Προσθέστε τους φίλους σας

bloody mary

Member
Μηνύματα
527
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος
Αφεντικό να προτείνω κάτι?
Για μένα αυτή η ιστορία με τους φίλους θα ήταν πολύ χρήσιμη αν περιλάμβανε και μια λίστα με τα πρόσφατα μυνήματά τους από το κεντρικό μενού.
Έχω βλέπεις σημειώσει πολλές απουσίες και τα αδιάβαστα μυνήματα έχουν ξεπεράσει τα 5000. Από που να αρχίσω δεν ξέρω!!!
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Αφεντικό να προτείνω κάτι?
Για μένα αυτή η ιστορία με τους φίλους θα ήταν πολύ χρήσιμη αν περιλάμβανε και μια λίστα με τα πρόσφατα μυνήματά τους από το κεντρικό μενού.
Έχω βλέπεις σημειώσει πολλές απουσίες και τα αδιάβαστα μυνήματα έχουν ξεπεράσει τα 5000. Από που να αρχίσω δεν ξέρω!!!
γιαυτό πατάς να σημειωθούν τα φόρουμ ως διαβασμένα και ξεμπερδεύεις! Κι αρχίζεις από το 0!:cool:
 

bloody mary

Member
Μηνύματα
527
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος
Ναι άλλα τότε δεν υπάρχει καμμία περίπτωση να διαβάσω τα μυνήματα των "φιλων" μου΄.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μαίρη αυτό δε μπορεί να γίνει για πρακτικούς λόγους. Διότι τα μηνύματα αυτών των μελών θα είναι ανακατεμένα μέσα σε θέματα με άλλων, οπότε πώς θα διαβάζεις μόνο αυτών; δε γίνεται. :)
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
εγώ να ρωτήσω κάτι; αφού δεν υπάρχει κάποιο ιδιαίτερο προνόμιο του φίλου, γιατί να φτιάξεις λίστα φίλων;;;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Κατ'αρχήν για χαβαλέ :)

Κατά δεύτερον, γιατί όπως έγραψα στην αρχή, στο μέλλον ίσως υπάρξουν προνόμια που θα αφορούν τους "φίλους".
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
εγώ το βρήκα πολύ όμορφη ιδέα .ένα χρόνο τώρα υπάρχουν ατομα στο site που απο τα γραφόμενα τους και τις ιδέες τους γενικά,το χιούμορ,την καταδεκτικότητα,μου πάνε πολύ! θα μου πείς μπορείς με pm να τους γνωρίσεις με email κλπ!
το να υπάρχουν στο προφίλ μας τα άτομα της επιλογής μας δεν είναι κακό,απεναντίας δημιουργούν ένα είδος φωλιάς ...
μου αρέσει αυτό και κάνει το site πιο οικογενειακό,και λές άς μπώ να δώ τι κάνουν οι φίλοι μου....ειναι ένα είδος touch.
ολα τά μέλη μου αρέσουν και άς προβάλουν ένα διαφορετικό τρόπο.εξάλου αυτό το κάνει ωραίο -διαφορετικοί άνθρωποι-διαφορετικές τοποθετήσεις ...
αυτά λοιπόν,πάω να δώ τι κάνουν οι φίλοι μου...ετοιμάζω καφεδάκι ελληνικό στο μπρίκι!!! κοπιάστε!
 

bloody mary

Member
Μηνύματα
527
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος
Μαίρη αυτό δε μπορεί να γίνει για πρακτικούς λόγους. Διότι τα μηνύματα αυτών των μελών θα είναι ανακατεμένα μέσα σε θέματα με άλλων, οπότε πώς θα διαβάζεις μόνο αυτών; δε γίνεται. :)
Δεν εννοούσα να βλέπεις κατευθείαν τα μυνήματα αλλά σαν μια σημείωση ότι πχ η bloody mary έγραψε σε αυτό το τόπικ ή στη λίστα με τους φίλους να υπάρχει επιλογή να δεις τα τελευταία τους μυνήματα (υπάρχει και τώρα ένα αντίστοιχο search στο προφιλ κάθε μέλους). Μια ιδέα είναι, έτσι για πιο μεγάλη λειτουργικότητα. Αν δεν γίνεται δεν πειράζει θα σου βρω άλλα να κάνεις :haha::haha::haha:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
εγώ το βρήκα πολύ όμορφη ιδέα .ένα χρόνο τώρα υπάρχουν ατομα στο site που απο τα γραφόμενα τους και τις ιδέες τους γενικά,το χιούμορ,την καταδεκτικότητα,μου πάνε πολύ! θα μου πείς μπορείς με pm να τους γνωρίσεις με email κλπ!
το να υπάρχουν στο προφίλ μας τα άτομα της επιλογής μας δεν είναι κακό,απεναντίας δημιουργούν ένα είδος φωλιάς ...
μου αρέσει αυτό και κάνει το site πιο οικογενειακό,και λές άς μπώ να δώ τι κάνουν οι φίλοι μου....ειναι ένα είδος touch.
ολα τά μέλη μου αρέσουν και άς προβάλουν ένα διαφορετικό τρόπο.εξάλου αυτό το κάνει ωραίο -διαφορετικοί άνθρωποι-διαφορετικές τοποθετήσεις ...
αυτά λοιπόν,πάω να δώ τι κάνουν οι φίλοι μου...ετοιμάζω καφεδάκι ελληνικό στο μπρίκι!!! κοπιάστε!
γεια σου ρενατα με τα ωραια σου!!!συμφωνω απολυτα!και εγω ετσι το βλεπω!!!λιγο πολυ μεσα απο το φορουμ εχουμε καταλαβει περιπου τι καπνο φουμαρει ο καθενας!!δεν ειναι κακο λοιπον, να μπορεις να επιλεξεις καποια ατομα και να τα εχεις στο προφιλ σου!!ισα ισα!!
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
εγώ να κάνω τώρα μια ερώτηση επι της .. διαδικασίας. Προσθέτω κάποιον στις επαφές, και εμφανίζετια το αβαταρ του στο πάνω μέρος. μετά κάνω προσθήκη φίλου και ειναι σαν να του στελνω request? μόλις δεχτεί γίνεται φίλος μου? (ουφ! μπερδεύτηκα μεσημεριάτικα!)
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
εγώ να κάνω τώρα μια ερώτηση επι της .. διαδικασίας. Προσθέτω κάποιον στις επαφές, και εμφανίζετια το αβαταρ του στο πάνω μέρος. μετά κάνω προσθήκη φίλου και ειναι σαν να του στελνω request? μόλις δεχτεί γίνεται φίλος μου? (ουφ! μπερδεύτηκα μεσημεριάτικα!)

νομιζω πως ναι...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.863
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom