Προς τα μέλη του γκρούπ.

Μηνύματα
159
Likes
43
fotiny80, AMELIA, Surabgia και giotmike καλωσορίσατε στην παρέα του
γκρουπ. Με την είσοδό σας καταφέραμε να φτάσουμε το ποσοστό του 2,2 % του συνόλου των μελών του Travelstories. Καλά ταξίδια να έχετε και ελπίζω να μας βοηθήσετε με πληροφορίες, όπως θα προσπαθήσουμε να σας βοηθήσουμε και εμείς._
 
Μηνύματα
159
Likes
43
Θεωρώ υποχρέωσή μου και από τη θέση αυτή να απευθύνω προς τα μέλη του γκρουπ θερμές ευχές για υγεία, ευτυχία, μακροζωία και για πολλά και ασφαλή ταξίδια, με μόνον ευχάριστες εμπειρίες.
Με την ευκαιρία θα ήθελα να καλωσορίσω τα 7 τελευταία μέλη του γκρουπ, lena, Tubarao3,korin, LEMONIAS!!!, Samion, makis.kef και Alcorfu και να παρακαλέσω να δώσουν πληροφορίες από τα τελευταία τους οδικά ταξίδια στο εξωτερικό, αν φυσικά έχουν κάνει, σχετικά με δρομολόγια και άλλα στοιχεία που θα ενδιέφεραν τους ταξιδεύοντες με δύο ή τέσσερις τροχούς. ( Η παράκληση γίνεται και για τα παλαιότερα μέλη του γκρουπ )._
 
Last edited by a moderator:

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Θεωρώ υποχρέωσή μου και από τη θέση αυτή να απευθύνω προς τα μέλη του γκρουπ θερμές ευχές για υγεία, ευτυχία, μακροζωία και για πολλά και ασφαλή ταξίδια, με μόνον ευχάριστες εμπειρίες.
Με την ευκαιρία θα ήθελα να καλωσορίσω τα 7 τελευταία μέλη του γκρουπ, lena, Tubarao3,korin, LEMONIAS!!!, Samion, makis.kef και Alcorfu και να παρακαλέσω να δώσουν πληροφορίες από τα τελευταία τους οδικά ταξίδια στο εξωτερικό, αν φυσικά έχουν κάνει, σχετικά με δρομολόγια και άλλα στοιχεία που θα ενδιέφεραν τους ταξιδεύοντες με δύο ή τέσσερις τροχούς. ( Η παράκληση γίνεται και για τα παλαιότερα μέλη του γκρουπ )._
καλή χρονιά και σε σένα και καλά ταξίδια. θα γράψω ινφο από το τελευταίο ταξίδι Ιταλία για όποιον ενδιαφέρεται αν και το δικό σου μάλλον είναι πιο φρέσκο. Γιατί δεν ξεκινάς να μας πεις για την Τουρκία?θα ήταν πολύ ενδιαφέρον.
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
159
Likes
43
καλή χρονιά και σε σένα και καλά ταξίδια. θα γράψω ινφο από το τελευταίο ταξίδι Ιταλία για όποιον ενδιαφέρεται αν και το δικό σου μάλλον είναι πιο φρέσκο. Γιατί δεν ξεκινάς να μας πεις για την Τουρκία?θα ήταν πολύ ενδιαφέρον.
Αγαπητέ Samion μόλις τώρα άνοιξα το travelstories και διάβασα τις ευχές σου, για τις οποίες σε ευχαριστώ. Φυσικά και θα γράψω μερικά πράγματα για το οδικό μου ταξίδι στην Τουρκία.
 
Last edited by a moderator:

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Χαιρετώ τα μέλη του γκρουπ (με μια πολύ μικρή καθυστέριση :p) και τους ευχομαι καλά και ασφαλή ταξίδια. Τα road trips είναι από τα αγαπημένα μου σπορ καθώς δεν υπάρχει καλύτερος τρόπος να δεις τόσα πολλά μέρη σε δεδομένο χρονικό διάστημα και επιπλέον έχεις τρομερή ανεξαρτησία. Σίγουρα θα έχει μεγάλο ενδιαφέρον να ανταλλάξουμε εμπειρίες και ιδέες σε αυτόν εδώ τον χώρο.
 

LEMONIAS!!!

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Το ψαχνώ.....
Ταξίδι-Όνειρο
Το ψάχνω..... :)
Γειά σας...και από μένα.
Συμφωνώ απόλυτα με το διαχωρισμό, έτσι θα υπάρχει πιό ξεκάθαρη εικόνα...
Η Ελλαδαρά σίγουρα είναι best και μπορεί να καλύψει άνετα δική της ενότητα...
Μένω Κοζάνη και χρόνια τώρα ταξιδεύω - όποτε μπορώ - πάντα με το αυτοκίνητο μου. Ειδικά το καλοκαίρι στα νησιά μας, με τίς παραδεισένιες παραλίες....
Φέτος τίς γιορτές, βγήκα πρώτη φορα εκτός με το αμαξί. Συγκεκριμένα Βουλγαρία (Προμαχώνας - Σόφια - Φιλλιπούπολη - Στενήμαχος - Μπάνσκο και πίσω..)
Τώρα προγραμμάτιζα ένα ταξίδι για τήν άνοιξη Ανγκονα - Περούτζια - Σιένα κα γενικότερα Τοσκάνη...αλλά έχω κάτι μέρες που με έχει κολήσει να πάω κεντρική Ευρώπη απο Βαλκάνια...(Βουδαπέστη - Μπρατισλάβα - Βιέννη - Λιουμπλιάνα κλπ κλπ....;))
Θα δώ...
Πιστεύω ότι θα φανούμε χρήσιμοι, ο ένας στον άλλο....
:clap::clap::clap:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Γειά σας...και από μένα.
Συμφωνώ απόλυτα με το διαχωρισμό, έτσι θα υπάρχει πιό ξεκάθαρη εικόνα...
Η Ελλαδαρά σίγουρα είναι best και μπορεί να καλύψει άνετα δική της ενότητα...
Μένω Κοζάνη και χρόνια τώρα ταξιδεύω - όποτε μπορώ - πάντα με το αυτοκίνητο μου. Ειδικά το καλοκαίρι στα νησιά μας, με τίς παραδεισένιες παραλίες....
Φέτος τίς γιορτές, βγήκα πρώτη φορα εκτός με το αμαξί. Συγκεκριμένα Βουλγαρία (Προμαχώνας - Σόφια - Φιλλιπούπολη - Στενήμαχος - Μπάνσκο και πίσω..)
Τώρα προγραμμάτιζα ένα ταξίδι για τήν άνοιξη Ανγκονα - Περούτζια - Σιένα κα γενικότερα Τοσκάνη...αλλά έχω κάτι μέρες που με έχει κολήσει να πάω κεντρική Ευρώπη απο Βαλκάνια...(Βουδαπέστη - Μπρατισλάβα - Βιέννη - Λιουμπλιάνα κλπ κλπ....;))
Θα δώ...
Πιστεύω ότι θα φανούμε χρήσιμοι, ο ένας στον άλλο....
:clap::clap::clap:
γιατί από Βαλκάνια? είχα πάει απλιότερα και αν δεν έχει αλλάξει κάτι δραματικά ήταν πολύ χειρότερα από μία νύχτα στο πλοίο για Ιταλία, αν πηγαίνεις κεντρική Ευρώπη.
καλά ταξίδια!
 

LEMONIAS!!!

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Το ψαχνώ.....
Ταξίδι-Όνειρο
Το ψάχνω..... :)
ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ, Η ΜΑΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΛΥΘΕΡΙΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ...;)
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟ ΚΟΠΟ, ΘΑ ΡΙΞΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ - ΑΝ ΠΑΩ - ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΩ ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ.
ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ... Η' ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ?
ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΤΙΣ ΒΕΝΖΙΝΕΣ ΑΠΟ ΚΟΖΑΝΗ - ΜΕΧΡΙ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ, ΠΕΡΙΠΟΥ 140 €.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ, Η ΜΑΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΛΥΘΕΡΙΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ...;)
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟ ΚΟΠΟ, ΘΑ ΡΙΞΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ - ΑΝ ΠΑΩ - ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΩ ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ.
ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ... Η' ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ?
ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΤΙΣ ΒΕΝΖΙΝΕΣ ΑΠΟ ΚΟΖΑΝΗ - ΜΕΧΡΙ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ, ΠΕΡΙΠΟΥ 140 €.
πιο οικονομικά βέβαια οδικώς. δεν συγκρίνεται. για Ανκόνα βάλε από 360 Ε το ζευγάρι ή από 540 Ε η τετραμελής οικογένεια. έχεις δίκιο, είναι μαγεία η ελευθερία του δικού σου μέσου. καλές διαδρομές το 2009.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.463
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom