα..
Αφού Πράγα θες να πας, ακολούθησε την καρδιά σου και αυτό που σου λέει η γυναίκα!
 

antonis xenos

Member
Μηνύματα
91
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
WHO KNOWS :)
Ονειρεμένο Ταξίδι
ORLANDO AMERICA
12-16 Δεκεμβρη? Πολυ καλες τιμες! Σε ποιο σαιτ τα βρηκες αν επιτρεπεται?
Στο skyscanner..οι τιμές που αναφέρω είναι για ένα άτομο..

Αφού Πράγα θες να πας, ακολούθησε την καρδιά σου και αυτό που σου λέει η γυναίκα!
Να σου πω την αλήθεια μου ούτε εμείς ξέρουμε καλά απλά της είπα της κοπέλας μου που θέλει και μου είπε δεν ξέρω πάμε όπου έχουν ποιο ωραία Χριστούγεννα.
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.794
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom