Γενικά Ιταλία Προορισμός για σαββατοκύριακο εξωτερικό

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Προτεινω να πεταξετε με easyjet σε καποια γερμανικη πολη που ηδη απο το ΝΟεμβριο ειναι στολισμενες χριστουγεννιατικα και εχουν και τις υπαιθριες αγορες (Weihnachtsmarkt) για να ψωνισετε δωρακια και αλλα καλουδια. Αν αποφασισεις για που θα πεταξεις, μπορουμε να σε βοηθησουμε περισσοτερο.
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Αν πετύχεις προσφορά με Lufthansa πηγαίνετε Φρανκφούρτη και από 'κει Χαϊδελβέργη, ιδανικός προορισμός για δύο μέρες και για ρομαντικές καταστάσεις. Ξέρω ότι τα Χριστούγεννα έχει και ωραία χριστουγεννιάτικη αγορά.
 

jetry

Member
Μηνύματα
41
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
Μεξικό
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις σας!!! Ελπίζω να βρω κανένα οικονομικό πακέτο.. Μόλις έχω νέο θα σας ενημερώαω ;)
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις σας!!! Ελπίζω να βρω κανένα οικονομικό πακέτο.. Μόλις έχω νέο θα σας ενημερώαω ;)
Σε καλή τιμή μπορείς να βρεις εισιτήρια με easyjet για Βερολίνο. Για την περίοδο που θες περίπου στα 60ευρώ (χρησιμοποιώντας τον κωδικό προσφοράς: AUGURI2010). Μπορεί να μην φτάνουν 2 μέρες για να εξερευνήσεις το Βερολίνο, αλλά αν δεν έχεις άλλη επιλογή, γιατί όχι; Και επίσης υπάρχει και η προσφορά της malev για Βουδαπέστη στα 79 ευρώ. Σίγουρα και οι δυο πόλεις χρειάζονται περισσότερες μέρες, αλλά η τιμή των εισιτηρίων είναι δελεαστική. Εκτός αν βρεις καλή τιμή για κάποια μικρότερη πόλη.
 

jetry

Member
Μηνύματα
41
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
Μεξικό
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Easyjet έχει καλές τιμές αλλά οι ώρες τους δε βολεύουν καθόλου δυστυχώς. Το νωρίτερο που μπορούμε να φύγουμε από δω είναι 7 το απόγευμα Παρασκευής και καλό θα ήταν να φύγουμε για επιστροφή Κυριακή απόγευμα. Είναι πολύ περιορισμένες δυστυχώς οι επιλογές. Περιμένω ενημέρωση από Malev για μια προσφορά που έχει για Σαββατοκύριακα, για Βουδαπέστη. Εγώ έχω πάει ξανα Βουδαπέστη, την είχα λιώσει, οπότε θα μας είναι και πιο εύκολη η μετάβαση φαντάζομαι δε θα έχουμε πολύ ψάξιμο. Βερολίνο βέβαια θα ήταν ακόμη καλύτερα αλλα 2 μέρες είναι σκότωμα :(

Η άλλη επιλογή μου είναι να βρω κάτι για πρωτοχρονια οπου θα έχουμε 3 διανυκτερεύσεις αλλά σκέφτομαι πως από μέσα Οκτώβρη που είναι τα γεννέθλια να κάνω δώρο για 3 μήνες μετά είναι κάπως... Τι λέτε; Χάθηκε να έχουμε πρωτοχρονιά Δευτέρα;;;;;;;;;; ΟΟΟΟΟΟοοοοοο
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
τι κωδικος ειναι αυτος???:roll:
Αν το ψάξεις λιγάκι, έχει ξαναγραφτεί στο φόρουμ σε ένα τοπικ που έχει και άλλους τέτοιους κωδικούς. Βάζοντας τον συγκεκριμένο κωδικό (για κράτηση εισιτηρίων μέσα στο 2010) έχεις έκπτωση 10 ευρώ.
 

jetry

Member
Μηνύματα
41
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
Μεξικό
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Παιδιά βρήκα εισιτήρια για Πράγα. 6 το πρωί θα είμαστε Πράγα και φεύγουμε Κυριακή 10 το βράδυ όλα μαζί για 2 άτομα 301 ευρώ, 11 - 12 Δεκέμβρη. Τι λέτε;;
 

kakos21

Member
Μηνύματα
91
Likes
22
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΕ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΠΑΝΤΟΥ !!!
Παιδιά βρήκα εισιτήρια για Πράγα. 6 το πρωί θα είμαστε Πράγα και φεύγουμε Κυριακή 10 το βράδυ όλα μαζί για 2 άτομα 301 ευρώ, 11 - 12 Δεκέμβρη. Τι λέτε;;
Κλειστα τωρα γιατι αν δε τα κλεισεις πες μου που το βρηκες να το κλεισω εγω!!!!:clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.826
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom