Πού είναι στον κόσμο;

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Για ξεκουνήστε κι άλλους από το φόρουμ κι αρχίστε να ρωτάτε γιατι θα βαρέσω ενέσεις νυχτιάτικα. Δε μπορεί, μόνο η bahari το έχει επισκεφθεί;; Για να είναι στην ευρώπη και για να το επισκέπτεται κόσμος και ντουνιάς κάτι με πολιτισμό έχει να κάνει. Τι εκθέματα περιλαμβάνει Bahari;; Ή δεν μπήκατε
Η μήπως είναι λατρευτικός χώρος;; Μήπως σας ζήτησαν να φορέσετε μαντήλα και μακρυμάνικο;
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Φοράγανε τσαντόρ και κρατάγανε κοράνι;; Περιέγραψέ μας το πλήθος. Ήταν επισκέπτες δυτικοί τουρίστες; Γιατί τότε είναι MUST και απορώ πώς διαφεύγει σε τόσο κόσμο ένα τόσο δημοφιλές μνημείο
Τσαντόρ; Όχι φυσικά... Μάλλον τιραντάκι :bleh::haha:
Φυσικά και είναι MUST το μέρος... απορώ πώς ακόμα δεν έχει αναφερθεί σε καμιά ταξιδιωτική ιστορία. Όταν με το καλό αποκαλυφθεί να μέρος λέω να οργανώσουμε ένα ταξιδάκι προς τα κει για να θαυμάσουμε, ιδίοις όμμασι, αυτό το αριστούργημα :lol:

σιγουρα οχι νταρ εσ Σαλαμ ουτε νταραμσαλα, μαλλον κανενα παρισι θα ειναι, στο μπιρ ακιμ, ή σε κανενα μπανλιέ, υποβαθμισμενο προαστιο και τετοια, κανουνε κατι τζαμια- μεντρεσεδες γκαγκαν και καλα οτι ειμαστε καλοι μουσουλμανοι κ τα τοιαυτα. λεγε μπαχαρι , ειμαι κοντα ή να ντυθω σπορ;
Απέχεις μερικά χιλιόμετρα από το σημείο που θέλουμε...
Για ξαναπροσπάθησε... έχεις άλλη μια ευκαιρία :bleh:
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Για ξεκουνήστε κι άλλους από το φόρουμ κι αρχίστε να ρωτάτε γιατι θα βαρέσω ενέσεις νυχτιάτικα. Δε μπορεί, μόνο η bahari το έχει επισκεφθεί;; Για να είναι στην ευρώπη και για να το επισκέπτεται κόσμος και ντουνιάς κάτι με πολιτισμό έχει να κάνει. Τι εκθέματα περιλαμβάνει Bahari;; Ή δεν μπήκατε
Αμ, αν δεν το βρίσκετε εσείς οι κοσμογυρισμένοι Hdronetta μου, εγώ είμαι χαμένη από χέρι...:(

Τι έγινε τελικά Bahari, μένουμε στη Γαλλία ή πάμε πιο νότια? (άντε μια ερωτησούλα για τους καλύτερους λύτες :shock:)
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
θα βάλω φωτιά στο χάρτη μου malysa. Να λέει ότι περνάει απο κει κόσμος και ντουνιάς και να αδυνατούμε να το βρούμε. Βοήθεια φόόόόρουμ!!!!
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Για ξεκουνήστε κι άλλους από το φόρουμ κι αρχίστε να ρωτάτε γιατι θα βαρέσω ενέσεις νυχτιάτικα. Δε μπορεί, μόνο η bahari το έχει επισκεφθεί;; Για να είναι στην ευρώπη και για να το επισκέπτεται κόσμος και ντουνιάς κάτι με πολιτισμό έχει να κάνει. Τι εκθέματα περιλαμβάνει Bahari;; Ή δεν μπήκατε
Η μήπως είναι λατρευτικός χώρος;; Μήπως σας ζήτησαν να φορέσετε μαντήλα και μακρυμάνικο;
Δυστυχώς δεν μπήκαμε γιατί το εντοπίσαμε βράδυ και την επόμενη μέρα φεύγαμε... Οπότε δεν ξέρω να σου πω τι ακριβώς εκθέματα περιλαμβάνει :( Την επόμενη φορά όμως που θα επισκεφθώ την περιοχή θα μπω και μέσα και θα σας πω :lol:
 

Lalibela

Member
Μηνύματα
330
Likes
47
παιδια ειναι αργη και βασανιστικη
τα ιδια μου ειχε κανει με την ισπανια
λοιπον ψαχνετε γαλλια ....+ ισλαμ εκτος παρισιου
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Παιδιάαα, το Bahari φεύγει για Βαρκελώνη πάλι, τον άλλο μήνα...το βρήκα, εκεί θα είναι και θα ξαναπάει...ε, Baharaki μου ?:D Μας έσκασες πια...:bleh:
 

christos71

Banned
Μηνύματα
126
Likes
17
Γαλλια, το ξερα εγω, λιγα χλμ απο το Παρισι; την κατσαμε...
ειναι πολλοι οι μουσουλμανοι στη Γαλλια, ολο το μαγκτεμπ εκει εχει μαζευτει, εμ ετσι ειναι οι αποικιες.
λοιπον ή ο μεντρεσες στο St. Palombe, ή το τζαμι στο μπανλιε του Βοurne Ajoute, βορεια του Παρισιου. απο κει ηταν η μουσουλμανα φιλεναδα του Ριμπερυ, που για χαρη της αυτος αλλαξοπιστησε.
αληθεια παντως , θα μπορουσε να ειναι οπουδηποτε στη Γαλλια.
καταραμενο μπαχαρι!!
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.061
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom