Προσφορά Μελών

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Όλα αυτά που αναφέρεις έχουν αναφερθεί στην κουβέντα, και ήδη είπαμε ότι κάποια από αυτά δουλεύονται για να γίνουν. Μην επαναλαμβανόμαστε συνέχεια.

Επίσης, το θέμα που αφορά τη eurovision ασφαλώς και δε βαθμολογείται καθόλου, αφού βρίσκεται στο social forum, νόμιζα ότι ήταν σαφές αυτό...
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
def, υπαρχει περιπτωση να βλεπουμε, απο που παιρνουμε τα thanks, και απο ποιον?
 

kosvik

Member
Μηνύματα
121
Likes
54
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ
Όλα αυτά που αναφέρεις έχουν αναφερθεί στην κουβέντα, και ήδη είπαμε ότι κάποια από αυτά δουλεύονται για να γίνουν. Μην επαναλαμβανόμαστε συνέχεια.
Hθελα ενα ποντο για να ανεβω επιπεδο....Τι να κανω:clap:.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.691
Likes
50.589
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Λοιπόν εγώ προτείνω να κάνουμε ένα νέο αλγόριθμο που θα λαμβάνει υπόψιν και το κόστος πρόσβασης στο internet (με 10-12 euros την ώρα μάλλον σας έσκισα όλους...) . Οποιος έχει υψηλή βαθμολογία εκεί, θα παίρνει ένα χρηματικό επίδομα από το "τραβελστοριες" για να μπορεί να έχει περισσότερη πρόσβαση... ΠΑΝΤΑ μιλάω αντικειμενικά και με καμια υστεροβουλία...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Λοιπόν εγώ προτείνω να κάνουμε ένα νέο αλγόριθμο που θα λαμβάνει υπόψιν και το κόστος πρόσβασης στο internet (με 10-12 euros την ώρα μάλλον σας έσκισα όλους...) . Οποιος έχει υψηλή βαθμολογία εκεί, θα παίρνει ένα χρηματικό επίδομα από το "τραβελστοριες" για να μπορεί να έχει περισσότερη πρόσβαση... ΠΑΝΤΑ μιλάω αντικειμενικά και με καμια υστεροβουλία...
:lol::lol::lol::lol:σε καλό σου η κοιλιά μου με έπιασε :lol::lol:

Λοιπόν ήδη ενσωματώθηκε και το τμήμα της ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ γκάλερυ του site, μιας και έχουμε πάρα πολύ πλούσιο υλικό πια, και θα ήταν κρίμα να μη μπορούμε να δώσουμε πόντους στα μέλη που έχουν βάλει φωτογραφίες. Πόντους παίρνει ένα μέλος τόσο για τις φωτογραφίες που ανεβάζει, όσο και για το πόσος κόσμος τις βλέπει. ;)
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.799
Likes
18.661
Εγώ δηλώνω υπεύθυνα και μετά γνώσεως, ότι:

1) Ευχαριστώ εκ των προτέρων (και υστέρων) τους πάντες που ποστάρουν μηνύματα στο θαυμάσιο αυτό site και βοηθούν αλλήλους. Δεν θα πατήσω ποτέ το κουμπάκι "Ευχαριστώ" και για κανέναν: μη με παρεξηγήσετε, σας ευχαριστώ ήδη όλους εκ καρδίας.

2) Δε με ενδιαφέρει να μου πείτε ευχαριστώ και για κανέναν λόγο με το νέο κουμπάκι. Όποιους βοηθάω, αν βοηθάω κανέναν, δε το κάνω για το ευχαριστώ.

Ευχαριστώ :D
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
και εγώ δεν θα ήθελα κανένα ευχαριστώ να γραφτεί στο προφίλ μου άν γίνεται βέβαια...
νιώθω πιο free έτσι ...οχι λοιπόν το κουμπάκι για την renata
ευχαριστώ πολύ!!!
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.799
Likes
18.661
και εγώ δεν θα ήθελα κανένα ευχαριστώ να γραφτεί στο προφίλ μου άν γίνεται βέβαια...
νιώθω πιο free έτσι ...οχι λοιπόν το κουμπάκι για την renata
ευχαριστώ πολύ!!!
Είναι πολύ αργά για σένανε Ρενάτα...λυπάμαι

Υ.Γ. Α ρε Θάνο με το χιούμορ σου ;)

Προς admin: πώς μπορώ να ευχαριστήσω τον εαυτό μου?

Ε άσε, μη μου πεις...
 

greekbastard

Member
Μηνύματα
68
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Μαλαισία - Ταυλάνδη...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία - Σιβηρία
Μια ερώτηση μόνο, για ποιο λόγο να υπάρχει αυτό το σύστημα με τους 'πόντους';
Είτε το θέλεις είτε όχι, γίνεται ανταγωνιστικό.Και δεν νομίζω οτι χρειάζεται κάτι τέτοιο σε ένα ταξιδιωτικό forum. Πολλοί μπορεί να ανοίγουν νέα θέματα με ανούσιο περιεχόμενο μόνο για τους πόντους.
Αν και είμαι καινούργιος στο forum,δυσκολεύομαι να καταλάβω πως συνδέεται ένα forum ανταλλαγής απόψεων και εμπειριών ταξιδιών με σύστημα βαθμολόγησης.
Φιλικά,
Δ.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ίσα για να κάνουμε το κέφι μας προς το παρόν, για κανέναν άλλο λόγο, και γι'αυτό νομίζω ότι πολλοί έχουν δώσει πολύ περισσότερη σημασία απ'όσο πρέπει σε αυτή τη λειτουργία. Είπαμε, ήδη υπήρχε ο αριθμός των ποστ, όσοι έβλεπαν αυτό το πράγμα ανταγωνιστικά θα βλέπουν και το καινούριο, δε νομίζω να επηρεάσει όλους τους υπόλοιπους. :)
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Γιατι εχω την εντυπωση οτι κατεβηκα επιπεδο? Γινονται ακομα ανακαταταξεις στον τροπο βαθμολογιας?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ναι ναι, γίνονται διάφορες ανακατατάξεις γιατί προστίθενται εργαλεία. Θα σας πω σε λίγες μέρες :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.209
Μέλη
38.914
Νεότερο μέλος
daglas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom