Αμοργός Πού να μείνω στην Αμοργό;

Stathistyler

Member
Μηνύματα
10
Likes
3
Παιδιά ειλικρινά ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις. Βρήκα και Κουφονήσια και τελικά Αμοργό χώρα και σε πολύ πολύ λογική τιμή που σχεδόν δεν την πίστευα για τέλος Ιουλίου αρχές Αυγούστου που το ήθελα. Εύχομαι να έχουμε ενα ήσυχο καλοκαίρι. Και καλές διακοπές σε όλους!
Kαλησπέρα

Θες να μου πεις το ονομα των δωματιων που εκλεισες να κάνω μια προσπαθεια και γω?
 

Ioanna99

Member
Μηνύματα
8
Likes
2
Καλησπέρα παιδιά!!!
θα ηθελα γνώμη για camping Καταπολα ή Αιγιάλη???
για κοριτσοπαρεα φοιτήτριες
και αν Καταπολα Καστανής ή Δημοτικό???
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.937
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Καλησπέρα παιδιά!!!
θα ηθελα γνώμη για camping Καταπολα ή Αιγιάλη???
Καλησπέρα.
Για το κάμπινγκ της Αιγιάλης που χω άποψη, είναι από αυτά που μου άρεσαν για τα δεδομένα νησιού πάντα. Ήσυχο, σκιερό και σε καλό σημείο.
Το αρνητικό σε σχέση με τα Κατάπολα, είναι ότι η Αιγιάλη βρίσκεται μακριά από τη χώρα και χρειάζεται μετακίνηση, κάτι που ενδεχομένως να παίξει ρόλο στην απόφαση σας.
 

Ioanna99

Member
Μηνύματα
8
Likes
2
Καλησπέρα.
Για το κάμπινγκ της Αιγιάλης που χω άποψη, είναι από αυτά που μου άρεσαν για τα δεδομένα νησιού πάντα. Ήσυχο, σκιερό και σε καλό σημείο.
Το αρνητικό σε σχέση με τα Κατάπολα, είναι ότι η Αιγιάλη βρίσκεται μακριά από τη χώρα και χρειάζεται μετακίνηση, κάτι που ενδεχομένως να παίξει ρόλο στην απόφαση σας.
Σε σχέση με τον κόσμο?? Δεν θελουμε πολλές οικογένειες, θελουμε περισσότερο άτομα της ηλικίας μας (22 και άνω)
ευχαριστώ για την απάντηση!
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.937
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Σε σχέση με τον κόσμο?? Δεν θελουμε πολλές οικογένειες, θελουμε περισσότερο άτομα της ηλικίας μας (22 και άνω)
Στην Αιγιάλη με το Q σε πολύ κοντινή απόσταση συνήθως φιλοξενεί το κόσμο που θέλετε, ακόμα και αυτό το καλοκαίρι που είναι ειδικών συνθηκών και χωρίς τα μουσικά φεστιβάλ.
Για Κατάπολα θα μας απαντήσει κάποιος γνώστης. ;)
 

Evi_Stav

Member
Μηνύματα
245
Likes
629
Kαλησπέρα

Θες να μου πεις το ονομα των δωματιων που εκλεισες να κάνω μια προσπαθεια και γω?
Θα πάω και εγώ με τον σύντροφό μου Αμοργό και καταφέραμε να βρούμε πολύ οικονομικά δωμάτια στο κέντρο της Χώρας! Marousso pension αν θες να κοιτάξεις! Είχαμε επίσης βρει δωμάτιο στο Pension Chora αλλά επιλέξαμε εν τέλει το Μαρουσω!
 

tol_pap

Member
Μηνύματα
397
Likes
450
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Πανόραμα Β. Αμερικής!!!
Θα πάω και εγώ με τον σύντροφό μου Αμοργό και καταφέραμε να βρούμε πολύ οικονομικά δωμάτια στο κέντρο της Χώρας! Marousso pension αν θες να κοιτάξεις! Είχαμε επίσης βρει δωμάτιο στο Pension Chora αλλά επιλέξαμε εν τέλει το Μαρουσω!
Πολύ καλά δωμάτια θα μείνεις πολύ ευχαριστημένη.
 

ribo7

Member
Μηνύματα
176
Likes
169
Δίκλινο στη Χώρα φύρω στις 20 Αυγούστου, 100€/βραδιά θεωρείται καλή τιμή?
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.937
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Δίκλινο στη Χώρα φύρω στις 20 Αυγούστου, 100€/βραδιά θεωρείται καλή τιμή?
Όχι, αλλά εξαρτάται και το που. Προφανώς θα είναι σε καλό κατάλυμμα.
Τέτοια ώρα όμως τέτοια λόγια, λογικά δε θα βρίσκεις πουθενά αλλου φθηνότερα οπότε πάλι καλά.
Η επόμενη λύση είναι να κοιτάξεις εκτός.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
Εννοείται μόνο χώρα, η Αιγιαλη είναι ένα κιτς αίσχος, τα μόνα που αξίζουν κάπως είναι τα χωριά ψηλά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.639
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom