Γενικά Ιταλία Προορισμός για σαββατοκύριακο εξωτερικό

taxidakia

Member
Μηνύματα
285
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Άνδεις ξανά
Τέλειο! Κι οι ώρες σούπερ! :clap:
Είχαμε πάει ΣΚ τέτοιες ώρες άφιξης-αναχώρησης Φραγκφούρτη-Χαϊδελβέργη και μας είχε φανεί σαν να μείναμε 4 μέρες κι όχι 2.
Να περάσετε καλά!
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Αν το ψάξεις λιγάκι, έχει ξαναγραφτεί στο φόρουμ σε ένα τοπικ που έχει και άλλους τέτοιους κωδικούς. Βάζοντας τον συγκεκριμένο κωδικό (για κράτηση εισιτηρίων μέσα στο 2010) έχεις έκπτωση 10 ευρώ.
Ναι το δοκιμασα.Σε καποιες ημερομηνιες μου δινει 10 ευρω ενω σε καποιες αλλες 20 ευρω εκπτωση.

Περιμένω ενημέρωση από Malev για μια προσφορά που έχει για Σαββατοκύριακα, για Βουδαπέστη.
Η άλλη επιλογή μου είναι να βρω κάτι για πρωτοχρονια οπου θα έχουμε 3 διανυκτερεύσεις αλλά σκέφτομαι πως από μέσα Οκτώβρη που είναι τα γεννέθλια να κάνω δώρο για 3 μήνες μετά είναι κάπως...
Μη το σκεφτεσαι... Εχω ακουσει δωρο εισητηριο των U2 που δωθηκε δεκεμβριο για να παει σεπτεμβριο!!!:shock: Οποτε δεν ειναι ασχημο να βρεις ενα τριημερο, να αγορασεις τα εισητηρια και να του τα δωσεις ως δωρο σ'ενα ωραιο φακελο!Ετσι θα'χει κ το χρονο του να προετοιμαστει κ θα'χει κατι να περιμενει.Μηπως να του ελεγες να ζητησει κανα ρεπο να κλεισεις ενα ωραιο τριημερο? Nα φυγετε με την ησυχια σας πεμπτη κ να γυρισετε κυριακη.
Παντως ενδεικτικα η lufthansa για αρχες ιανουαριου δινει με επιστροφη 99 ευρω το ατομο.;)
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
sorry τωρα ειδα τη δευτερη σελιδα! αντε καλα να περασετε!!! με ποια εταιρει εκλεισες?
 

jetry

Member
Μηνύματα
41
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
Μεξικό
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
παιδιά λοιπόν ακόμα είμαι στην αναζήτηση... Βρήκα και άλλο ένα πακέτο για Μόναχο Παρασκευή πτήση 7 η ώρα από Αθήνα και Κυριακή 7μιση το απόγευμα από Μόναχο. Με τη διαφορά ώρας γύρω στις 8μιση θα είμαστε Μόναχο οπότε θα προλάβουμε και παρασκευή να κάνουμε μια βόλτα στις χριστουγεννιάτικες αγορές. Η διαφορά είναι 40 ευρώ στα εισητήρια. Νομίζω
Μόναχο είναι λίγο πιο ζουζούνικο για Χριστουγεννιάτικες αγορές. Τι προτείνεται μεταξύ των δύο; Έχω κάνει κράτηση και για τα δύο για 24 ώρες οπότε έχω λίγο χρόνο να το σκεφτώ (βασικά να με βοηθήσετε χιχιχι)
 

jetry

Member
Μηνύματα
41
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
Μεξικό
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ναι το δοκιμασα.Σε καποιες ημερομηνιες μου δινει 10 ευρω ενω σε καποιες αλλες 20 ευρω εκπτωση.


Μη το σκεφτεσαι... Εχω ακουσει δωρο εισητηριο των U2 που δωθηκε δεκεμβριο για να παει σεπτεμβριο!!!:shock: Οποτε δεν ειναι ασχημο να βρεις ενα τριημερο, να αγορασεις τα εισητηρια και να του τα δωσεις ως δωρο σ'ενα ωραιο φακελο!Ετσι θα'χει κ το χρονο του να προετοιμαστει κ θα'χει κατι να περιμενει.Μηπως να του ελεγες να ζητησει κανα ρεπο να κλεισεις ενα ωραιο τριημερο? Nα φυγετε με την ησυχια σας πεμπτη κ να γυρισετε κυριακη.
Παντως ενδεικτικα η lufthansa για αρχες ιανουαριου δινει με επιστροφη 99 ευρω το ατομο.;)

αχ αν έπαιρνε μια μέρα θα ήταν τέλεια αλλά η πολιτική της εταιρίας του επιτρέπει άδεια μόνο ολόκληρο τον Αύγουστο και είναι και φρέσκος εκεί οπότε δε θέλω να του δημιουργήσω πρόβλημα :(
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
παιδιά λοιπόν ακόμα είμαι στην αναζήτηση... Βρήκα και άλλο ένα πακέτο για Μόναχο Παρασκευή πτήση 7 η ώρα από Αθήνα και Κυριακή 7μιση το απόγευμα από Μόναχο. Με τη διαφορά ώρας γύρω στις 8μιση θα είμαστε Μόναχο οπότε θα προλάβουμε και παρασκευή να κάνουμε μια βόλτα στις χριστουγεννιάτικες αγορές. Η διαφορά είναι 40 ευρώ στα εισητήρια. Νομίζω
Μόναχο είναι λίγο πιο ζουζούνικο για Χριστουγεννιάτικες αγορές. Τι προτείνεται μεταξύ των δύο; Έχω κάνει κράτηση και για τα δύο για 24 ώρες οπότε έχω λίγο χρόνο να το σκεφτώ (βασικά να με βοηθήσετε χιχιχι)
Ποιο είναι το άλλο;;;
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Η czech μου βγάζει 301 ευρω το άτομο. Σίγουρα έκανες κράτηση με την τιμή που λες; Αν ναι τότε πήγαινε Πράγα όπως σου λένε όλοι.
 

jetry

Member
Μηνύματα
41
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
Μεξικό
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
παιδιά τελικά έκλεισα για Μόναχο... το μουσείο τεχνολογίας θα ενθουσιάσει νομίζω περισσότερο τον φίλο μου καθώς και τα άλλα ποδοσφαιρικά κτλ που διάβασα.. και οι χριστουγεννιάτικες αγορές μ'αρέσανε πιο καλά από τις αντίστοιχες της Πράγας :D Πράγα του χρόνου και με καμια μέρα παραπάνω χεχε :D
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.820
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom