Μεξικό Προγραμματίζοντας το Μεξικο

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Για χρεώσεις στις αναλήψεις: στη Ν.Α. Ασία το 2008 μου κρατούσαν ~8 ευρώ/ανάληψη. στο Λονδίνο, πριν λίγο καιρό, 5 ευρώ/ανάληψη....(!)
 

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
Για χρεώσεις στις αναλήψεις: στη Ν.Α. Ασία το 2008 μου κρατούσαν ~8 ευρώ/ανάληψη. στο Λονδίνο, πριν λίγο καιρό, 5 ευρώ/ανάληψη....(!)
Πωπω, σε γδάρανε!! Τι κάρτα χρησιμοποιείς; Και εκεί έκανες αναλήψεις από ATM σε καταστήματα τραπεζών οι σε ATM στο δρόμο; Α και για τι αναλήψεις;
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
προσφατα στη Ταιλανδη η Εμπορικη μου χρεωσε 4 ευρω καθε αναληψη και η Εθνικη
2,60 .
τα 4 ευρω της Εμπορικης ηταν τα ιδια για καθε αναληψη ,ειτε σηκωσα 100 ειτε 400 ευρω.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Πωπω, σε γδάρανε!! Τι κάρτα χρησιμοποιείς; Και εκεί έκανες αναλήψεις από ATM σε καταστήματα τραπεζών οι σε ATM στο δρόμο; Α και για τι αναλήψεις;
Λοιπόν, στη Ν.Α. χρησιμοποιούσα πιστωτική Visa της Πειραιώς. Στο Λονδίνο electron visa, της ίδιας τράπεζας. Το ποσό της ανάληψης διέφερε και δεν έπαιζε ρόλο στη προμήθεια, αυτή ήταν στάνταρ.
 

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
Με λίγα λόγια Εθνοcash ασυζητητί!! (όχι δεν κάνω διαφήμιση, τα στοιχεία μιλάνε από μόνα τους) :lol:

Και άλλη μια άποψη που συμφωνεί.
 

turms

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
2.831
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
περσυ που ημουν Μεξικο, οταν ειχαμε παει στο Akumal ειχαμε κατσει στο La Cueva del Pescador...εκει ειχα παραγγειλει μπυρα (πχ corona) που μου την εφεραν με ποτηρι με παγακια, λεμονακια, κ γυρω γυρω αλατι οπως στο Μαργαριτα...κ ηταν ολα τα λεφτα. το λεγαν κ με ενα συγκεκριμενο ονομα ολο αυτο , κ σπαω το κεφαλι μου αλλα δεν το θυμαμαι...

μηπως καποιος;;;;;
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Στην μπύρα τους βάζουν τρεις διαφορετικές σάλτσες, λεμόνι, αλάτι και επιπλέον στο στόμιο του ποτηριού βάζουν ξεραμένο τσίλι, όπως εμείς το αλάτι στη μαργαρίτα. Ακόμα και η. . . μπύρα ξαφνιάζεται από αυτό το συνδυασμό και δεν αφρίζει πια.
ναι αλλα δεν θυμάμαι πως το λένε!!!!! ούτε και εγώ...
 

turms

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
2.831
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
ωωωωω...ΤΗΑΝΧ...
 

dimmyk

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
παιδια καλησπερα, εψαχνα το ταξιδι που θα κανω τα χριστουγεννα και μετα απο συζητησεις κατεληξα στο μεξικο.. θα παω με φιλους εκει (νεανικη αντροπαρεα) και σκεφτομαι τη playa del carmen... αλλα ψαχνω για ταξιωδιτικα γραφεια για να κλεψω καμια ιδεα αλλα τιποτα.. γνωριζετε τιποτα να με βοηθησετε?
δεν θελω group απλα να μαθω τι και πως για τον προορισμο μου... ξερετε που θα μεινουμε , αν αξιζει, τιμες κτλ ... εχω απελπιστει so please help...!
 

babbism

Member
Μηνύματα
51
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
οπου τυχει...
Ταξίδι-Όνειρο
παντού...
δεν πιστέυω οτι ειναι καλή περίοδος για μεξικό αυτή,λόγω της γρίπης h1n1. να πάτε άλλη περίοδο μεξικό.τώρα, πιο ανατολικά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.431
Μέλη
38.896
Νεότερο μέλος
η μεγάλη η ζωή

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom