Πού είναι στον κόσμο;

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.810
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Αυτό πάλι πού το βρήκες? Πρώτη φορά το ακούω! :haha: Και μη μου πείς ότι τα έχεις επισκεφτεί όλα αυτά, γιατί δε φαίνεται στο χάρτη σου! :D

Δήμο, προφανώς είναι κυβερνητικό κτίριο (εξ ού και ο φρουρός απ' έξω) αλλά... για δες τα κόκκινα κουτάκια, ένα στο δρόμο κι ένα μπροστά στην είσοδο. Τι σου θυμίζουν?... Σωστά, αυτό που σκέφτεσαι είναι. Μεγάλωσε λίγο και την ακτίνα γύρω από το Kandy... and the winner is... ?
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Τα κόκκινα κουτιά θα μπορούσαν να είναι ταχυδρομικά, κατάλοιπο της αγγλοκρατίας. Άρα Ταχυδρομικό Γραφείο. Αλλά αυτό μέχρι την ταυτότητα του μέρους........Ας πω άλλο ένα (κι εγώ από το χάρτη. Δεν έχω πάει) Ρατναπούρα
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.810
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Τα κόκκινα κουτιά θα μπορούσαν να είναι ταχυδρομικά, κατάλοιπο της αγγλοκρατίας. Άρα Ταχυδρομικό Γραφείο. Αλλά αυτό μέχρι την ταυτότητα του μέρους........Ας πω άλλο ένα (κι εγώ από το χάρτη. Δεν έχω πάει) Ρατναπούρα
Πολύ σωστά για το κτίριο. Όσο για το μέρος, τό'χετε περικυκλώσει! :haha:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.810
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Άντε παιδιά γιατί άρχισα να νυστάζω. Αν σας παίδεψα πολύ, συγγνώμη, να το πάρει το ποτάμι?
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.810
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Παιδιά μου φαίνεται ότι όλοι νυστάξαμε λιγάκι. 3 επαρχίες είπατε, την περικυκλώσατε από βορρά, ανατολή και νότο αλλά αυτήν την καημένη που είναι και τόσο διάσημη δεν την ονοματίσατε! :(
 

Christianna

Member
Μηνύματα
7
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία μετά το πτυχίο!
Αυτό πάλι πού το βρήκες? Πρώτη φορά το ακούω! :haha: Και μη μου πείς ότι τα έχεις επισκεφτεί όλα αυτά, γιατί δε φαίνεται στο χάρτη σου! :D

Φυσικά και όχι... Αφού δεν έχω ταξιδέψει προς τα κει.. Απλώς άνοιξα το χάρτη και προσπάθησα να μάθω Γεωγραφία....
:D
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.810
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Αυτό πάλι πού το βρήκες? Πρώτη φορά το ακούω! :haha: Και μη μου πείς ότι τα έχεις επισκεφτεί όλα αυτά, γιατί δε φαίνεται στο χάρτη σου! :D

Φυσικά και όχι... Αφού δεν έχω ταξιδέψει προς τα κει.. Απλώς άνοιξα το χάρτη και προσπάθησα να μάθω Γεωγραφία....
:D
Άντε λοιπόν, αφού έχεις το χάρτη ανοικτό, δες και το παραπάνω σχόλιο που έκανα για την περικύκλωση, πες την πόλη να πάρεις τη σκυτάλη και να πάμε όλοι για νανάκια! :haha:

Υ.Γ. Κι αύριο σου μαθαίνω πώς να ανεβάζεις φωτογραφίες - αν δεν ξέρεις.
 

Christianna

Member
Μηνύματα
7
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία μετά το πτυχίο!
Nuwara Eliya?? Το μόνο μεσαίο που βρήκα:p
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.195
Μέλη
38.914
Νεότερο μέλος
daglas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom